Svaiginimas vila su baseinu priešais Gardos ežero

full screen
53 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis puikus prabangūs vilos parduoti įsikūręs Lombardijoje, nuo kurio atsiveria panoraminiai padėtyje garsus Gardos ežeras.
Šis viešbutis ant vienos iš Gardos ežero gyvenamųjų vietovių featuring ramybę ir puikią privatumą. Tai dviejų aukštų vila turi bendras plotas apie 800 m2, yra padalintas į dvi butai, kuriuos galima lengvai susijungti į vieną.
Pirmame aukšte yra du miegamieji ir du vonios kambariai, o pirmame aukšte yra trys vonios miegamieji ir papildomas vonios kambarys.
Be pagrindinės vila yra ir kita butas, naudojama darbuotojų, kuris yra sudarytas iš dviejų miegamųjų, virtuvė, gyvenamasis kambarys ir vonios kambarys.
Ši vila buvo visiškai sukurtas su dideliu dėmesiu detalėms, naudojant aukštos kokybės medžiagas, pavyzdžiui, medinių grindų dangų, Egipto marmuro ir Botticino marmuro.
Ši vila yra apsuptas sodrus ir puikiai laikomi 4000 m2, sodas, gyvena nuostabų baseiną su sūkurine vonia, tiesiogiai su vaizdu į ežerą.
Kitas šio viešbučio pardavimui pliusas yra jo privati ​​dokas valtis saugojimo, kuri yra visiškai automatizuotas ir Accessorized.
Galite vertiname Ši vila išimtinę padėtį ir apsvaiginimo panorama arti ežero ne tik nuo jos parke, bet taip pat iš privataus paplūdimio, kuris yra vos 7 metrų nuo jo įėjimo.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardia
Miestas: Breša
Plotas: Gardos ežeras

Vidinis paviršius: 800 m2
Išorinis paviršius: 4000 m2

7 miegamieji
8 vonios kambariai
Baseinas 12x14
Butas darbuotojų
Lake View
sodas
Sporto plotas
Lauko terasa su virtuve
Privati ​​dokas
Trivietis garažas

Breša km 35 - Verona km 50 - Iseo km 55 - Mantui km 55 - Bergamas km 80 - Milanas km 135

Ref: 1711
Kaina: € 10.000.000

Vila Parduodama Lake Garda

Gardos ežeras vila
Vila pardavimui Gardos ežero

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Gardos ežeras

Gardos ežeras yra didžiausias Italijos ežeras ir yra padalintas tarp trijų Regionų (Venetas, Lombardija Trentinas Alto Adige), kurių bendras plotas ?? 370 km².
Tai turistų par excellence, kasmet aplanko milijonai turistų. Gardos ežeras pasigirti išties įspūdinga kraštovaizdį, kur mėlynas vanduo ežero yra gerai suderinta su žaliais kalvos į apylinkes. Yra 5 maži žavūs salos ežero, visi kvapą grožį.
Su savo vidutinio klimato, dar patobulina vandens masės baseino Brescia provincijoje yra tikrai idealus sritis, ne tik švenčių, bet ir gyventi. Yra, tiesą sakant, daug prabangių vilų ir prestižas savybės pastatytas siekiant patenkinti didėjančią paklausą rinkoje, su zonos aplink ežerų, kaip vieną iš labiausiai pageidautina Italijos.