SPLENDID Vila pardavimui Castiglioncello

54 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com

Tai puikus prabangūs vilos parduoti Castiglioncello pastatomas vos už kelių metrų nuo kranto, viena iš prestižiškiausių ir geidžiamiausių sričių Toskanos Rivjeroje.
Šis elegantiškas vienos šeimos rezidencija Liberty stiliumi buvo pastatytas pradžioje 1900-aisiais ir iki šiol išlaiko savo originalius žavesio dėka kruopštaus restauravimo, kad išlaikė savo rafinuotų savybes, ypač dėl savo išorės bruožus.
Viduje, kita vertus, erdvė yra sumontuotas su labai moderni išdėstymo, ypač atkreipiant dėmesį dėl detaliai, su rafinuotas apdailos, spalvų ir atspalvių, į labai funkcinės srauto visų skirtingose ​​srityse, kad būtų užtikrinta visais patogumais vienas, kaip tikimasi, iš modernus pastatas.
Turtas apima bendras grindų paviršių 600 m2, kuriame visi kambariai yra labai erdvūs ir šviesa. Virtuvėje yra labai plati ir pilnai įrengtas, gyvenamasis plotas yra įrengti gero skonio ir stiliaus. Medinis ir metalo, spiraliniai laiptai veda į miegamosiose patalpose, taip pat puikiai suskirstytos į funkcines ir patogūs kambariai.
Išorėje, leistis nuo įspūdingas simetriškai akmens laiptai, kad puošnus pusių šios vilos Castiglioncello fasadų, mes gaubia gražaus 3500 m2 parkas su palmių, didžiųjų sodrus gyvatvorių ir dekoratyvinių vazų. Čia randame baseinu, kad kartu su privačiu Spa idealiai tinka akimirkų atsipalaidavimo ir ramybės.
Prestižinė gyventi ir neginčijamas žavesio, puikiai tinka tiems, kurie ieško ne tik poilsio namų, bet ir tiems, kurie nori gyventi šią gražią vietą Toskanos pakrantės iki galo.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana
Miestas: Livornas

Vidiniai paviršiai: 600 m2
Išorės paviršiai: 3.500 m2

parkas
Plaukiojimo baseinas
Dvivietis garažas
Privati ​​SPA

Toskana - Castiglioncello. Livornas km 20 - Piza km 50 - Forte dei Marmi km 75 - Florencija km 85 - Piombino km 50. Piza oro uostas km 45.

Rifo 0938

Ref: 0938
Kaina: € 2.700.000

Vila jūra

Luxury Villa Livornas
Luxory vila Toskanoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

LIVORNO

Toskana - Castiglioncello: Castiglioncello yra žinomas vieta Toskanos pakrantės ir dalis vieno iš didžiausių sričių Costa degli Etruschi (pakrantėje etruskai), kad funkcijos gražių prabangos savybės ir prestižinis rezidencijas. Pakrantė su uolos, įlankų ir užutėkių, gražūs paplūdimiai ir krištolo mėlyna jūra, padarė tai tarptautiniu mastu žinomas aukščiausios klasės vietovė.
Tėvynės rašytojų, poetų, dailininkų ir menininkų, kurie čia rado savo įkvėpimo, ši vieta dabar geidžiamiausių įžymybių iš šou verslo, finansų, pramonės ir kultūros pasaulius.
Dėka savo prestižinių globėjų, Castiglioncello išaugo per metus, su naujais prabangių vilų ir didžiųjų savybių statomas, puikiai prisitaikyti prie tų, ieškant išskirtinės turto tipiškas Toskanos vietoje, labai klasės ir elegancijos, gamtos apsuptyje ir tiesiogiai šalia jūros.