Toskanoje parduodama istorinė vila

22 fotografija

Parduodama ši istorinė Toskanos vila, krintanti į akis dėl savo galybės. Stovinti ant kalvų, kurios yra iškilusios virš Prato miesto, žavioji rezidencija, statyta 1500 m., išsiskiria kraštovaizdyje, kuris ją supa. Ji buvo savo pirmojo šeimininko socialinio statuso ir charakterio emblema, o bėgant metams žavingoji nuosavybė buvo perdaryta iš viduramžių tvirtovės į  aristokratinę buveinę su šalimais esančia koplyčia, erdviu sodu ir nedidele šventykla. 

Išorėje fasadą sustiprina kantonai iš smiltainio akmens ir kalkakmedžio. Čia yra dvi eilės langų ir durys, kurias pabrėžia didžiulis laikrodis. Antro aukšto balkonai ant langų palangių suteikia grakštumo tvirtai struktūrai ir ją suminkština.

Nuo parduodamos Toskanos vilos atsiveria kvapą gniaužiantis kraštovaizds į ją supančias kalveles: nuo sodo, kuris yra prieš vilą, žvilgsnis laisvai aprėpia horizontą ir pasimeta žalios spalvos panoramoje.

Toskanos vilos vidaus patalpos yra ištaigingos ir prabangios, gausios įvairiomis dekoracijomis bei vėlyvojo baroko ir neoklasikinėmis skulptūromis. Kambariai yra su puikiomis freskomis, daugybė vertingų paveikslų praturtina patalpas, elegantiška marmuro apdaila pabrėžia šios rezidencijos vertę.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Savivaldybė: Pratas

Zona: Pratas


Tipas: istorinė vila - epochinė buveinė


Vidaus plotas: 7000 kv.m.

Išorės plotas: 3 ha

 

3 lygiai

Rūsys

2 parkai


Toskana – Pratas: Florencija km 21 – Montekatini Termės km 27 - Luka km 58 – San Džiminjanas km 67 - Piza km 78 – Viaredžio km 82 - Golfo Klubas Le Pavoniere km 4  – Termalės Parkas km 21 - Florencijos oro uostas km 15 

Ref: 0817
Kaina: € 7.500.000

istorinė rezidencija

epochinė buveinė
prašmatni vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Pratas

Toskana – Pratas. Centrinės Toskanos miestas, esantis Florencijos – Pratas - Pistojos lygumoje, Pratas, - tai miestas, kur yra daugybė aukštos vertės istorinių ir meninių paminklų. Daug pastatų, ypač viduramžių, yra pastatyti iš vietinių medžiagų, ypač iš vertingojo marmuro. Prate yra kai kurie įžymūs menininkų darbai nuo XIV a. iki Renesanso, kurie yra saugomi miesto muziejuose, pvz. Palazzo Pretorio, kur yra Filippo Lippi ir Filippino Lippi, Bernardo Daddi, Giovanni da Milano ir Botticelli darbai. Šiuolaikinio meno darbai yra saugomi Centro per l'Arte Contemporanea Luigi Pecci.

Tikras ekonominis išsivystymas į Pratą atkeliavo po Italijos suvienijimo, kuomet mieste ne tik stipriai išaugo gyventojų skaičius, bet ir  stipriai išsivystė pramonė, ypač tekstilės, kurios centras Toskanoje yra neginčijamai Pratas. Po antrojo pasaulinio karo iki pat mūsų dienų į Pratą plūsta daug imigrantų, visų pirma iš pietų Italijos, o paskui ir iš neeuropos sąjungos šalių, kurie stipriai papildė miestą darbine jėga.

Miesto svarba augo dėka ir to, kad buvo šalia Florencijos, taip Prate išaugo prestižinių vilų statybos, kurios yra gražioje ir vešlioje aplinkoje, apsuptos žaliųjų kalvelių, bet tik keli kilometrai nuo miesto patogumų.