TOSKANOJE PARDUODAMAS ELITINIS UŽMIESČIO NAMAS

16 fotografija

Puikioje vietoje tarp kalvų, netoli Florencijos, yra parduodamas šis panoraminis kompleksas su 11 ha žemės, kuri driekiasi tarp Kjanti alyvmedžių ir vynuogynų.

Į kompleksą įeina didelis prabangus tipiškas Toskanos užmiesčio namas, pastatytas iš akmens, kurio bendras plotas yra 500 kv.m., idealiai ir apdairiai restauruotas, ir priestatas iš buvusios dviejų aukštų daržinės, kurio bendras plotas yra 100 kv.m.

Buvusioje daržinėje yra du rūsiai, apipavidalinti medžiu ir molinėmis plytelėmis bei kaimiška virtuvė su valgomuoju ir barbekiu draugų ir svečių priėmimams.

Parduodama vila Florencijoje turi sijines lubas, grindis iš molinių plytelių ir tamsaus parketo. Ji yra išsidėsčiusi pe du aukštus, kuriuose yra du dideli salonai su židiniu iš smiltainio. 

Pirmame Kjanti vilos aukšte randame ir šviesią erdvią virtuvę, iš kurios galima patekti į sodą, su vaizdu į akmeninį šulinį, ir valgomąjį bei vonios kambarį.

Viršutiniame aukšte yra 4 kambariai, iš kurių vienas su drabužine, ir kiti du labai dideli kambariai, kuriuos galima naudoti pagal kliento poreikius.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Florencija


Tipas: Parduodamas užmiesčio namas Toskanoje - Vila Kjanti

Vidaus plotas: 600 kv.m.

Išorės plotas: 11 ha

 

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 3

Svetainės: 2

Papildomi kambariai: 4

Daržinė

Alyvmedžiai

 

TOSKANA: Florencija 8 km - Kazentino nacionalinis parkas - Siena 71 km - Arecas 70 km - Tirėnų pakrantė 80 km - SPA 5 km - Alighieri golfo klubas 2 km - Maniežas Le Molina 6 km - Florencijos oro uostas 9 km - Autostrada: A1 išvažiaviams Firenze Nord 7 km 

Ref: 0118
Kaina: € 3.000.000

parduodami užmiesčio namai

prašmatni vila
vilos ir užmiesčio namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana – Florencija: Nuostabi vila yra Pontasieve, Florencijos provincijoje, netoli etruskų miesto - Fiesole. Toskanos vietovė yra dešiniajame Toskanos upės krante, ten, kur ji susilieja su Sieve upe. Pirmosios žinios apie šią vietą mus pasiekia iš viduramžių, kuomet Florencijos respublika pastatė Šv. Angelo pilį šalia kelio, kuris jungė vietovę su Romanija ir Kazentinu. Vėliau taip pat buvo pastatytas viduramžių tiltas (ponte) virš Sieve upės, nuo ko ir kilo pavadinimas. 

Tai buvo svarbus žemės ūkio Toskanos centras, ypač vyno gamybos. Tai pat svarbus buvo ir komercinis centras iki 1800 paskutiniųjų ir pirmųjų 1900 metų. Tais metais iš pradžių buvo pastatytas Florencijos-Areco geležinkelis, o vėliau Florencijos-Borgo San Lorenzo, kas leido vystyti ir Pontassieve pramonę, sukuriant svarbias geležinkelio dirbtuves, vyno rūsius, stiklo ir cemento fabrikus. Antrojo pasaulinio karo metu Florencijos geležinkelio mazgas ir šalima gyvenvietė buvo daug kartų bombarduota sąjungininkų artilerijos. Pokarinės statybos prisidėjo prie Pontassieve atgimimo, kaip pagrindinio Valdisieve centro.