Svaiginimas turto pardavimo Venecijoje

full screen full screen video
37 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis apsvaiginimo, neo-gotikos stiliaus istorinis dvaras parduodamas šiandien Venecijos centre, vos keli žingsniai nuo Didžiojo kanalo.
Tai pastatas, kuris vis dar išlaiko savo seną spindesys, valdė garsių žmonių kaip Francesco Maria della Rovere, kunigaikščio Urbino ir Giovanni Battista Donà.
Turtas buvo atkuriamas dėka dviejų pagrindinių restauravimo darbų: pirmasis buvo padaryta Giovanni Battista Meduna, kuris tarp 1847 ir 1848 m, renovuotas interjerus, o antrasis buvo šioje amžiaus.
Turto anketa puikus paminklams vartai veda į 700 m2 dideliu centriniu kiemas su rūmų pastatytas aplink jį.
Pianinu NOBILE funkcijos, o ne klasikinis portego (valstybinės kambarys), kai kurie kambariai puošia tauriųjų detales, pavyzdžiui, lipdiniais, coffered lubos, gražių polichromija stiklo paketais, židinių ir kolonų.
Šis prabangus viešbutis yra šiuo metu naudojamas kaip privačiuose namuose, bet turi didelį potencialą ir gali būti paversta turizmo objekto. Būtų iš tiesų būtų tobula, kaip prabangiame viešbutyje vienoje iš Italijos gražiausių miestų meno.
Jo 6125 m2 plotas (5300 m2 vilą ir 825 už salone) yra dar vienas šio aukštos kokybės turtą, kuris yra taip gerai įsikūrusi ir su dideliu potencialu stiprybė. Tai tikrai nuostabus turto į stulbinančiai unikalų Venecijos kraštovaizdį.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Veneto
Miestas: Venecija

Tipas: prabangūs vilos

Vidinis paviršius: 6125 m2
Išorinis paviršius: 700 m2

Vila: 5300 m2
Salonas: 825 m2
kiemas

Chioggia už 25 km - Murano už 3 km - Jesolo už 25 km - Mestre 8 km - Paduva 35 km - Treviso už 25 km - Vičenca 60 km

Ref: 1343
Kaina: konfidencialios derybos

luxury Villas

svajoti vilos
lionard VIP nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venecija

Šis istorinis pastatas parduodamas įsikūręs Venecijos, neeilinis ir puikus vietoje širdies. Venecija s unikalumas yra pasaulyje žinomas. Miestas įmerkta istorijoje ir trenkiasi keliais įtakų, kuri taip pat parodyta kai kurių didžiųjų meistrų tapybos, pavyzdžiui, Tiziano, Giorgione, Veronese darbus.
Priklausys nuo Rialto tilto iki Santa Maria dei Gloriosa Frari bazilika, jūs einate per didžiulį aikštėje, garsėja savo gotikinių pastatų, dėl per Karnavalas paradai ir po atviru dangumi projekcijomis per Venecijos kino festivalyje. Iš Venecijos yra miesto širdis, be abejonės, "Piazza San Marco".
Garsusis bazilika pasirodo aikštėje, aukso spalvos ir padengta mozaikomis, kad pasakoti Venecijos istoriją centre, kartu su nuostabiais bareljefais vaizduojanti metų mėnesius. Keturi bronzos arkliai iš Konstantinopolio, primenantis ketvirtosios Crusade 1204 yra virš pagrindinių durų.
Hercogo rūmai yra šalia bazilikos, Porta della Carta jungia du ir tai yra puikus meno kūrinys Bartolomeo Bon. Varpinė San Marco, pastatytas 1173 kaip buriuotojai švyturys, ir kuri buvo atkurta Bartolomeo Bon į 15 amžiuje, yra priešais Palazzo Ducale. Ji žlugo liepos 14, 1902 ir buvo visiškai atstatytas. Mažas lodžija, naudojant raudoną marmurą iš Verona, yra Jacopo Sansovino darbas. Čia randame Bareljefų atstovaujančių alegorijų su įmonėmis iš Liūto Respublikos ant jo.
Kitas miesto simbolis yra Rialto tiltas, kurį suprojektavo Antonio da Ponte ir pastatytas 1591. Tai buvo vienintelis būdas kirsti Grand Canal pėsčiomis, iš tiesų, tai buvo vienintelis tiltas kerta Canal iki 1854, kai "Ponte Akademijos buvo pastatytas.