Toskanoje parduodama panoraminė vila

11 fotografija

Žavingame vynuogynų kraštovaizdyje, ant Florencijos kalvų, yra parduodama ši panoraminė 385 kv.m. prašmatnioji vila, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Toskanos kalveles. Jai prikauso 4 ha žemės, kur auga medžiai ir daugybė augalų. Prestižinis parduodamas namas yra apsuptas unikalia ramybe ir garantuoja aukščiausią privatumą.

Prašmatnios vilos Florencijoje bendras plotas yra 250 kv.m., kuris yra išsidėstęs per du aukštus. Pirmame aukšte yra dvi erdvios svetainės, virtuvė, valgomasis, vonios kambarys ir kai kurios pagalbinės patalpos. Antrame aukšte yra nakties zona, susidedanti iš trijų miegamųjų, dviejų vonios kambarių ir svetainės, iš kurios patenkame į erdvią terasą, kur galima patekti ir iš pirmo aukšto, dėka išorinių laiptų. Prie pirmo parduodamo prašmatnaus namo aukšto yra pristatytas mažas butas su atskiru įėjimu, susidedantis iš  dviejų kambarių ir vonios kambario.

Prie pagrindinės vilos yra kitas pastatas, taip pat parduodamas, kurio plotas yra 105 kv.m., išsidėstęs per du lygius: apatinis yra rūsys, kuriame yra erdvi patalpa, naudojama, kaip sandėlys, o viršutinis lygis yra žavinga 38 kv.m. veranda ir erdvi 57 kv.m. terasa, sujungta trim laipteliais su dideliu baseinu. 

Papildo parduodamą Toskanoje nekilnojamojo turto kompleksą 30 kv.m. įrankių sandėlys su 60 kv.m. veranda.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Vinči


Tipas: Parduodamos prašmatnios vilos  - parduodami prašmatnūs namai

Išorės plotas: 385 kv.m. 

Vidaus plotas:  4 ha žemės + 57 kv.m. terasa + 98 kv.m. verandos

 

Vila

Kambariai: 3

Svetainė: 1

Vonios kambarys: 3

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


Butas

Kambariai: 1

Vonios kambarys: 1

Virtuvė: 1


Papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas 

Įrankių sandėlys

Žemė: 4 ha


Toskana – Florencija – Vinči: Florencija km 40 – San Minjatas km 8 - Čertaldas km 21 – San Džiminjanas km 36 – Piza km 51 – Livornas km 57 - Viaredžio km 66 – Golfo Klubas Fontevivo San Miniato km 6 – SPA Montecatini Terme km 18 - Florencijos oro uostas km 17 – Autostrada: Firenze Scandicci km 19.

Ref: 2364
Kaina: Iki 2,5 Milijono

nekilnojamojo turto agentūra Toskanoje

parduodamos žemės ir pirkios
pilis Florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija – Vinči: Pirmos neginčijamos žinios apie Vinči mus pasiekia apie tūkstantuosius metus ir beveik nėra abejonių, kad Vinči tvirtovė atsirado dėka grafų Guidi ir Alberti nuosavybės plėtros šioje zonoje. Tai buvo svarbi teritorija strateginių interesų prasme, dažnai besikertančių tarp Florencijos, Pizos, Lukos ir Pistojos. 1180 m. santykiai tarp Florencijos miesto ir grafų Guidi pagerėjo dėka Guido Guerra santuokos su Gualdrada, Bellicione Berti dukra, kuris buvo Florencijos draugas. Tačiau greitai grafų Guidi didybė dingo. Imperatorius Federikas II, 1220 m. investavo į Guidi valdas, tarp kurių buvo Empoli, Monterapoli, Čereto ir Vinči pilis. Tokiu būdu Vinči miestas ir pilis Toskanoje išliko feodalinėje epochoje, kol nebuvo prijungti prie Florencijos feodo. 1320 m. Castruccio Castracani nusiaubė Vinči, atnešdamas daug žalos ir skausmo; tik Montopoli 1329 m. taikos paktas tarp Pizos ir Florencijos užtikrino trumpą ramybės periodą. Toskanos miestelio gyentojai po Florencijos priežiūra išgyveno šlovės metus 1364 m., sugebėję atsilaikyti prieš Pizos ataką, kurie buvo pasisamdę profesionalų anglų kapitoną Giovanni Hawkwood, vadinamu itališkai Acuto, ir kuomet 1368 m. demaskavo kai kuriuos perbėgelius florentiečius, kurie beprasmiškai stengėsi sukiršinti Vinči prieš Florencijos respubliką. 

1538 m. ryžtingasis Giovanni da Vinci kapitonas išsiskyrė savo drąsa ir diplomatiniais sugebėjimais, priversdamas atsitraukti ispanijos kareivius, kurie norėjo apiplėšti Vinči ir Čereto Guidi. Šiais faktais yra praturtinamas Toskanos miestelio Vinči istorija, bet jo vardas mums per amžius primins nepralenkiamą genijų Leonardą, kuris gimė Vinči miestelyje 1452 m.