Toskanoje parduodama vila

7 fotografija

Apsupta Toskanos laukų žalumos stovi ši žavinga parduodama akmeninė sodyba, kurios bendras plotas yra 560 kv.m. Nuo mažos kalvelės, ant kurios ji stovi, galima grožėtis žavingu panoraminiu vaizdu į Livorno kalveles ir miškus. Nežiūrint to, kad yra žymioje jūrinėje vietovėje ir viename iš svarbiausiam regiono meniniam mieste, parduodami prašmatnūs namai yra nuošalioje vietoje, kuriuos supa 3500 kv.m. žemės ūkio paskirties laukas, pilnai apjuostas tvora, kuriame auginami alyvmedžiai ir tik dalinai vaismedžiai ir daržas. Šalia paduodamos Toskanos vilos yra didelis įžemintas baseinas su techninėmis patalpomis ir maždaug 50 kv.m. namuku. Prašmatnų namą, pastatytą puikiuoju Toskanos rustikos stiliumi, kas primena tipišką užmiesčio namą su visais šiuolaikiškais patogumais, pasiekiame pravažiavus kiparisų ir oleandrų keliuku. 

Pirma komplekso vila buvo pastatyta XVII a. ir iš pradžių buvo maža kaimo bažnytėlė. Apie jos antikinę kilmę liudija cilindrinės plytelių kolonos ir akmens konstrukcijos. XVIII a. pastatas buvo perdarytas į Toskanos sodybą ir iki II pasaulinio karo pabaigos pirmas aukštas buvo naudojamas, kaip žemės ūkio sandėliai ir arklidės, o antras, į kurį patenkame išoriniais laiptais su galerija, - kaip gyvenvietė. Pastaraisiais metais nekilnojamas turtas parduodamas Livorne buvo kruopščiai ir profesionaliai restauruotas, ko pasekoje buvo atkurtas antikinis grožis, naudojant originalias medžiagas.

Užmiesčio namas yra dviejų aukštų. Pirmame aukšte yra darbo kambarys su vonios kambariu, dvi svetaines, kur yra židinys ir kurias jungia arka ir kolonos iš originalių plytelių, erdvi virtuvė su židiniu, kurios langai išeina į gražiasias kalveles. Iš virtuvės patenkame į prieangį, kuris veda į sandėliuką, vonios kambarį ir ložę su židiniu. Iš ložės ir iš virtuvės patenkame į gražiąją panoraminę terasą. Į antrą aukštą patenkame iš salono elegantiškais medinais laiptais. Čia yra svetainė su židiniu, nakties zona, kuri susideda iš  miegamojo su maža panoramine terasa, esančia virš stogo, ir trijų miegamųjų su atskiru vonios kambariu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Livornas

Zona: Livornas


Tipas: Vila Livornas - parduodamos vilos ir užmiesčio namai

Vidaus plotas: 560 kv.m.

Išorės plotas: 3500 kv.m.

 

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 5

Svetainės: 3

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Žemė: 3500 kv.m.


Toskana - Livornas. Piza km 15 – Luka km 46 - Fortė dei Marmi km 52 – Florencija km 85 - SPA Uliveto Terme km 17  - Cosmopolitan Golf & Country Club km 5 - Pizos oro uostas km 13 – Autostrada: išvažiavimas Collesalvetti km 2.

Ref: 0331
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Florencijos pilis

Vila Grosetas
vyno gaminimo vyninė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Livornas

Toskana – Livornas: Jūros miestas Livornas gimė XVI a. antroje pusėje, kuomet dėl Medičių karinių ir prekybinių strategijų, žvejų kaimelis, esantis netoli Mastio di Matilde di Canossa, greitai tapo pagrindiniu Viduržiemio uostu. Skalaujamas jūros, kuri pereidama per Medičių kanalus prasiskverbia iki pat istorinių miesto rajonų, Livornas turi Toskanos žemės žavesio, kuri tęsiasi iki Viduržemio jūros. Čia 19 a. buvo pastatyti pirmi Europoje kurortiniai kompleksai ir iš čia atsirado poilsio prie jūros idėja. Charakteringas Naujosios Venecijos rajonas, pastatytas 1600 m., išlaiko ir šiandien originalią išvaizdą: ypatingai žavūs Medičių Fossi, gausybė praplaukiamų kanalų, kurie sujungia sandėlius su prekybininkų gyvenvietėmis, kurių pamatai ir įėjimas, kaip ir Venecijoje, yra vandenyje, pro kurį įeinama į svetaines, kadaise naudojamas kaip sandėlius. 

Išilgai Toskanos miesto alėjos yra išdėstyti kurortiniai kompleksai, tuo metu kai čia ir ten yra maži ir tankūs pušų miškai, kur yra rengiamos dailės parodos, modernaus stiliaus pastelinių spalvų vilos, charakteringi vidiniai kiemeliai, kurie kviečia užsukti ir pailsėti, prieplaukos bei uostai ir Caprilli žaliasis hipodromas. Nuo Mascagni terasos atsiveria nuostabus vaizdas į Capraia ir Gorgona, Toskanos archipelago salas, ir į Korsiką. Panoraminis kelias tęsiasi iki pat Quercianella, Castiglioncello išilgai uolynų ir kristalinės jūros, - žvejų ir nardytojų rojaus.