TOSKANOJE PARDUODAMA PILIS

13 fotografija

Toskanoje parduodama žavinga pilies dalis. Esanti panoraminėje padėtyje Kjanti zonoje iš Sienos pusės, ši istorinė parduodama buveinė yra įsikūrusi prabangioje Xa. tvirtovėje, kuri buvo kruopščiai restauruota ir joje buvo įrengti nauji bei uninalūs nepriklausomi butai. Eksliuzyvinė ir senovinė Toskanos pilis, esanti tarp dviejų svarbių istorinių klasikinės Kjanti zonos vietovių: Rada ir Gaiole in Chianti. Tai yra prabangi gyvenvietė, nuo kurios galima žavėtis gražiaja panorama į įžymiasias Toskanos Kjanti kalveles, miškus, kiparisus, alyvmedžius ir vynuogynus. Parduodamos pilies dalį supa 360 ha plotas, kurio 75 ha yra vynuogynai, iš kurių gaminamas Chianti Classico Gallo Nero DOCG vynas, o 25 ha yra alyvmedžiai, iš kurių gaminamas aukščiausios kokybės aliejus. 

Visi nekilnojamo turto objektai, esantys pardudamoje Toskanos pilyje, buvo restauruoti išsaugant tipišką Tosknaos rustikos stilių bei originalias charakteristikas. Šis stilius gerai susilieja su šiuolaikiniais patogumais, kurie yra elitiniuose namuose, kokie yra šios antikinės pilies butai, kaip pavyzdžiui oro kondicionierius, masažinė vonia, dušas, erdvūs židiniai ir temperatūros kontrolė kiekvienoje patalpoje. 

Prašmatni gyvenvietė, kurios bendras plotas yra 132 kv.m., turi nepriklausomą įėjimą į kurį patenkame lifto pagalba arba vidiniais laiptais. Ekskliuzyvinio nekilnojamo turto objekte yra ilgas koridorius, kuris veda į svetainę su židiniu ir langais, pro kuriuos atsiveria pilies vidinis kiemelis ir sodas. Žavingoje parduodamoje pilies dalyje taip pat yra virtuvė, du miegamieji, du vonios kambariai ir skalbimo patalpa.

Miestelyje aplink pilį, kurioje yra parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas, yra taip pat ir restoranas, vyno baras,  užkandinė, panoraminis baseinas bei erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Kjantis


Tipas: Pilys Toskanoje - Pilis Kjanti

Vidaus plotas: 132 kv.m.

 

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 2

Svetainės: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Toskana – Siena: Siena km 28 – Greve in Kjanti km 28 – San Džiminjanas km 46 - Arecas km 45 - Florencija km 45 - Montespertoli km 51 - Golfo Klubas dell'Ugolino km 26 – Senovinė Kverčiajola termė km 30 - Maniežas km 17 - Florencijos oro uostas km 44 – Autostrada: išvažiavimas Valdarno km 20.

Ref: 0247
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prabangus namas

prašmatnūs nekilnojamo turto objektai
užmiesčio namas florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana – Siena: Kai kurie gyventojai jau prieš 1000 m. buvo apsistoję mažame, aukštai esančiame kaimelyje ant kalvų, Gaiole slėnyje. Tai buvo atvykėliai iš Vertine, Montegrosi, S.Donato ir S.Piero tam, kad įsikurtų palei Maselonės upės tėkmę ir įkurtų Gaiole miestelį Toskanoje, - pagrindinį viso slėnio centrą. Atsiradimas ir vystymasis svarbios Gaiole prekybos aikštės, kuri jau 1215 m. pasirodo kilmingųjų dokumentuose,  buvo svarbus motyvas, kas traukė į šį Toskanos miestelį. Iš pirmos aikštės, esančios pakrantės dešinėje, turgus persikėlė į erdvesnę aikštę, kuri šiandien yra Sienos provincijos miestelio gyvenimo centras. Erdvesnė aikštė buvo reikalinga, nes turgus įgavo vis didesnę reikšmę, kuri išliko iki pat mūsų laikų. Apie tai liudija 1700  m. pabaigos citata, įtraukta į Toskanos kunigaikščio Leopoldo ataskaitą po jo apsilankymo Kjantyje. 

Nuo 1300 m. Toskanos miestelis Gaiole ir jo apylinkės tapo Kjanti Lygos dalimi kartu su Rada in Kjanti ir Kastelina in Kjanti. Lygos buvo politinis-administracinis suskirstymas, atliktas Florencijos miesto tose dalyse, kurios jai priklausė. Karo ar neramumų atveju, lygos turėjo tiekti Florencijai kareivius ir pinigus. Keturis amžius Toskanos teritorija, kur stovi pilis, buvo  konfliktų ir Florencijos susidūrimų su Siena vieta ir abiejų reidai bei pjautynės lydėjo visą šį periodą. Toskanos Gaiole miestelis visuomet buvo Florencijos administraciniu vienetu,  bet  XIX a. pradžioje trumpo Etrurijos karaliavimo metu, Napoleonas jį įtraukė į Sienos Departamentą ir po to, kai Italija buvo suvienyta ir susiformavimo jos dabartinės provincijos, ten jis išliko iki dabar.