Toskanoje parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

30 fotografija

Netoli nuo Florencijos centro, vieno iš svarbiausio Italijos meninio ir kultūrinio miesto, bei žavingos Toskanos širdyje yra parduodamas šis gyvenamasis kompleksas, tipišku Toskanos stiliumi, esantis puikioje vietoje dėka to, kad yra netoli nuo istorinio Florencijos centro ir nuostabioje žaliuojančių kalvelių atmosferoje, kuri jį supa. Parduodama prašmatni nuosavybė apima 11.500 kv.m. žemės, kuri skirta alyvuogių auginimui, 920 kv.m. gerai prižiūrėto sodo, kur yra gražusis baseinas su kiemeliu, nuo kurio atsiveria Katedros kupolas ir varpinė. Parduodamas kompleksas apima pagrindinį prašmatnųjį nekilnojamąjį turtą ir du tipiškus Toskanos užmiesčio namus: atskirai stovintis namas ir priestatas. Į prašmatnųjį namą, parduodamą Florencijoje, galima patekti iš išskirtinio kiemo. Namas yra trijų aukštų, iš kurių vienas yra palėpė. Pirmame aukšte yra svetainė, salonas, virtuvė sujungta su rūsiu, kur yra plytiniai skliautai, du kambariai, į kuriuos galima patekti atskirai, tiesiai iš sodo, vonios kambarys ir virtuvėlės kampas, kurį galima paversti atskira virtuve. Antrame aukšte yra pagrindinis kambarys, iš kurio patenkame į septynius kambarius ir keturis vonios kambarius. Šalia buto stovi pirmasis iš dviejų parduodamų užmiesčio namų: atskiras dviejų aukštų namas, kurio pirmame aukšte yra  dienos zona su svetaine, virtuvė, vonios kambarys, skalbimo kambarys, į kurį galima patekti ir tiesiai iš išorinės lodžijos, sujungtos su virtuve. Viršutiniame aukšte yra nakties zona su miegamuoju ir vonios kambariu. Papildo gyvenamąjį kompleksą kitas užmiečio namas su vonios kambariu, sandėliu ir lodžija su malkų krosnimi bei malkinė. Vidaus patalpos yra įrengtos pagal tipišką Toskanos užmiesčio namų stilių, su molinių plytelių grindimis, lubomis su medinėmis sijomis, senoviniais židiniais ir kaimiško stiliaus baldais, - ir visa tai yra skoninga bei elegantiška.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Užmiesčio namai Toskanoje - parduodami prašmatnūs namai

Išorės plotas: 537,17 kv.m. 

Vidaus plotas:  12.420 kv.m.


Prašmatnus namas: 400 kv.m. 

Kambariai: 5

Svetainė: 1

Salonas: 1

Vonios kambarys: 5

Virtuvė: 1


Užmiesčio namas: 112,17 kv.m. +8,64 kv.m. lodžija

Kambariai: 1

Svetainė: 1

Vonios kambarys: 2

Virtuvė: 1


Priestatas: 25 kv.m.

Vonios kambarys: 1

Sandėlys

Malkinė


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas

Sodas: 920 kv.m.

Alyvmedžiai: 11.500 kv.m.

Bendras žemės plotas: 12.420 kv.m.


Toskana – Florencija: Luka km 55 – Piza km 70 – Siena km 50 - Fortė dei Marmi km 75 - Abetono kalnai km 48 - Montekatini Termės km 35 – Golfo Klubas Poggio dei Medici km 30 - Florencijos oro uostas km 5 - Autostrada: išvažiavimas Firenze Nord km 2.

Ref: 0407
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodama prašmatni vila

antikinė rezidencija
prašmatnūs namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.