Toskanoje parduodamas išskirtinis pastatų kompleksas

16 fotografija

Kalvingoje vietovėje, nuo kurios galima žavėtis gražia Livorno kalvelių panorama, stovi šis parduodamas išskirtinis Toskanos pastatų kompleksas, susidedantis iš 3 pastatų, kurių bendras plotas yra mažduag 650 kv.m., erdvaus baseino ir 96 ha žemės ploto, kurį sudaro miškas, sėjamoji žemė, ganykla su krūmais ir vynuogynas. Parduodamos Livorne vilos yra pilnai restauruotos tipišku Toskanos užmiesčio namų rustikos stiliumi, naudojant tokias tradicines detales, kaip lubų medinės sijos, molinių plytų grindys, akmuo ir raudonjų plytų dekoracijos. Pagrindinis pastatas yra istorinė rezidencija, statyta XIV a., vėliau kruopščiai restauruota bei įrengta su elegantiška apdaila ir apstatyta stlingais baldais. Pirmame aukšte yra erdvi svetainė, dvi virtuvės, iš kurių viena yra profesionali, du miegamieji, trys vonios kambariai ir darbo kambarys. Išorėje yra gražus portikas, kur vasarą galima praleisti malonius vakarus. Viršutiniame aukšte, į kurį galima patekti tiek vidiniais laiptais, tiek išoriniais, vedančiais į erdvią 50 kv.m. terasą, yra penki miegamieji su privačiomis voniomis, iš kurių viena yra su vandens masažu. Visuose kambariuose yra įrengti šiuolaikiški patogumai, kas poilsį tikruose svajonių namuose paverčia ypatingai maloniu.

Naujos statybos pastatas, kuris taip pat įeina į parduodamą kompleksą, yra kitoje užmiesčio namo pusėje. Jis yra dviejų aukštų su rūsiu, kurio patalpose gali būti įrengta vonia, skalbykla ir lyginimo patalpa. Pirmame aukšte yra svetainė su virtuvėle, du miegamieji, vonios kambarys ir du garažai. Antrame aukšte yra šeimininkų kambarys, iš kurio galima išeiti į terasą, ir 10 kv.m. vonios kambarys su vandens masažu. Trečiame parduodamame užmiesčio name yra du butai, kiekvienas iš kurių yra 40 kv.m. Juose yra svetainė su virtuvėle, vonios kambarys ir miegamasis. Šiems parduodamos istorinės rezidencijos butams taip pat priklauso privatus sodas su pavėsine ir atskira automobilių stovėjimo aikštele.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Livornas 

Zona: Livornas


Tipas: Toskanoje parduodami užmiesčio namai - Vilos Livornas

Vidaus plotas: maždaug 650 kv.m. 

Išorės plotas: 96 ha

 

Pastatas 1: 450 kv.m.

Kambariai: 7

Vonios kambariai: 8

Svetainė: 1

Virtuvės: 2

Valgomasis: 1


Pastatas 2: 140 kv.m.

Kambariai: 3

Vonios kambariai: 2

Svetainė su virtuvėle: 1


Pastatas 3: maždaug 80 kv.m.

2 butai su svetaine, virtuvėle, vonios kambariu, miegamuoju

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas

Žaidimų aikštelė

Garažas


Toskana – Livornas: Livornas km 79 – Kastiliočelas km 41 – Grosetas km 68 – Kastiljonė dela Peskaja km 40 – Punta Ala km 46 - Siena km 89 – Golfo klubas van Baratti km 25 – Terminės vonios km 12 - Pizos oro uostas km 72 – Autostrada: išvažiavimas Rosignano Marittimo km 29.

Ref: 0303
Kaina: Iki 2,5 Milijono

užmiesčio namai florencija

istorinė buveinė
toskanoje parduodama pilis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Livornas

Toskana – Livornas: Saseta, miestelis Toskanoje, Livorno provincijoje, esantis kalno Kalvi šiaurėje, virš kalvelės, kuri skiria Val di Korniją nuo Valone dela Sterza, upės Čečina intakas. Jo žemė yra kalvota ir pilna kaštonų miškų bei natūralių ganyklų. Švelnus klimatas, kraštovaizdis, buvimas šalia jūros ir didžiųjų komunikacijos gatvių, suteikia galimybę praleisti atostogas su visais privalumais, susidedančiais iš jūros ir kalvų junginio, esančio netoli nuo visų Toskanos grožybių. Šio Livorno provincijos miesto kilmė yra sena: pirmieji dokumentai, kuriuose kalbama apie jį, yra iš 1000 m. 

Saseta buvo svarbi Toskanos pilis, kurioje apie XI a. gyveno Pizos valdovai Orlandi, kurie vėliau šios žemės pavadinimą prijungė prie savo vardo. Orlandi di Saseta šias valdas laikė nuolatinėje baimėje iki kol 1516 m. maištininkai, padedami Florencijos Respublikos, juos išvarė atimdami visas gėrybes ir pilį. Atėjus į valdžią Medičiams feodo žemės buvo perduotos pavaldiniams, tokiu būdu šis feodas atiteko skirtingiems kilmingiesiems ir galiausiai Montalvo Ramirez šeimai. Žemė ir Toskanos miestelio pilis patyrė įvairius istorinius įvykius, iš prdažių iš Medičių pusės, o vėliau iš Lorenų. 1836 m. Toskanos miestas Saseta buvo prijungtas prie Groseto provincijos, kur išliko daugelį metų, vėliau buvo Pizos provincijoje, o dar vėliau Livorno. 

Šio senovinio Toskanos miesto herbas yra raudonos spalvos su sidabriniais dviejų dalių atvirais, dantytais bokštais su langais. Tie, kas myli meną, gali grožėtis senovine Sant'Andrea Apostolo bažnyčia, kur yra romėnų krikštykla su Orlandi dela Saseta herbu ir 400 m. nežinomo autoriaus didelės meninės vertės Madona.