Toskanoje parduodama Pinokio vila

31 fotografija

Besijuokiančiame Kolodyje, mažame viduramžių XII a. miestelyje, esančiame Pistojos provincijoje, Toskanoje, parduodama ši žavi prašmatnioji vila, tipišku Lukos vilų stiliumi.

Pastatyta maždaug 1600 m. viduryje ši Toskanos vila yra sąjunga įtaigos, paslapties, patrauklumo ir žavesio.

Prašmatniosios vilos sodininku buvo Karlo Lorencinio, vėliau pasivadinusio Kolodžiu, tėvas. Rašytojas būtent čia, šioje žavingoje viloje, nusprendė įkurdinti šedevrą, kuris jį pavertė įžymiu, Pinokio nuotykius. Iš čia ir kilo pavadinimas, Pinokio vila, kokiu iki šiol yra žinoma ši žavinga parduodama vila.

Vilos keturi aukštai yra išsidėstę ant slėnio ir trys ant kalno dėl nelygios vietovės. Jos dominuojanti padėtis dovanoja išskirtinį panoraminį vaizdą, kuriam nėra lygių. Vila yra meistriškai dekoruota rokoko stiliaus detalėmis, kurios jai dovanoja pasakišką, laikui nepavaldų vaizdą.

Čia daug freskų, lipdinių ir piešinių, kurie praturtina parduodamos vilos vidų.

Bet turbūt daugiausia vertės ir prestižo šiai žaviajai vilai suteikia  sodas, kuris ją supa; didingas, prašmatnus, baroko sodas, turtingas statulomis, laipteliais ir labirintais.

Žydintys gėlynai, baseinėliai, fontanai sveikinasi su lankytojais ir dovanoja sodui praeities laikų žavesį. Prancūzijos stiliaus žavesys yra akivaizdus ir primena manieringą bei baroko stilius.  

Sodo gale yra galingi triaukščiai laiptai iš abiejų pusių, dekoruoti spalvingomis mozaikomis iš žvirgždo su geometriniais piešiniais; visa tai užsibaigia nišomis, kuriose yra molinės statulos. Galingi turėklai lydi visus laiptus.

Neseniai meistiškai restauruotas sodas yra tikras brangakmenis, kuris praturtina jau ir taip žavingą, parduodamą Toskanos vilą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Kolodis - Pesčija

Zona: Pistoja 

Tipas: prašmatni vila - Toskanoje parduodama vila


Istorinė vila: 5.500 kv.m.

Sodas ir parkas: 12 ha


Toskana - Kolodis - Pesčija. Montekatini Termės 15 km - Luka 20 km - Piza 40 km - Versilija 60 km - Florencija 65 km - Pistoja 40 km. 

Ref: 0492
Kaina: Daugiau nei 10M

prestižinis namas

prestižinis nekilnojamas turtas
parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kolodis - Pesčija

Kolodis yra Pesčijos dalis, senovinis miestelis, kurio teritorija yra turtinga gamtos ir istoriniu-meniniu grožiu. Turtingas atrakcijomis, istorinėmis vietomis ir grožiu, įžymus visų pirma, kaip mylima Karlo Lorencinio, t.y. Kolodžio, žymaus Pinokio autoriaus, kuris jį čia įkurdino, vieta. 

Pinokio vila visuomet traukė turistus ir lankytojus iš viso pasaulio, žavėdama savo grožiu, kuriam nėra lygių ir traukdama pasakišku, praėjusių laikų žavesiu.

Iš Kolodžio lengvai patenkame į visus žaviuosius Toskanos miestus: Florenciją, Pizą, Luką, Pistoją, kur yra parduodama daugybė prašmatnių vilų. Iš Kolodžio taip pat lengvai pasiekiamas Versilijos krantas, kur yra visus traukiančios vietos tokios, kaip Fortė dei Marmi ir Viaredžio. Taip pat tik keli kilometrai nutolusi yra Montekatini Termė, įžymi vietovė, kur yra prašmatnioji ir prestižinė SPA vieta.