TOSKANOJE PARDUODAMAS ISTORINIS UŽMIESČIO NAMAS

69 fotografija

Parduodamas tipiškas Toskanos užmiesčio namas, esantis dominuojančioje pozicijoje ant Valderos kalvelių, su panoraminiu 360° vaizdu į žavingą kraštovaizdį.

Gyvenvietės bendras plotas yra 900 kv.m. ir jis šiuo metu yra naudojamas kaip kaimo turizmas. Kompleksas susideda iš dviejų atskirų gyvenamųjų pastatų, kuriuose yra penki apartamentai: trys pagrindinėje viloje, o du didžiojoje daržinėje. 

Apartamentai yra trijų arba keturių kambarių, apstatyti Toskanos stiliaus baldais, su tradiciniu židiniu ir  elegantiška kaimiško stiliaus apdaila. Bendras baseinas yra panoraminėje ir uždaroje vietoje, toli nuo pastatų, tam, kad garantuotų aukščiausią privatumą.
Čia yra dengta automobilių stovėjimo aikštelė, priestatas ir parkas su vaikų žaidimo aikštele. 

Parkas, kurio plotas yra 10.000 kv.m., supa parduodamą Toskanos užmiesčio namą, o jame yra maždaug 600 alyvmedžių, iš kurių gaminamas puikus, aukštos kokybės alyvuogių aliejus.

Be abejonės, kalba eina apie prestižinę nuosavybę, kuri suvienija aukštą vertę, kraštovaizdžį bei aplinką su įžymia istorija: iš ties pastatas ir jo romėninės architektūros bažnyčia, kurie buvo pastayti ne anksčiau kaip XIII a., neseniai buvo kruopščiai restauruoti, kas buvo neišvengiama po daugybės savininkų kaitos. 

Restauracija atstatė originalius bažnyčios bruožus, tipiškus šventos romėnų architektūros Valderoje, bei paryškino tipiškus fermos ir daržinės Toskanos bruožus, tuo pačiu metu suteikdama aukštą turistinę vertę, kartu su aplinkos ir kultivacijos, visų pirma alyvmedžių, pagerbiant vietos tradicijas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Piza


Tipas: kaimo turizmas - Toskanos užmiesčio namas


Vidaus plotas: 900 kv.m.

Išorės plotas: 10 ha

 

Apartamentas 1 - Pirmas aukštas: 90 kv.m.
Svetainė su židiniu
3 dvigubi kambariai
2 vonios kambariai 

Virtuvė

Terasa su baldais ir sodu


Apartamentas 2 - Antras aukštas: 130 kv.m.
Svetainė su židinu

Valgomasis

4 dvigubi kambariai
2 vonios kambariai 

Virtuvė

Sodas su baldais 


Apartamentas 3 - Antras aukštas: 140 kv.m.
Svetainė su židinu

Valgomasis

3 dvigubi kambariai
Palėpė

2 vonios kambariai 

Virtuvė

Terasa su baldais ir sodu


Apartamentas 4 - Pirmas aukštas/Antras: 140 kv.m.
Svetainė su židinu

Valgomasis

4 dvigubi kambariai
2 vonios kambariai
Virtuvė

Terasa su baldais ir sodu


Apartamentas 5 - Pirmas aukštas/Antras: 140 kv.m.
Svetainė su židinu

Valgomasis

4 dvigubi kambariai
2 vonios kambariai
Virtuvė

Terasa su baldais ir sodu


Baseinas

Romėnų bažnyčia

Aliejaus gamykla


Pizos oro uostas 38 km - Florencija 75 km – Siena 73 km – Luka 45 km – S. Gimignano 32 km – Volterra 29 km – Jūra 45 km – Golfas 11 km – Termės 18 km – Geležinkelio stotis 16 km – Livorno uostas 47 km

Ref: 1027
Kaina: € 2.250.000

parduodamas užmiesčio namas

toskanos rustikas
prestižinis nekilnojamas turtas toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Piza, Valdera

Žymus Toskanos miestas, - Piza, tapo įžymus pirmiausia dėka savo Bokšto, kuris stovi Stebuklų aikštėje, šalia Krikštyklos ir Katedros, kurie yra įtraukti į žmonijos paveldo sąrašą  bei milijono turistų traukos centras.

Šventa vieta daugeliui turistų, kurie aplanko Gražiąją šalį; Pizoje yra tap pat daugybė kitų vietų, keliančių didelį susidomėjimą, kaip pavyzdžiui Cavalieri aikštė, Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli paūpiai,  Laikrodžio rūmai, Muda bokštas ir daugelis kitų. 

Pizos apylinkėse yra daugybė įdomių istorinių ir meninių miestelių, kuriuose yra architektūriniai perliukai, kaip pavyzdžiui elitinės vilos ar istorinės rezidencijos, didelės vertės ir prestižo, tikri meno kūriniai, kur prabanga susilieja su elegancija ir Toskanos tradicijomis.