TOSKANOJE PARDUODAMA PILIS

74 fotografija

Esanti gerai žinomoj Masa ir Karara provincijoj, stovi ši nuostabi parduodama pilis.

Pastatyta apie 1700 m., nuostabi buveinė yra šiuo metu pritaikyta kaip trijų aukštų svečių namai.

Pirmame aukšte yra priimamasis ir personalo darbo kambariai, virtuvė bei sandėliukai, valgomieji, baras, poilsio svetainė ir prižiūrėtojo kambarys. Iš pirmo aukšto patenkame į vidinį kiemą su antikinėmis kolonomis ir išorinį kiemą. 

Antrame aukšte be nuostabių kambarių ir karališkų apartamentų, yra didelė svetainė, biblioteka, dvi bendro naudojimo salės, o trečiame aukšte yra kambariai, karališki apartamentai ir svetainė. 

Iš viso yra keturiolika kambarių: trys vienviečiai, du dviviečiai, du dideli dviviečiai, du maži karališki, penki karališki. Visi skiriasi vienas nuo kito ir yra didelės estetinės vertės. Vonios kambarių yra aštuoniolika, jie taip pat yra skirtingų stilių ir apdailos. 

Viduje šios nuostabios parduodamos Toskanos pilies, kuri iš išorės atrodo griežta ir galinga, yra kompleksiškas ir rafinuotas interjeras. Apdaila atlikta prabangiomis medžiagomis, kreipiant didelį dėmesį į detales,  su švelniomis spalvomis, besikeičiančiomis su ryškiomis, kas suteikia individualumo prabangiems apartamentams.

Trys patalpos yra rezidencijos SPA, kas suteikia pridėtinę vertę siūlomoms paslaugoms.

Buveinė, viena iš unikalių retenybių architektūrinėje panoramoje ir Italijos istorijoje, išlaiko amžiną žavesį nuo pat viduramžių laikų, kurioje taip pat yra visi šiuolaikiniai  aukšto lygio patogumai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Masa Karara


Tipas: pilis – svečių priėmimo namai


Vidaus plotas: 1188 kv.m.

Išorės plotas: 2 ha


14 kambarių 

18 vonios kambariai

Restoranas

Baras

Žemė: 720 kv.m.

Valstybės nuosavybės žemė: 2680 kv.m.

Popieriaus fabriko žemė: 17.400 kv.m.

Popieriaus fabriko priestatas: 580 kv.m.

Priestatas kotedžas: 63 kv.m.


Florencija 160 km - Parma 110 km - La Spezia 30 km - Forte dei Marmi 55 km - Gyvenamas centras 3.5 km - Pizos oro uostas 90 km - Autostrada: 7 km - Geležinkelio stotis 5 km

Ref: 1003
Kaina: € 10.000.000

pilys italija

istorinės nuosavybės
prašmatnus viešbutis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Masa Karara

Masa ir Karara provincijos sostinė, Masa miestas yra šiaurės vakarų Toskanoje, apsuptas vešlių kalvelių tarp Apuano Alpių reljefo ir pakrantės, skalaujamos Tirėnų jūros, šalia kurios stovi nuostabi prašmatnioji vila.

Miestas buvo Masos kunigaikštystės sostine ir tarp 1500 m. ir 1600 m. išgyveno pakiliausią savo periodą su įžymia princų Cybo Malaspina šeima.

Šiandien Masa yra šiuolikinis komercinis miestas bei pamėgtas turistų kurortas, kuriame yra gražus istorinis centras su renesanso laikų bažnyčiomis ir pastatais.

Klimatas yra švelnus, gyvenimo kokybė puiki, taip, kaip ir tipiškas šios zonos maistas, kur prašmatnios vilos sudaro elegantiškus ir ramius gyvenamuosius rajonus, esančius tik keli žingsniai nuo krištolinės jūros.