TOSKANOJE PARDUODAMAS PRABANGUS UŽMIESČIO NAMAS

17 fotografija

Ant žalių Montalbano kalvų Toskanoje, šalia viduramžių miestelio, 300 metrų aukštyje virš jūros lygio, stovi šis 1700 m. Toskanos kompleksas, buvęs prabangus užmiesčio namas, o šiuo metu naudojamas, kaip kaimo turizmo kompleksas, apsuptas didžiulio virš 12 ha gamtos parko, apsodinto mišku, alyvuogėm, vaismedžiais ir pievomis. Nuo baseino galima mėgautis unikalia žavinga supančia panorama.  

Parduodamas elitinis nekilnojamas turtas susideda iš dviejų dalių. Pagrindinis elitinis namas yra išsidėstęs per tris lygius ir taip padalintas: rūsyje yra virtuvė su židiniu, du miegamieji, vonios kambarys ir apartamentas, susidedantis iš miegamojo, vonios kambario ir svetainės. Pirmame aukšte yra priėmimo zona, valgomasis, virtuvė, degustacijos zona, prieangis, trys vonios kambariai, miegamasis, du sandėliukai ir maža nedengta terasa. Šio aukšto plotas yra 254 kv.m. be dengtos pastogės, kurios plotas yra 44 kv.m. Antrame aukšte yra trys miegamieji su vonios kambariu ir apartamentas, susidedantis iš vonios kambario, svetainės ir miegamojo, o jo bendras plotas yra 161 kv.m. Trečiame aukšte yra 101 kv.m. apartamentas, kuriame yra du kambariai, vonios kambarys, svetainė, valgomasis, sandėliukas ir virtuvėlė. 

Antroji struktūra susideda iš apartamento, išsidėsčiusio per du lygius, o jo bendras plotas yra 70 kv.m., ir patalpos, skirtos produktų ekspozicijai su ofisu palėpėje, kurio bendras plotas yra 38 kv.m.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Pistoja 

Zona: Pistoja


Tipas: Kompleksas Toskana - parduodamos elitinis nekilnojamas turtas

Vidaus plotas: 747 kv.m. 

Išorės plotas: 12 ha 


Kambariai: 10

Vonios kambariai: 10

Svetainės: 3

Valgomieji: 2

Virtuvės: 2

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 4

 

Baseinas

Žemė: 12 ha

 

Toskana – Pistoja: Florencija km 38 – Luka km 40 – Livornas km 82 – Termės Grotta Giusti km 5 – Montecatini Golfas km 5 – Maniežas km 8 – Autostrada: išvažiavimas Montecatini Terme km 10 – Florencijos oro uostas km 23.

Ref: 0154
Kaina: € 1.800.000

vilos piza

parduodamas kompleksas
parduodama vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana – Pistoja: Casalguidi miestelis yra nutolęs maždaug 13 km nuo Serravalle. Pavadinimas “Casalguidi”, iš pradžių buvęs tik “Casal”, atsirado, kai čia įsikūrė vietinė valdžia, pavarde Guidi; naujoji priesaga būtent ir nurodė esančią tuo metu valdžią. Praeityje, 1132 metais, miestelis, nutolęs tik kelis kilometrus nuo Florencijos buvo okupuotas aplinkinio kaimo gyventojų, kurie pradėjo plėstis užimdami įvairias šalia esančias žemes.

1301 m. miestelis buvo sugriautas Corso kariuomenės, jo žygio į Pistoją metu.

Toskanos miestelio gyvenvietė buvo nušluota nuo žemės Jacopo del Verme vadovaujamos Florencijos armijos atakos metu, siekiant sustabdyti invaziją. XV a. vyravo taika,  teritorija nuskurdo ir dėl to sumažėjo gyventojų skaičius.