Svaiginimas prabanga vila ežero Maggiore

full screen
35 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis apsvaiginimo vilos pardavimui yra panoraminis poziciją dėl Lombard krantų Lake Maggiore, Varezės provincijoje.
Pagrindinis vila buvo pastatyta 1920 ir turi bendrą paviršiaus plotą maždaug 970m2 pasklidimo keturių lygių.
Pirmame aukšte yra didelis prieškambaris, kuri veda į verandą, valgomasis, virtuve, dvigubas svetaine su židiniu ir WC. Yra 85m2 terasa kuri puošia turtą ir siūlo puikus vaizdas į priešais ežerą.
Pirmame aukšte yra visiškai okupuota miegojimo zona, kurią sudaro penki miegamieji, vonios kambarys ir kito nedidelę terasą, kuri matuoja 27m2.
Antrasis ir paskutinis aukštas yra namo penkis Sveikindamas kambarių ir kai koridorius.
Galiausiai, yra rūsys aukšte, kuris yra namo į keletą dideli kambariai ir didele veranda tiesiogiai nukreipta į sodą su vaizdu į ežerą.
Kambariuose ir eksterjero šio turto pardavimui buvo sukurta su dideliu dėmesiu detalėms dėka kai kurie techninės priežiūros darbų, kurie pateiktų dar daugiau vertės šį laikotarpį vilos ypatumus.
Šis viešbutis numeriuose išsiskiria dideliu naudoti aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip marmuras, medinėmis grindimis, ir mozaikinių plytelių, kurios suteikia pridėtinę vertę šiame prestižiniame turtą.
Tai svajonių namą parduoti supa 5000 m2 parko smulkiai apsodinto palmės, pušų, gluosnių ir keletas gėlių veislių.
Šio objekto lauke yra taip pat namo į namą darbuotojams, vieno garažo ir valtis saugojimo pastato, pagamintas iš Baveno marmuro ir esančių prie ežero.
Tai Lakefront svajonių namą yra puikus padėtyje, netoli visų paslaugų ir vos už kelių metrų nuo paplūdimio, siūlo puikus vaizdas ir yra ideali tiems, kurie norėtų mėgautis gražūs atmosferą, kuri yra tipiška ežero.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Miestas: Varese
Plotas: Lake Maggiore

Vidinis paviršius: 970 m2
Išorinis paviršius: 5.000 m2

5 miegamieji
2 vonios kambariai
parkas
Lake View
Valčių saugojimo pastatas
ūkinis pastatas
garažas

Varese 25 km - Luino 35 km - Komo 55 km - Luganas 65 km - Monza 80 km - Milanas 65 km - Milanas Malpensa oro uostas 30 km

Ref: 1888
Kaina: € 3.500.000

Varese

Lake Maggiore
Luxury Villa pardavimui

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Lake Maggiore

Italijos ežerai yra vis labiau populiarėja vieta verslininkai ir tarptautinius ir nacionalinius Reaktyvumo rengėjų, o taip pat namo į nuostabų prabangių vilų, kurios yra labai norimų tiek Italijos, tiek užsienio klientams.
Maggiore ežeras, su savo švelniu ir maloniu temperatūros ir jos ideali vieta kalvų Lombardijos yra vienas geidžiamiausių ir geidžiamiausių vietų.
Dėka savo švelniu klimatu žiemą ir vėsaus vasaros dienomis Lake Maggiore pasigirti daug rūšių tipiškų gėlių ir augalų.
Tai tikrai išskirtinis vietą ir pardavimui vilos čia yra labai prašoma ir geidžiamiausių.