Stulbinantis vila su vaizdu į ežerą priešais Gardos ežerą

full screen
57 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
San Felice del Benaco , Gardos ežero , yra puiki vila viduje ir išskirtinė žalioji zona.
Ši prestižinė vila yra šalia seno, žavingo žvejų kaimo ir siūlo įspūdingą vaizdą, apimantį visą Salo įlanką, apsuptą grožiu gamtoje, vynuogynų ir alyvmedžių giraičių.
Šis daugiabutis nuosavybės plotas yra 628 kv. M. Ir pastatytas naudojant moderniausias technologijas, kad būtų užtikrintas didžiausias komfortas ir privatumas.
Svečius laukia didelė išorinė veranda, vedanti į šio dvaro pirmąjį aukštą, kurią sudaro šviesus ir erdvus gyvenamasis plotas, sudarytas iš dvigubo dydžio svetainės su marmuriniu židiniu, valgomasis su įspūdingu vaizdu į aplinką. ir ežeras, ir valgomasis virtuvė. Įspūdingi balti marmuriniai laiptai veda į viršutinį aukštą ir prie mansardos, kurioje yra miegamojo erdvė, sudaryta iš penkių miegamųjų ir nuostabios terasos su vaizdu į kvėpavimą.
Rūsyje yra treniruoklių salė su SPA, kurioje yra sauna, turkiška pirtis ir didelis uždaras baseinas; Šiame aukšte taip pat yra kino salė.
Miestą supa idealiai tinkamas sodas, kurio dydis - apie 2300 m2. Jame yra nuostabus begalybės baseinas su vaizdu į ežerą ir saulės spinduliuojantis plotas, kuriuo galėsite mėgautis geriausiomis vasaros dienomis.
Šis viešbutis taip pat yra patogioje vietoje, kad pasiektumėte pagrindinį turizmo ir kultūros centrą, tokią kaip " Salò", "Desenzano del Garda" ir " Verona".

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Breša
Savivaldybė: San Felice del Benaco

Vidinis paviršius: 628 m2
Išorinis paviršius: 2.300 m2


5 miegamieji
6 vonios kambariai
Terasa
Sodas
Plaukiojimo baseinas
Dengtas baseinas
SPA
Fitneso zona

Salò 10 km - Desenzano del Garda 20 km - Limone sul Garda 40 km - Breša 40 km - Verona 60 km - Bergamo 90 km - Milano 140 km - Milano oro uostas Malpensa 170 km

Ref: 3612
Kaina: konfidencialios derybos

vila ežero gardai

parduodama garda vila
Parduodama ežero sodo vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Gardos ežeras

Gardos ežeras yra didžiausias Italijos ežeras ir yra padalintas iš trijų regionų (Veneto, Lombardija ir Trentino Alto Adidžė).
Tai yra turistų lankomoji vieta, kurią kasmet lanko milijonai turistų. Gardos ežeras pasižymi tikrai įspūdingu kraštovaizdžiu ir 5 mažomis žavios salomis, visa kvapą gniaužiančia grožiu.
Dėl savo vidutinio klimato, dar labiau sumažinto vandens masės baseine, Brešos provincija yra tikrai ideali vieta ne tik atostogoms, bet ir gyventi ištisus metus. Tiesą sakant, daugelis prabangių vilų ir prestižinių objektų yra pastatytos, kad atitiktų augančius rinkos poreikius, o ežerų teritorija yra viena iš labiausiai pageidaujamų Italijoje.