TOSKANOJE PARDUODAMA ISTORINĖ BUVEINĖ

26 fotografija

Ši nuostabi istorinė, šuo metu parduodama Pizos vila, nors ir būdama daug senesnė, dabartines savo formas įgavo tarp XVIII a. pabaigos ir XIX a. pirmos pusės, dėka architekto Pranciškaus Rončioni ir architektų komandos, kurie perdarė šią nuosavybę su dviguba gyvenamaja ir žemės ūkio funkcija į prašmatnų namą, - vietą, kur galima praleisti atostogas. Tuo metu buvo sutvarkytas net ir išorinė aplinka  – pagal naujas Pizos vilos Buon Retiro charakteristikas – su fontanais, vandens tėkmėmis ir žaismu, - tai gyvenamoji struktūra “kuri yra patogi žmonių poilsio vieta”. Istorinė, prabangi, parduodama Toskanoje buveinė, yra 4 lygių, iš kurių vienas yra rūsys, o jos bendras plotas yra 2.240 kv.m. Daugumos kambarių viduje – iki šiol puikiai išsilaikiusios – yra Pasquale Cioffi ir Giovan Battista Tempesti freskos: kiekviename kambaryje yra groteskai ir optinės iliuzijos, rokoko architektūros lubos, laikantis XVIII a. pabaigos iliuzionizmo perspektyvos. Išorinis romantinis parkas – suprojektuotas Antonio della Gherardesca – driekiasi maždaug 6 ha, kuriame yra naturalūs elementai, tokie, kaip vandens žaismas, šimtamečiai medžiai, įdomių formų krūmai bei dirbtiniai elementai. Neatsiejama parko dalis yra neogotikinė koplyčia, dekoruota XIV a. detalėmis, atkeliavusiomis iš Šv. Pranciškaus bažnyčios Pizoje, dvi mažos šventyklos, skirtos Venerai ir Bakui, grota su skliautinėmis lubomis dekoruota vertingais akmenimis, perlais ir kriauklėmis, mažas ermitažas, prižiūrėtojo namas ir maža pilis, likusi neužbaigta, - visa tai šiuo metu yra parduodama. Ypatingas dėmėsys skiriamas Bigattiera pastatui – ir jis buvo suprojektuotas Antonio della Gherardesca, – pastatytas XIX a. dvidešimtaisiais metais šilkverpių auginimui ir šilko verpimo staklių laikymui. Šis nuostabus pastatas, tipiškas Toskanos neogotikinis pavyzdys, šiuo metu parduodamas, yra 680 kv.m., ir kartu su antikiniu Casa Marianna, kurio plotas yra 1.500 kv.m. ir kuris buvo skirtas apgyvendinti šilko darbininkus, liudija apie Prancškaus Rončioni ne tik meninį talentą, bet ir pašaukimą verslui. Tiems, kas myli literatūrą priminsime, kad būtet šitoje istorinėje Pizos viloje įsiplieskė meilės jausmas tarp Ugo Foskolo ir Izabelos Rončioni, kurią poetas įkūnijo Terezoje “Paskutiniuose Jakobo Ortis laiškuose”.  

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Piza 

Zona: Piza


Tipas: Vila Piza - Parduodamas prabangus namas  

Vidaus plotas: maždaug 5.000 kv.m.

Išorės plotas: 64.900 kv.m.

 

Pagrindinė vila: 2.240 kv.m.

Bigattiera: 680 kv.m.

Casa Marianna: 1.520 kv.m.

Prižiūrėtojo namas: 145 kv.m.

Pilies griuvėsiai: 463 mq

Koplyčia

Ermitažas

Veneros šventykla

Bako šventykla

Grota


Parkas: 64.900 kv.m.

  

Toskana – Piza: Piza km 10 - Luka km 14 - Viaredžio km  20  - Fortė dei Marmi km 40 - Florencija km 80 - Livornas km 30 - Golfo Klubas Tirrenia km  23 - Pizos oro uostas km 11 - Autostrada: išvažiavimas Lucca Est km 11.

Ref: 0249
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

aristokratinė vila

prašmatnus namas
parduodu vilą

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Piza

Toskana - Piza: Tarp Arno ir Serkijo slėnio, viduryje kelio tarp Pizos ir Lukos, stovi Toskanos miestas San Giuliano Terme, turtingas savo istorija, prestižiniais nekilnojamo turto objektais,  meniniu ir aplinkiniu grožiu, antikine kilme, siekiančia neolitą. Bet būtent romėnų periodu Toskanos San Giuliano Terme miestelis pažino savo pirmąjį klestėjimą: tuo metu buvo pastatytas akvedukas, kuris tiekė gydomąjį terminį vandenį “Nerono vonioms”, taip senovėje vadinosi Pizos termės. Tai, kad romėnai pažinojo gydomąsias šaltinių savybes, aišku iš to, kiek kartų Pizos vandenys buvo cituojamos Plinio il Vecchio. Toskanos miestelio aštuonios romėnų akveduko arkos, kurios iki šiol yra išlikusios Kaldakoli (“Calidae aquae”) teritorijoje, yra vienintelės romėnų laikotarpio liudininkės. Keletą šimtmečių miestelis buvo apleistas, o XII a. San Giuliano termės pažino naują gyvenimą dėka Pizos respublikos karinių laimėjimų, (kuomet 1112 m. grafienė Matilda di Canossa radikaliai restauravo Termes), nors ir prikausė Toskanos kunigaikštystei, Termės iš naujo pražydo.

1406 m., kuomet Piza ir jos teritorijos atsidūrė Toskanos priklausomybėje, Medičiai perdarė šį terminį miestelį, kur stovi ekskliuzyvinė parduodama vila, į kilmingųjų SPA. Nuo XV a. pradėjo dygti gražios elitinės vilos, skirtos svarbioms Pizos ir Florencijos šeimoms, kurios dėl švelnaus klimato ir gamtos grožio, jas naudojo kaip atostogų namus. Pagrindinis įtakingas San Giuliano valdytojas, kuris labiausiai prisidėjo prie miestelio atgaivinio, kaip bebūtų išlieka Didžiosios Toskanos Kunigaikštystės grafas Pranciškus I Lorena, kuris po detalios teritorijos studijos, nujautė turistinį senųjų terminių vonių potencialą ir suteikė investicijas, reikalingas padidinti San Giuliano teritorijos vertę ir tuo pačiu San Giuliano Termėje pasistatė savo vasaros rezidenciją. 

XVIII a. antroje pusėje Toskanos miesto termės pažino klestėjimo periodą, kuriam nebuvo lygių, priimdamos tokius svečius, kaip Karlas XIII Švedijos karalius, būsimas karalius Jurgis IV, Vittorio Alfieri, grafienė Albany, Gustavas III Švedijos karalius, o vėliau ir generolą Murat, poetus Shelley ir Baironą, Karlą Albertą, Džiakomą Pučinį ir daugelį kitų, kas liudija apie šlovę bei prabangą, kurioje tuo metu maudėsi Termės.