Toskanoje parduodama išskirtinė vila

full screen video
30 fotografija

Parduodama išskirtinė prestižinė vila, stovinti ant Sienos kalvelių, naudojama, kaip svečių namai, esanti charakteringoje panoraminėje San Džiminjano bokštų zonoje. Anksčiau šis pastatas buvo vienuolynas, statytas 1587 m. Neseniai atlikta kruopšti ir profesionali restauracija išryškino originalų parduodanos vilos Toskanos širdyje renesanso grožį,  išsaugodama proporcijų eleganciją ir Toskanos stiliaus nuosaikumą, kas primena tipiškų užmiesčio namų bruožus, smiltainio ir plytų spalvas, tipiškas regionui. Pervažiavus alėja, vedančia link įėjimo, pasiekiame erdvią stovėjimo aikštelę, kurią supa itališkas sodas ir kiparisų parkas, kur yra antikinė koplyčia ir gražusis baseinas su baru, kuriuos supa angliška veja. Viešbučio viduje yra vidinis kiemelis, aplink kurį yra išsidėsčiusi priėmimo salė, kavinė, baras-vyninė, posėdžių salė, biblioteka, TV salė ir Židinio Salė, kuri yra praturtinta auksinės spalvos kilimais ir to meto Sienos vilų freskomis.

Po kiemeliu yra senovinis rezervuaras, kuriame buvo įrengta salė su akmeninėmis grindimis, kuri naudojama, kaip vyninė. Viršutiniame aukšyte yra dvidešimt kambarių su voniais kambariais, kuriuose įrengti šiuolaikiški patogumai, su trigubais langais, balkonėliais ir akmenimis įrėmintomis durimis. Nuo jų atsiveria vaizdas į visą slėnį. Dviaukštis apartamentas yra privileginėje vietoje, nes yra įrengtas bokšto viduje. Patalpos, esančios šioje prestižinėje Sienos viloje, skiriasi spalva, architektūriniais elementais ir stiliumi, nuo kaimiško iki  elegantiško, bet visi yra įrengti pagal klasikinį nuosaikų Toskanos pastatų stilių su okra, bordine ir tamsiai žalia Sienos rūmų spalva, su marmuru ir travertinu vonios kambariuose. Patalpa, kuri iš pradžių buvo skirta vienuolyno  bažnyčiai, šiuo metu yra žavingas restoranas, nuo kurio atsiveria vaizdas į sodą ir į istorinų bokštų žavingą panoramą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona:  Siena


Tipas: Vilos parduodama - Užmiesčio namai Toskana

Vidaus plotas: 2400 kv.m.

Išorės plotas: 3,3 ha


Viešbutis kv.m. 1064: 

Kambariai su prieškambariu ir vonios kambariu n. 16 kv.m. 519 

Apartamentas n. 1 kv.m. 46 

Salytės ir baras n. 4 kv.m. 115 

Ofisas n. 1 kv.m. 10 

Vonios kambariai n. 2 kv.m. 12 

Papildomos patalpos n. 33 kv.m. 194 

Vyninė n. 3 kv.m. 43 

Vidaus kiemai ir terasos n. 2 kv.m. 125 


Priestatas kv.m. 832: 

Kambariai su prieškambariu ir vonios kambariu n. 4 kv.m. 108 

Persirengimo kambariai ir sandėliai n. 46 kv.m. 625 

Techninės patalpos n. 4 kv.m. 99 

 

Restoranas kv.m. 234: 

Administracijos salės n. 3 kv.m. 118 

Virtuvė n. 1 kv.m. 42 

Vonios kambariai n. 3 kv.m. 10 

Papildomos patalpos n. 10 kv.m. 64 

 

Pusryčių salė kv.m. 56: 

Administracijos salės n. 1 kv.m. 49 

Virtuvė n. 1 kv.m. 7 

 

Baseinas: 

Baseino vonia kv.m. 104 

Atviras baras kv.m. 21 

Persirengimo ir vonios kambariai kv.m. 147 

 

Kitos patalpos: 

Techniniai kambariai kv.m. 29 

Oranžerija kv.m. 15 

Priestatai kv.m. 5 


Toskana – Siena: Siena km 36 – Voltera km 26 – Montespertolis km 21 - Florencija km 53 – Grosetas km 105 – Arecas km 111 – Piza km 68 – Etruskų pakrantė km 63 – Golfo Klubas L'Abbadia km 7 – Sorano antikinės termės km 6 - Florencijos oro uostas km 58 – Autostrada: išvažiavimas Firenze-Certosa km 33

Ref: 0392
Kaina: Daugiau nei 10M

liukso klasės vila

prašmatnus namas
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana – Siena: San Džiminjanas, buvo mažas etruskų kaimelis įkurtas du ar tris amžiai prieš Kristų bei pavadintas Velathri. Vėliau buvo užkariautas Romėnų bei Longobardų. Apie X a. buvo pavadintas šv. vyskupo iš Modenos vardu: San Džeminjano, kuris, manoma, apsaugojo kaimelį nuo Gotų karaliaus Totilos barbarų. Viduramžiais Toskanos kaimelis San Džiminjanas stipriai vystėsi dėka to fakto, kad buvo netoli nuo Frančigenos kelio, kuris buvo svarbi to meto komunikacijos priemonė, tam tikra tų metų autostrada. 

1199 m. tapęs laisvu Toskanos miestu, San Džiminjanas kovojo prieš Volteros vyskupus bei šalimais esančius miestus, kad išlaikytų savo nepriklausomybę. 1300 m. gegužės 8 d. čia lankėsi Dantė Aligjeris, Toskanos Guelfų Lygos ambasadorius po kovų, kurios išskyrė San Džiminjaną į dvi grupuotes: Ardingjelio (Guelfi) ir Salvučio (Ghibellini). 1348 m. siautęs maras sumažino Toskanos miestelio San Džiminjano gyventojų skaičių, dėl ko miestas atsidūrė stiprioje krizinėje padėtyje ir dėl ko buvo priverstas priimti Florencijos valdovus. Palikti be priežiūros dauguma bokštų krito arba buvo sugadinti iš jų išgaunant konstrukcijos medžiagas. Po amžiais trūkusio nuosmukio bei palikimo likimo valiai, pasaulis atrado šio miesto meno vertybes, jo grožį, kultūrinę reikšmę bei žemės ūkio originalumą ir miestas buvo pripažintas saugomas Unesco.