Toskanoje parduodama vila su baseinu

38 fotografija

Pistojos apylinkėse, Toskanoje, stovi ši parduodama, elgantiška, prašmatnioji vila su baseinu.

Nuosavybė buvo neseniai rekonstruota ir šiuo metu yra puikaus stovio; jos bendras plotas yra 500 kv.m. Ji yra dviejų aukštų su rūsiu ir su 20 kv.m. mansarda.

Rūsyje yra miegamasis, du vonios kambariai, sporto salė, taverna ir garažas; pirmame aukšte yra virtuvė su erdvia svetaine, vonios kambarys ir didelis darbo kambarys; antrame aukšte yra nakties zona, kur yra penki miegamieji ir keturi vonios kambariai, trečiame aukšte yra mansarda, kur galima įsirengti papildomas patalpas.

Vidaus apdaila yra išskirtinio stiliaus, linijinio ir modernaus dizaino, kur erdvės subalansuotos su spalvomis. Dideli kambariai yra labai erdvūs ir puikiai apšviesti, miegamieji yra jaukūs ir malonūs, -  visas šitas klimatas charakterizuoja parduodamos vilos vidų.

Išorėje yra griežtos geometrinės ir architektūrinės detalės, kur lieka erdvės terasoms ir plytelių kolonoms, kurios charakterizuoja fasadą ir hormanizuoja su atviromis, supančiomis kiemą erdvėmis, su takeliais ir dekoratyviniais augalais.

Aplink gyvenvietę žemės plotas sudaro 6.000 kv.m. ir jame yra: 2.000 kv.m. žalumos ir prižiūrėto sodo, o likusiuose 4.000 parko yra žavingi alyvmedžiai ir didelis saulėtas baseinas, kuriuo šioje Toskanos zonoje galima mėgautis daugybe mėnesių.

Ši Pistojos vila, be abejonės, siūlo atpalaiduojančias akimirkas ramioje, bet žinomoje Toskanos zonoje.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Pistoja


Tipas: vila su baseinu


Vidaus plotas:  500 kv.m.

Išorės plotas:  6.000 kv.m.


2 aukštai + 20 kv.m. mansarda

Sporto salė

Taverna

Garažas

6 kambariai

7 vonios kambariai

Baseinas

2.000 kv.m. sodo

4.000 kv.m. parko su alyvmedžiais


Toskana – Pistoja: Florencija km 50 – Luka km 20 – Piza km 50 - Fortė dei Marmi km 60 – SPA km 7 - Montekatini Termė km 7

Ref: 0984
Kaina: € 1.700.000

vila baseinas

prašmatni vila toskana
prašmatni vila pistoja

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Pistoja

Pistoja, kur yra ši vila, yra Toskanos miestų perliukas. Pirmas dabartinio Pistojos miesto branduolys iškilo ant savotiškos Ombrone upės potvynių suformuotos terasos.

Nors dar neminima pirmo Hanibalo žygio metu per antrąjį Pūnų karą, netrukus ši gyvenvietė, esanti 20 km atstumu nuo Florencijos, tapo labai svarbia dėl savo pozicijos šalia Via Cassia kelio.

Intensyvėjanti prekyba bei augantis gerbūvis lėmė tai, kad šio Toskanos miesto populiacija augo. Šiandien Pistoja garsėja, kaip žalias miestas. Ir būtent šioje vešlioje žalumoje skendi daugybė nuostabių vilų.