Toskana Vila Parduodama NETOLI Arezzo

48 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Įsikūręs saulėtą ir įspūdingas padėtyje šis gražus Vila Toskanoje, netoli Arezzo, parduodamas. Su 820 Viso - m², šis trijų aukštų (plius palėpė) turto pardavimas, buvo pastatyta 1700-aisiais pabaigoje. OCRA spalvos fasadas, siūlanti veikiami akmenimis Apatinėje išorinių sienų, suteikia Ši vila Italijoje Parduodamas elegantiškas pažinimas jausmą.

Gražus sodas su nuostabiu baseinu, supa šį vila Toskanoje, kuriant taikią ir atpalaiduojančią oazę. Statulos ir pavėsinė šiame kruopščiai sode, duoti bajorų ir neprilygstamas rafinuotumo pojūtį, sukurti stilistinę tęstinumą tarp į vilos interjerą formų ir jos Pasakų eksterjeras. Sodrus augalija Toskanos kalvų matomi iš sodo, ir jūs galite mėgautis fantastišką Panoramic iš ten. Nekilnojamas turtas Parduodama Toskanos kalvų paprastai turi gerai pasirūpinta sodai ar parkuose.

Yra 2 ha Olive Grove apie gražioje Toskanos turtas priežasčių Parduodama, stiprintuvo tipiškas Toskanos charakterį rastas prabangos savybės, kurios teritorijoje ir prisidėti prie šeimos atmosferą, būdingą Ši vila Italijoje. Iš Luxury Villa interjeras puikus ir apima senovės akmens židiniai, meistriškai ir senų terakotos grindys, arkiniai langai, elegantiškas ir vertingos baldų, lubos su veikiami medienos sijos, svarbių statulas ir smulkių papuošalų. Visi šie elementai prisideda kuriant jaukią elegantišką atmosferą.

Yra nepriklausoma 70 m² ūkinis pastatas su šia apsvaiginimo Toskanos turtas Parduodama.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Arecas
Plotas: Arecas

Tipas: Toskanos vila - Vila pardavimui

Vidinis Plotas: 820 - M²
Fasadai plotas: daugiau nei 2 arų

1700 dvaras
70 - M² ūkinis pastatas
Plaukiojimo baseinas
2 Acre Olive Grove


Toskana - Arecas: Cortona km 36 - Citta di Castello km 41 - Florencija km 80 - Perudža km 91 - Golfo klubas Casentino km 22 - Aeroporto Firenze km 101 - Autostrada: uscita Arecas km 18.
Ref: 0604
Kaina: € 5.000.000

Italų Nekilnojamasis turtas

Vila Parduodama Arezzo
Prabangus namai Italijoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Arecas

Arezzo, svarbus miestas Toskanoje istorija, paženklinta akimirkų dideliu puošnumu, bet ir kitų laikotarpių negatyvumo. Jo nuosavybė perduodama iš turtingiausių ir įtakingiausių didikų meto rankas, į kitos rankas. Miesto suklestėjimas buvo XVI amžiuje, amžiaus, kuriame pagrindinės menininkų, tokių kaip Giorgio Vasari (kuris, be kitų dalykų, į kairę svarbius darbus, kaip į Lodges rūmai) padarė didelį indėlį teikiant Arezzo svarbų kultūrinį ir meninį centrą.

Šiandien miestas yra mylimas dėl savo istorinių artefaktų ir struktūras, kad neabejotinai grožio kraštovaizdis, iš kurių atsirasti daug paprastai Toskanos prabangūs vilos.