TOSKANOJE PARDUODAMAS KOMPLEKSAS

11 fotografija

Esanti gražioje, ramioje ir atokioje vietoje, Toskanos laukų širdyje, ši žemės ūkio ir vyno gamybos įmonė driekiasi per 7 ha žemės. Kompleksas, parduodamas netoli Florencijos, yra apsuptas žaliuojančiomis Toskanos kalvelėmis, turtingomis savo flora ir fauna, bei yra šalia ne tik Florencijos, bet ir kitų svarbių meno, istorinių bei kultūrinių miestų, kaip pavyzdžiui Siena ir San Džiminjanas, bei mažesnių, bet charakteringų viduramžių miestelių.

Kruopščios ir profesionalios restauracijos pasekoje iš senovinio tipiško Toskanos užmiesčio namo ir jo priestato buvo pastatytas pagrindinis pastatas, šiuo metu naudojamas kaip svečių namai, ir mažas, bet jaukus priestatas.

Įmonė, parduodama netoli Florencijos, yra apsupta erdvaus sodo, nuo kurio atsiveria turtinga panorama, apimanti miškus, alyvmedžius, vynuogynus. Sode yra baldai bei žavingas baseinas su laiptais viduje ir kriokliu, kuris susijungia su vaikišku baseinu, kuriame yra hidromasažas.

Komplekso pastatų bendras plotas yra 700 kv.m., o vidaus apdaila yra įrengta kruopščiai Toskanos stiliumi.

Be keturių nepriklausomų butų, čia dar yra penki kambariai su vonia. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Florencija


Tipas: Užmiesčio namai Toskanoje - Vyno gamybos įmonė

Vidaus plotas: 700 kv.m.

Išorės plotas: 7 ha

 

Užmiesčio namas: 

4 butai 

5 kambariai su vonia

Vonios kambariai: 2 

Svetainė: 1 

Valgomasis:1 

Virtuvė: 2


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas su vandens masažu 

Arklidės

Barbekiu 

Vynuogynas: 2 ha 

Alyvmedžiai: 3 ha 

Bendras žemės plotas: 7 ha


Toskana – Florencija: Florencija km 47 – Montespertoli km 20 – Siena km 44 – San Džiminjanas km 14 - Voltera km 37 – Piza km 44 - Arecas km 92 - Kastiliončelas km 83 – Golfo Klubas Ugolino km 12 – Montekatini Termė km 87 – Florencijos oro uostas km 52 – Autostrada: išvažiavimas Firenze Certosa km 28.

Ref: 0256
Kaina: € 1.900.000

parduodami užmiesčio namai

parduodama žemės ūkio įmonė toskana
parduodami vyno rūsiai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Barberino Val d'Elsa

Toskana – Florencija: Barberino žemė, pilna istorijos ir legendų, yra pačioje Toskanos širdyje, tarp Florencijos ir Sienos. Viduramžių laikų istorinis centras vis dar charakterizuoja  pailgos formos miestelį ir apima visą jos ilgį nuo pagrindinės gatvės, kuri jungia du įėjimo vartus, Sienos Romėnų ir Florencijos, o tuo tarpu kitos dvi paralelinės gatvės susiviejina šalia vartų. Sienos vartai yra iš akmens, elegantiškos gotikinės arkos formos, virš kurios yra XVIII a. varpinė. Kaip tvirtovė ar mestelis, esantis San Pietro in Bossolo parapijoje, Barberino yra minimas dokumente, rastame tarp  Passignano abatijos popierių 1054 m. 

Toskanos miestelio vystymasis vis tik vyko pirmaisiais XIII a. dešimtmečiais; po to, kai 1202 m. Florencija sunaikino Semifonte. “Florencija, padaryk taip, kad Semifonte taptu miestu” skambėjo prie Florencijos sienos piktas ir agresyvus priedainis, po to kai miestas buvo visiškai sugriautas, draudžiant per amžius bet kokias statybas ant kalvelės. Šiandien, šiam tragiškam įvykiui atminti ant kalvos, kur turėjo būti Semifonte, viršūnės stovi kupolas, identiškas Bruneleskio, tik penkis kartus mažesnis. Bėgant amžiams Toskanos centras priklauso Florencijai, kuris apsupa miestelį siena ir paskiria valdovą karininką. Vėliau įėjo į Florencijos respublikos sudėtį. Kalvos pozicija takoskyroje tarp Valdelsa ir Val di Pesa gynė Florencijos interesus, kuri stiprino Toskanos centrą prieš Imperijos feodalus.