Splendid pilis Arezzo

60 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com

Šis apsvaiginimo pilis parduodamas pradžių buvo pastatyta 12 amžiaus viduryje ir yra apsuptas minkštos žalios kalvos į vakarus nuo Chianti srityje.
Kaip ir kitų savybių šioje srityje tai naudojami būti įtvirtinimų gynybos reikmėms naudojamai ant sienos tarp Sienos ir Florencijos Respublikoje. Vėliau, apie 16 amžiaus pabaigoje, pilis prarado savo pirminę funkciją ir palaipsniui virsta žavinga kaimelyje.
Atkurta pradžioje 1900-aisiais, ji puikiai išliko iki šios dienos ir buvo paverstas prabangiame viešbutyje.
Su uždaru grindų paviršiaus 800 m2, šis prabangus turto pardavimas siūlo savo svečiams tikrai kerintis atmosferą. Čia galima pasigrožėti meno kūriniais ir originalias senovines freskas, paveikslus iš Renesanso laikotarpiu, bronzos, skulptūros ir majolikos, kruopščiai konservuoti savininkai, kurie taip pat modernizuotos pastatą, pridurdamas, visais patogumais, suteikiantis tikrai draugiška ir jaukumą.
Interjerai, kurie erdvus ir šviesus, yra ypač stebina savo elegancija ir yra įspūdingas pastato savo Dantyta stogo, dekoravimui, arkas ir plytų mullioned langų išorėje.
Trys butai užpildyti šią istorinę pilį su 150 m2 Bendras plius indėliai, persirengimo kambarių, yra 70 m2, treniruoklių salė ir gražus 4000m2 sodas.
1,5 ha alyvuogių giraitė 160 nuostabių augalų, taip pat supa šį pilį Toskanoje parduoti.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana
Miestas: Arecas

Tipas: pilis

Vidinis paviršius: 800 m2
Išorinis paviršius: 1,9 ha

3 butai: 150 m2
indėliai
Persirengimo kambariai
Garažas: 20 m2

Sporto salė: 70 m2
Sodo ir parkų su baseinu: 4000 m2
Olive Grove: 1,5 ha (160 alyvmedžiai)

Toskana - Arecas: Cortona km 20 - Florencija km 65 - Perudža km 86 - Valle di Colle golfo klubas km 3 -Florence oro uostas km 70

Ref: 0936
Kaina: konfidencialios derybos

pilių Toskana

VIP nekilnojamasis turtas
exclusie savybės

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Arecas

Toskana - Arecas. Arezzo, svarbus miestas Toskanoje istorija, paženklinta akimirkų dideliu puošnumu, bet ir kitų laikotarpių negatyvumo. Jo nuosavybė perduodama iš turtingiausių ir įtakingiausių didikų meto rankas, į kitos rankas. Miesto suklestėjimas buvo XVI amžiuje, amžiaus, kuriame pagrindinės menininkų, tokių kaip Giorgio Vasari (kuris, be kitų dalykų, į kairę svarbius darbus, kaip Palazzo delle Logge) padarė didelį indėlį teikiant Arezzo svarbų kultūrinį ir meninį centrą.
Šiandien miestas yra mylimas dėl savo istorinių artefaktų ir neginčytiną grožio aplinkinių kraštovaizdžio, tipiškas Toskanos kaime, gyrė visame pasaulyje savo žavesio, taip pat daugelio įspūdingų prabangių vilų, kad praturtina vaizdą.