Sodyba su baseinu parduodama Sienoje

full screen
48 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis nuostabus, paprastai Toskanos sodybos parduodamas savivaldybėje Sinalunga, netoli Sienos , dominuojančią poziciją, kurią supa gamta ir kalvos.
Mes esame vos už kelių kilometrų nuo " Val d'Orcia" , kraštovaizdžio, kuriame yra išskirtinai gražūs kraštovaizdžiai, kuriuose yra miškai ir alyvmedžių giraitės.
Šis visiškai renovuotas nuosavybės plotas yra 520 m2 ir apsuptas prabangus parkas, kuriame yra beveik 1 hektaro plotas, iš kurio atsiveria nuostabus baseinas. Taip pat yra 130 m2 lauko pastatai, šiuo metu naudojami kaip sandėlis ir garažas.
Šiame dviejuose aukštuose yra du nepriklausomi apartamentai su medžiagomis ir detalėmis, kurios būdingos šios srities tradicijoms, pavyzdžiui, lubos su atviromis medinėmis sijomis, elegantiškais plytelėmis ir arkais, plytelėmis išklotos grindys ir seni židiniai. Šiame dvaruose gyvena aštuoni miegamieji ir penki vonios kambariai.
Vila išorėje yra akmens fasadas su išoriniais laiptais ir lodžijomis, kurios sukuria judesį ir lengvumą.
Kitas svarbus šio Toskų sodybos parduodamo objekto elementas yra jo intymūs, rami ir labai panoraminiai vaizdai, kurie yra labai arti miesto ir jo paslaugų bei šio regiono pagrindinių turistinių ir kultūrinių objektų, tokių kaip terminiai kurortai ir golfo aikštynai.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Siena
Savivaldybė: Sinalunga

Tipas: Toskanos sodyba - kaimo namas - prabangus vila su baseinu

Vidinis paviršius: 650 m2
Išorinis paviršius: 1 hektaras

Pagrindinis turtas: 520 m2
"Piano Terra": platus gyvenamasis kambarys, valgomasis, virtuvė, 3 miegamieji, studija / miegamasis, sandėliavimo patalpa, 3 vonios kambariai
Pirmas aukštas: lodžija, svetainė, virtuvė, studija / miegamasis, 5 miegamieji, 2 vonios kambariai
Priedas: 130 m2
Baseinas: 5 × 10 m
Garažas

Siena 50 km - Florencija 105 km - Arezzo 35 km - Trasimeno ežeras 30 km - Grosseto 95 km - Punta Ala 135 km

Ref: 3139
Kaina: Iki 2,5 Milijono

Sodybos Toskanoje

Vila siena
Liūtas "prabangos nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Sinalunga

Siena yra garsus miestas Toskanos širdyje ir yra viena iš populiariausių ir mylimų vietų regione. Pasaulis garsus savo didžiuliu meno, kultūros, vaizdingo ir istorinio paveldo, Siena taip pat garsėja savo Palio, kuris yra žirgų lenktynių palei Piazza del Campo.
1995 m. Istorinis Sienos centras buvo pavadintas UNESCO pasaulio paveldo objektu dėl savo žavesio grožio. Čia yra labai daug religinių ir civilinių pastatų.
Sienos teritorijoje iš tiesų yra daug prabangių vilų ir istorinių dvarų . Kai kurie įsikūrę miesto centre ir gretimuose Chianti regiono kaimuose, jie yra ideali vieta, kur prabanga prisijungia prie šeimos šilumos. Šios sritys puikiai tinka tiems, kurie nori turėti grožį ir prabangą, neprarandant taikos, kurią galite mėgautis šiose vietovėse.