TOSKANOJE PARDUODAMAS PRABANGUS NAMAS

15 fotografija

Panoraminėje vietoje, šalia upės žiočių, esančių tarp dviejų slėnių, pusiaukelėje tarp Florencijos ir Fortė dei Marmi, stovi šis parduodamas tipiškas Toskanos užmiesčio namas, naudojamas kaip žemės ūkio ferma, kuri dar ir šiandien išlaiko savo originalią paprastą struktūrą. Ją supa 17 ha žemės, apsodintos mišku ir alyvmedžiais. 

Prabangių namų parduodamas kompleksas, nutolęs tik kelis kilometrus nuo Florencijos, susideda iš penkių gretimų pastatų, esančių ant nedidelės pievos, apsuptos sodu, praturtinto visuomet žaliuojančia gyvatvore ir mažais krūmais, o jį kerta mažos akmeninės gatvelės. Rezidencijos yra tipiškuose užmiesčio namuose, išsidėsčiusios per du aukštus su skirtingo dydžio apartamentais, turinčiais atskirus įėjimus, kad būtų garantuojamas privatumas ir praktiškumas. Parduodamų apartamentų vidaus patalpos yra gerai panaudotos ir išdėstytos atsižvegiant į saulės apšvietimą. Ypatingas dėmesys buvo skirtas papildomoms patalpoms, kurios įeina į Toskanos užmiesčio namų parduodamą kompleksą, kaip pavyzdžiui mažam pastatui su barbekiu, kur galima vakarieniauti po atviru dangumi. 

Tas pats kruopštus dėmesys detalėms, tipiškoms Toskanai, yra matomas ir rezidencijose, kur buvo naudojamos medžiagos, padedančios išlaikyti nuoseklų architektūrinį stilių, tiek iš formos, tiek iš funkcinės pusės. Ši tendencija taip pat pastebima prestižinės parduodamos vilos išorėje, kas matosi iš akmeninių gatvelių, laiptų ir Toskanos molinių plytelių šaligatvių, vedančių į gyvenvietę, bei kaustytos geležies baliustradų.

Viduje jaučiama kaimiška atmosfera dėka Toskanos molinių plytelių grindų ir kaštonmedžio, kuriuo apmuštos patalpos. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Pistoja

Zona: Valdinievolė 


Tipas: Užmiesčio namas Toskanoje - užmiesčio namas Florencija

Vidaus plotas: 800 kv.m. 

Išorės plotas: 17 ha 


Kambarai: 4 

Vonios kambariai: 3 

Virtuvė: 2 

Valgomasis: 2 

Svetainė: 2

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3

Malkinė 

Sandėlys 

Žemė: 17 ha


Toskana – Pistoja: Montekatini Termės km 5 - Golfas La Pievaccia km 11 - Florencija km 40 - Piza km 42 km - Luka km 10 - Garfanjanos gamtos parkas km 22 - Fortė dei Marmi km 51 - SPA km 5 - Slidinėjimo trasos km 48 - Florencijos oro uostas km 45 - Autostrada: A1 išvažiavimas Montecatini Terme km 5.

Ref: 0197
Kaina: Iki 2,5 Milijono

elitiniai namai

prabangus nekilnojamas turtas
nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Valdinievolė

Toskana - Valdinievolė: Pesčija yra vienas seniausių miestų Valdinievolėje. Jo pavadinimas kilo nuo upės, kuri prateka pro jį ir padalina į dvi atskiras grupes: senovės religinį centrą ir pilietinį miesto centrą, nutolusį 40 km nuo Florencijos. Turtingas meno paveldas susietas su jo kilminga praeitimi. Miestas iškilęs ant slėnio, apsupto žaliomis kalvomis, apsodintom alyvmedžiais ir kaštonų medžiais, žinomo kaip Šveicarijos Pesčija. Miestelis tarp Toskanos jūros ir Florencijos yra apsuptas nepaliesto kraštovaizdžio, kuris gali tapti realiu senovinių žinių atradimu, tokių kaip rankų darbo popierius, susiformavusios tradicijos ir tikroji vietinė virtuvė. Keli žingsniai nuo Toskanos miestelio yra Collodi (Kolodis), kaimelis įsikūręs ant stataus šlaito, įžymus kaip Pinokio gimtinė ir Vila Garzoni su baroko sodu, viena iš labiausiai žavinčių vilų Toskanoje. 

Seniausia Pesčijos dalis yra prie Palagio del Podestà, šiuo metu tai  Gipso €œLibero Andreotti meninių dirbinių galerija, kur randame gipso darbų liejinius šio didžiojo Pesčijos menininko. Netoli gyvenvietės, nutolusios 40 km nuo Florencijos ir madingojo Fortė dei Marmi, yra Santo Stefano ir Niccolao bažnyčia, su įspūdingais barokiniais laiptais bei Civilinis muziejus, kuriame yra Beato Angelico, Lorenzo Monaco, Bicci di Lorenzo e Neri di Bicci mokyklų darbai bei Della Robbia dirbtuvių keramikos darbai.
Aplink centrinę aikštę nuostabaus Toskanos centro yra siaurų gatvelių labirintas, kuris, vesdamas neįprastais maršrutais, leidžia atsekti senųjų viduramžių miesto sienų bruožus arba išeiti link kalvų, esančių prie Pesčijos kalno. Horizonte matosi įspūdinga struktūra, - buvusi Bareglia pilis, kuri dar ir šiandien prižiūri miestą, siūlydama kvapą gniaužiančią Toskanos kalvų panoramą.