Tipiškas užmiesčio namas ant Florencijos kalvų

14 fotografija

Kjančio Klasiko širdyje, ant Florencijos kalvų, viename iš seniausių teritorijos miestelių, nutolę tik kelis kilometrus nuo Toskanos meno miestų, yra parduodami du šalimais esantys ūkiai, nuo kurių atsiveria žavingas panoraminis vaizdas į supančias kalvas.

Pirmo ūkio, parduodamo Kjantyje, kompleksas susideda iš trijų pastatų: sodybos su daržine ir dviejų užmiesčio namų. Vienas naudojamas kaip žemės ūkio technikos garažas, o kitas yra daržinė su krosnimi. Sodyba ant Florencijos kalvų yra dviejų aukštų, o jos bendras plotas yra 796 kv.m. Čia yra du dviaukščiai butai ir du kambariai, naudojami kaip sandėliai, esantys skirtinguose aukštuose. Šalia sodybos yra dviejų aukštų daržinė. Nuosavybę, parduodamą Kjantyje, papildo vieno aukšto garažas ir trijų aukštų daržinė su rūsiu ir krosnimi.

Antras ūkis apima tipišką Toskanos sodybą ir daržinę, kurių bendras plotas yra 619 kv.m. Pagrindinis parduodamos Toskanoje nuosavybės pastatas yra 475 kv.m., išsidėstęs per du aukštus. Jame yra vyninė, septynios patalpos, virtuvė, vonios kambarys ir kiti daugiafunkciniai kambariai bei erdvi terasa. Daržinė yra dviejų aukštų, o jos bendras plotas yra 144 kv.m.

Du parduodamus ūkius, susidedančius iš vilų ir užmiesčio namų, papildo 509.000 kv.m. žemės, dalinai naudojamos kaip sėjamieji laukai ir dalinai apsodintos alyvmedžiais, vynuogynais, riešutmedžiais ir mišku. Abejoms nuosavybėms reikalinga restauracija.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Kjantis


Tipas: Toskanoje parduodami užmiesčio namai - parduodama vilos ir užmiesčio namai

Vidaus plotas: 2.071 kv.m.

Išorės plotas: 50 ha

 

Vila A: 1452 kv.m.

Prašmatni vila su daržine: 796 kv.m.

Garažas: 352 kv.m.

Atskira daržinė: 166 kv.m.

Krosnis: 138 kv.m.


Vila B: 619 kv.m.

Prašmatni vila: 475 kv.m.+ 7 kv.m. terasos

Daržinė: 144 kv.m. 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Miškas: 125.160 kv.m.

Alyvmedžiai: 63.750 kv.m.

Sėjamoji: 197.940 kv.m.

Vynuogynas: 60.770 kv.m.

Riešutmedžiai: 45.830 kv.m.

Bendras žemės plotas: 50 ha


Toskana – Florencija – Kjantis: Florencija 26 km - Luka 91 km - Piza 68 km - Siena 45 km - Kazentino Nacionalinis Parkas 47 km - Golfo Klubas 8 km - SPA 22 km - Florencijos oro uostas 26 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Scandicci 19 km.

Ref: 0378
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prašmatnus butas

liukso klasės nekilnojamas turtas
kompleksas Toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija – Kjantis: įsikūręs pačioje rytinėje Valdelsa dalyje, Montespertoli yra ant kalvos viršūnės, kuri skiria Pesa upės slėnį nuo Elsa upės slėnio, ir yra apsuptas kraštovaizdžio, kuris bendrame įsivaizdavime ir atvirukuose tipiškai reprezentuoja Toskaną: žalios kalvos, apsodintos vynuogynais ir alyvmedžiais, apjuostos kiparisų eilėmis bei baltais keliais. 

Nors atrodo, kad teritorija buvo apgyvendinta iš pradžių etruskais, o vėliau romėnais, daugiau informacijos apie šią vietą gauname tik nuo dvylikto amžiaus, - laikotarpio, per kurį Montespertoli istorija buvo susijusi su Florencijos, ir atsiradus Volteranos keliui, kuris kirto  Montespertoli teritoriją ir prisijungė prie Francigenos kelio netoli Čertaldo, jį pavertė lengvai susisiekiamu su didžiaisiais Toskanos miestais (Florencija, Siena, Voltera ir Piza), kas darė teigiamą įtaką ekonominei plėtrai, apie ką galima spręsti iš svarbaus, kassavaitinio turgaus, kuris vyko netoliese Šv. Petro bažnyčios. Nuo senų laikų Monterspertoli strateginės vietos reikšmė buvo suprasta didžiųjų Toskanos didikų ir aristokratų šeimų, pvz. Guicciardini, Frescolbadi, Acciaiuoli, Rucellai, Strozzi, Barbadori, kurie čia statė įspūdingus ir elegantiškas dvarus bei prestižines pilis, kurie dar ir šiandien praturtina nuostabų Montespertoli vietovės kraštovaizdį. Įsikūręs Toskanos regione Kjantyje, Montespertoli miestelis yra neginčytinai viena iš vyno ir aliejaus sostinių, ne veltui tai vienas iš svarbiausių Toskanos Vyno  ir Aliejaus miestas. Bet taip pat ir labai žinomas dėl trumo (triufelio) grybų, kad net kartu su Montaione įeina į Triufelio Miesto asociaciją. Montespertoli yra įžymus ir garsus pasaulyje dėka vyno, kuris čia gaminamas, čia vyksta daug švenčių ir festivalių, kurie pritraukia daugybę lankytojų iš viso pasaulio, jis stovi, kaip žinia ant “Montespertoli vyno gatvės” ir “Florencijos kalvų vyno gatvės”.