TIPIŠKAS PRABANGUS UŽMIESČIO NAMAS SIENOJE

10 fotografija

Parduodamas tipiškas senovinis užmiesčio namas, stovintis tarp tipiškų Sienos kalvelių, dengtų vynuogynais ir alyvmedžiais, visai netoli nuo svarbiauisų Toskanos meno miestų. Jo bendras plotas yra 605 kv.m., o jam priklausančios žemės plotas yra 6000 kv.m. Parduodamas Toskanos kompleksas yra iš ties nuostabioje panoraminėje padėtyje ir jį sudaro visapusiškai bei meistriškai restauruotos trys rezidencijos, kur galima gyventi ramioje aplinkoje, kvėpuojant tipišku Toskanos oru. Parduodami pastatai, kur anksčiau buvo arklidės ir trobelė, yra perdaryti į  du charakteringus namus, kurie šiuo metu pritaikyti kaimo turizmui. Vienas iš jų vadinamas “namas-baseinas”, nes nuo jo tiesiai patenkame į baseiną, kurį supa terasa, išklota molinėmis plytelėmis ir nuo kur galima grožėtis žaviu vaizdu. Šis parduodams Sienoje užmiesčio namas yra dviejų aukštų. Pirmame aukšte yra vonios kambarys, svetainė su virtuve bei papildomi kambariai. Antrame aukšte yra vonios kambarys, svetainė ir miegamasis, pro kurio langus matosi  žavingas supantis peizažas. 

Šalia "namo-baseino” yra buvusi trobelė, perdaryta į žavingą namuką, kuriame yra svetainė, virtuvė ir vonios kambarys. Gyvenvietėje taip pat yra palėpė, kurioje yra įrengtas miegamasis. Pagrindinė vila yra dviejų aukštų. Pirmame aukšte yra virtuvė, iš kurios patenkame į erdvią svetainę, darbo kambarį, du mažesnius salonus, valgomąjį, barbekiu zoną, vonios kambarį, aptarnaujančio personalo miegamąjį ir techninę patalpą. Laiptai iš pagrindinės svetainės veda į viršutinįjį aukštą, kur yra nakties zona, susidedanti iš trijų miegamųjų su privačiu vonios kambariu, vonios kambario su masažine vonia ir svetainės su sandėliuku. Visų vilų struktūra yra tipiška Toskanos užmiesčio namų su medinėmis sijomis lubose ir molinių plytelių grindimis, kas aplinką paverčia jaukia ir šilta, idealia poilsiui ramioje Toskanos užmiesčio aplinkoje. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Siena


Tipas: Toskanoje parduodami užmiesčio namai - Vilos Sienoje

Vidaus plotas: 605 kv.m.

Išorės plotas: 6000 kv.m.

 

Vila “namas-baseinas”: 115 kv.m.

Kambarys: 1

Vonios kambarys: 2

Virtuvė: 1

Svetainė: 2

 

Namelis: 86 kv.m.

Kambarys: 1

Vonios kambarys: 1

Virtuvė: 1

Svetainė: 1


Užmiesčio namas: 404 kv.m.

Kambarys: 4

Vonios kambarys: 5

Virtuvė: 1

Svetainė: 4

Valgomasis: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas

Žemė: 6000 kv.m.


Toskana – Siena: Siena 34 km – San Džiminjanas km 18 - Voltera km 21 - Florencija km 56 - Arecas km 127 – Kastiliončelas km 68 - Golfo Klubas L'Abbadia km 9 - Florencijos oro uostas km 51 – Autostrada: išvažiavimas Firenze/certosa km 40.

Ref: 0233
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prabangus apartamentas

užmiesčio namas toskanoje
vila sienoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana – Siena: Kasolė d’Elsa yra sena etruskų gyvenvietė, kaip liudija daugybė atrastų kapaviečių. Tai yra Toskanos miestas stovintis ant kalvos, kas dovanoja lankytojams žavų panoraminį vaizdą. XI a. ir XII a. buvo Volteros vyskupo feodas. 1260 m. atiteko Sienai, kurią domino miestelio strateginė padėtis. Kad apsaugotų jį nuo išorinių atakų, buvo pastatytos naujos tvirtovės, tarp kurių du apvalūs bokštai rytuose, išlikę iki šių dienų. Kasolė taip įgavo pavadinimą “mūrinis bokštas”, t.y. apsupta (iki šių dienų išlikusios) sienos. 

Toskanos miestelio, netoli Sienos, mūrinė tvora yra ovalinės formos, kurios pagrindinės ašies ilgis yra apie 400 metrų, o plotis apie 130. 

Du senoviniai įėjimo vartai nėra išlikę iki mūsų dienų; šiauriniai buvo vadinami Vienuolių vartais; o pietuose - Rivelino vartai, juos galima pamatyti tik senose fotografijose, padarytose iki kol buvo sugriauti nazistų antrojo pasaulinio karo metu. Sienos miesto rytuose yra išliko du apvalūs bokštai, pastatyti 1481 m. Pranciškaus di Giorgio Martini užsakymu, kuris sustiprino visus gynybinius įtvirtinimus.