Svajonių namą pardavimui Forte dei Marmi širdį

full screen
32 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Viename iš prestižiškiausių gyvenamųjų vietovių garsaus miesto Forte dei Marmi, yra tai elegantiška prabanga parduodamas namas.
Šis apsvaiginimo aukštos kokybės Vila yra mažiau nei 100 metrų nuo gražaus Toskanos jūros Versilia, puikioje padėtyje tiems, kurie nori suderinti prabangą ir pobūdį su efektingas ir poilsiui.
Forte dei Marmi yra rafinuotas ir elito miesto simbolis, tai struktūrizuotas aplink tvirtovę griuvėsiai ir yra daug vilų gamtos apsuptyje, ilgi paplūdimiai smulkaus smėlio ir žinomų klubai.
Šis prestižinis nekilnojamasis turtas yra žavinga, išskirtinis ir labai arti jūros; tai ne tik puikus nustatymas jūsų vasaros atostogų, bet taip pat puikus, svetingi ir funkcionalus namo visi ištisus metus.
Šis prabangus turtas turi paviršiaus plotas 334m2 ir sudaro prieškambaris, svetainė, virtuvė, penki vonios miegamieji, skalbimo kambarys ir daugiau vonios.
Yra du gražūs ir erdvūs terasos užbaigti šį objektą, tiek siūlant nepamirštamą panoraminis vaizdas. Pirmasis yra su vaizdu į jūrą ir yra įrengta su sūkurine vonia, o antrasis yra ant stogo ir yra puikus sodas ant stogo, padidinti Ši vila "ai romantišką žavesį.
Dėl rūsio aukšte yra rūsys jūsų išskirtinei naudojimo automobilių stovėjimo aikštelė ir kai įm.
Tai yra tikras svajonių namą tokioje vietoje, pilna elegantiškas ir nesenstantis žavesio.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Luka
Plotas: Forte dei Marmi

Tipas: prabangūs vilos

Vidinis paviršius: 334 m2
Išorinis paviršius: -

Svetainė
virtuvė
5 vonios miegamieji
Terasa su sūkurine vonia
Terasa su stogu sode
rūsys
automobilių stovėjimo aikštelė

Pietrasanta už 5 km - Viareggio 20 km - "Torre del Lago už 23 km - Luka 35 km - Piza 37 km - Piza oro uostas 42 km - La Spezia 47 km - Livornas 57 km -" Parco Nazionale Alpi Apuane 84 km - Florencija 100 km - Genova 128 km

Ref: 0690
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

svajoti namus

prabangūs namai
lionard VIP nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Forte dei Marmi

Forte dei Marmi, namų šiam Luxury Villa pardavimui, yra išskirtinis pajūrio kurortas, kuris yra skolingas savo pavadinimą į forto miesto centro ir marmuro, kad buvo atliekamas nuo Apuan Alpėse.
Per metus miestas laimėjo daugėja žmonių, įskaitant aktorių, verslininkų, tarptautinių garsenybių ir sportininkams, kurie išrinktų jį kaip mėgstama vasaros atostogų pakabukai.
Tai žalia zona, kur prabangūs namai apsupti sodų visiškai žydėti, keli žingsniai nuo garsaus pajūryje Versilia. Tai aukštos klasės plotas, kur galima rasti prabangių parduotuvių, diskotekos ir klubai garsėja visame pasaulyje: jis yra ideali vieta tiems, kurie nori suderinti prabangą ir pobūdį su efektingas ir poilsiui.
Per pastaruosius kelerius metus, daugelis Rusijos investuotojai įsigijo prestižinius vilos itin vertingas Forte dei Marmi, kad Toskanos plotas padidėjo savo žavesio ir populiarumo.