Stulbinantis istorinis dvaras netoli Fiesole

full screen
62 fotografija
Parduodamas prestižas yra prestižiniame Toskanos kraštovaizdžio kontekste.
Paskirstyti per įspūdingą plotas 18 ha, iš kurių keturi yra šiuo metu, skirtų vynuogynų ir daugiau nei aštuoni su olive grove, ši išimtinė antspaudas leidžia mums vertiname grožį be palyginimų vyno tradicijos iš svarbiame regione ir alyvuogių aliejaus ir meninio ir kultūrinio paveldo garsus tarptautiniu mastu.
Prestižinis gyventi, viduje sukurta 830 kvadratinių metrų, iš kurių 650 kvadratinių metrų būsto, sudaro jaukia poilsio su židiniu ir du virtuvėse, iš kurių pagrindinis Taip pat su židiniu už gyvenamojo ploto ir šešių kambarių miegamajame, taip pat šešių vonios kambariai.
Viduje istorinė dvaro apdaila ir puikios būklės, su brangiais baldais ir apdaila, būdingi Toskanos sodyboms.
Prabangus ūkio ateina pas mus pilna tūkstančio metų istoriją, jos rėmo keli kilometrai nuo Florencijos, Renesanso lopšys ir gražus kalvos Fiesole, vieta garsėja pasaka vaizdingas istorinių vilų ir archeologinių turtus.
Vynuogynas, kuris taip pat moka žavesio įgytą per metų tradicijas, dirba su įgūdžių ir gamina puikų vyną iš Sangiovese, Merlot ir Cabernet Sauvignon, kurie per tuos metus buvo pagerbtas su pagrindiniais apdovanojimų.

TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Toskana
Provincija: Fiesole

Tipologija: prabangus vila

Interjero paviršius: 830 kv.m.
Išorės teritorija: 18 ha

vila
Tenuta
Oliveto
vynuogynas

Florencija 14 km - Fiesole 6 km - Siena 86 km

Ref: 3327
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prabangos rūmai

prestižinė gyvenamoji vieta
lionard

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Fiesole

Florencija, kapitalas Toskanoje, yra žinoma ne tik dėl savo paminklų ir istorinių pastatų, bet ir už nuostabų prabangių namų ir esančių tiek miesto centre prestižiniame istorinių pastatų ir kalvų aplinkinių "Cradle of Renesanso".
Florencija yra faktą didinga apsuptame slėnyje žalios kalvos Fiesole, Settignano, Arcetri, Poggio Imperiale ir BELLOSGUARDO pilna svajonių namus ir žaliuojantis kraštovaizdis.
Atrakcionai Miestas siūlo yra begalinis, nuo garsaus kvadratų, tokių kaip Piazza della Signoria ir Piazza del Duomo, Santa Croce ir San Lorenzo, istorinių teatrų, tiltų, galingas sienas ir senovės durų.
Norintys pirkti prabangų turtą tikrai rasite vieną, kuris atitinka jų poreikius Florencijoje ir savo gražių kalvų.