Svaiginimas vilos pardavimui Toskanos

full screen full screen video
81 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Tai puikus prabangūs vilos parduoti supa neeilinio nustatymas iš Florencijos pakraštyje kalvų.
Ši sodyba yra sudarytas iš pagrindinio viloje ir ūkyje su rūsių įrengtuose vyno ir alyvų aliejaus gamyba.
Pagrindiniai Komplekse yra erdvūs kambariai paskirstyti per tris lygius ir dviejų kilnių bokštai.
Šis viešbutis buvo etruskų gyvenvietė ir buvo apgyvendinta nuo 5 Kr. Ji buvo paversta didikų vilą kurį Frescobaldi šeima 18 a; žavinga maža teatro ir koplyčia (tiek vyksta restauravimo darbai) datą atgal į tą laikotarpį.
Įspūdingų žemių aplink šį objektą dengia apie 380 ha ir apima alyvmedžių giraites, vynuogynus, augalai, ganyklų ir svarbų įvairių mišką, kuris 19 amžiuje, buvo augina markizas Cosimo Ridolfi, apsišvietęs entuziastas botanika. Jis taip pat sukūrė šį turtą romantišką parką, kuris yra eksperimentinė botanikos sodas daugelį egzotinių rūšių.
Vaikščiodami šį objektą gamtos takais galima grožėtis kai pastebimas medžių veislių kaitaliojami kai kurių tipiškų struktūrų, tokių kaip padirbtų griuvėsiai, tvartus, senas krosnis, ar viduramžių ledainės.
Italijos stiliaus sodą, supančią Vila yra keletas skulptūrų, vandens žaidimai, "žaliųjų teatras", kuris šiuo metu yra renovuoti ir kai akmens detalių tokių kaip didinga arkos žinomas kaip Žmogaus Arch.
Ši vila išlaikė savo didybę pritaikant ir renovuojant save per amžius, nuo Renesanso. Šiandien ji yra nesenstantis žavesio kurio jis tikras svajonių vila Toskanos širdyje.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Florencija

Tipas: prabanga vila - sodyba

vila
Ūkis
Žirgynas
uostas
2 rūsiai
sodybas
krosnis
vynuogynas
Olive Grove
miškai

Florencija už 25 km - Livornas 69 km - Luka 62 km - Siena 81 km - San Gimignano 50 km - Forte dei Marmi 101 km

Ref: 2789
Kaina: Nuo 5M iki 10M

svajoti vilą

Luxury Villa
lionard VIP nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Florencija yra visuotinai žinomas kaip meno miestą, dėka savo neprognozuojamų paveldo statinių, rūmų ir paminklų, kurie transformuoti miesto gatvėmis į neeilinį muziejuje po atviru dangumi.
Florence centre yra "Piazza della Signoria, dominuoja baisus Palazzo Vecchio ir" Galleria degli Uffizi. Vos keli žingsniai, yra katedra, kurioje Brunelleschi puikus kupolas lydi Giotto varpinė ir Šv Jono Baptysterium, su garsiausiais bronzos durimis.
Arno upės eina per miestą, kuris yra pilnas gražių prabangių vilų pardavimui viduryje. Garsiausios iš tiltų per upę, Ponte Vecchio, puošia juvelyrikos parduotuvėse laikomų mažų kabinų pridedamas prie tilto, statybos technika, niekur kitur pasaulyje. Nešiojimo Vasari kilnus koridorių iš vieno banko į kitą, Ponte Vecchio taip pat buvo vienintelis Florencijos tiltas, kad ji per Antrąjį pasaulinį karą nepatiriant jokios žalos. Kairiajame krante Arno, ar "Oltrarno", yra sritis, kuri dar suteikia pojūtį, be jo šimtmečių senieji amatai parduotuvių, iš pasekėjai Florencijoje, kaip aprašyta Marcello Vannucci ir Vasco Pratolini.