TOSKANOJE PARDUODAMAS PRAŠMATNUS UŽMIESČIO NAMAS

19 fotografija

Toskanos regione, Arece, stovi šis istorinis tipiškas nuostabus Toskanos vienkiemis, pastatytas kaimišku stiliumi iš akmens ir neseniai restauruotas, siekiant jį paversti tikru prabangiu nekilnojamu turtu. Gyvenvietės kompleksas yra apsuptas 70 ha žemės, iš kurių 5 ha yra apsodinti sodu, praturtintu šimtamečiais kaštonais. Sode yra įžemintas baseinas su hidromasažu, nuo kurio galima mėgautis žavinga Sienos kalvų panorama.

Parduodamo prestižinio užmiesčio namų komplekso Arece bendras plotas yra 740 kv.m. Gyvenvietėje yra 11 gyvenamųjų ir keletas kitų pastatų, pvz.: malkinė, sandėliukas, 2 tvartai, susitikimų zona mažame namelyje. Šio parduodamo Toskanos gyvenamo komplekso širdis yra istorinė vila, išsidėsčiusi per du lygius. Šalia jos yra papildomi trys mažesni gyvenamieji ir kitos paskirties pastatai.

Pagrindinės vilos plotas yra 380 kv.m. Jos pirmame aukšte yra 6 erdvios patalpos ir du vonios kambariai, o antrame aukšte yra 2 miegamieji, vonios kambarys, virtuvė, valgomasis. Mansardoje yra kiti trys gyvenami kambariai. Papildomi trys pastatai susideda iš: mažo vieno kambario su vonia 30 kv.m. namelio; dviejų kambarių vienaukščio namelio su vonia ir papildomom patalpom (75 kv.m.); dviejų kambarių vienaukščio namelio su vonia ir papildoma patalpa (50 kv.m.). Likusių techninių pastatų bendras plotas yra 205 kv.m.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Arecas 

Zona: Castiglion Fiorentino


Tipas: Parduodami užmiesčio namai - Toskana parduodami užmiesčio namai 

Vidaus plotas: 740 kv.m. 

Išorės plotas: 70 ha 


Pagrindinis pastatas: 380 kv.m.

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 1

Valgomieji: 1

Virtuvės: 1


Vieno kambario namas: 50 kv.m. 

Kambariai: 1 

Vonios kambariai: 1 

Virtuvės: 1

 

Dviejų kambarių namas: 75 kv.m. 

Kambariai: 1 

Vonios kambariai: 1 

Svetainė: 1 

Virtuvė: 1

 

Vieno kambario namas: 30 kv.m. 

Svetainė: 1 

Vonios kambarys: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 4

 

Baseinas

Garažas

Malkinė

Žemė: 70 ha

 

Toskana – Arecas – Castiglion Fiorentino: Arecas km 15 – Kortona km 10 – Florencija km 86 – Siena km 65 – Castigion del Lago km 21 – Perudžija km 49 – Kortonos Golfo Klubas km 10 – Centro Termale Sillene km 58 – Florencijos oro uostas km 97 – Autostrada: išvažiavimas Arezzo km17.

Ref: 2155
Kaina: € 3.000.000

elitinis apartamentas

užmiesčio namas toskanoje
parduodamos pilys

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Arecas

Toskana – Arecas: Castiglion Fiorentino yra įžymus viduramžių miestelis, esantis tarp Kortonos ir Areco, kuris išsivystė etruskų laikotarpiu, pradedant nuo VI a. Pavadinimas "Castiglione" kilo X a, kai jis atiteko markizams del Monte Santa Maria. Iš tiesų viduramžiais, nors ir buvo globojamas imperatoriaus, Toskanos miestelis Castiglione buvo valdomas Areco vyskupijos. Formuotis kaip laisvas miestas pradėjo XII a. antroje pusėje, bet buvo nuolatos neutralizuojamas didelių aplinkinių miestų.

Būtent šiuo laiku Castiglione, po kiek laiko pervadinto "Castiglion Aretino", vyko pirmoji miesto restauracija, vykdyta Areco vyskupo ir valdovo Guido Tarlati. Kai šis mirė, prasidėjo neaiškus Toskanos miestelio periodas: atiduotas 1336 m. Florencijai, 1344 m. buvo užkariautas Perudžijos gyventojų ir tapo "Castiglion Perugino".

Po to, kai 1348 m. buvo nusiaubtas maro, 1369 m. gyventojai pasipriešino Perudžijai, atsiduodami popiežiaus valstybės globai. Nuo 1384 m. Toskanos miestelis galutinai atiteko Florencijai ir nuo šio momento yra vadinamas "Castiglion Fiorentino".