Šiuolaikinės prabangos vila su baseinu ant Gardos ežero

full screen
68 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis modernus prabangūs vilos parduoti yra įsikūręs ant kalvos, siūlanti didelį panoraminį vaizdą per Gardos ežero.
Šis prestižinis viešbutis, apsuptas sodrus 2500 m2 parko apsodinto paprastai Viduržemio jūros regiono augalų,
gyvena dideliame baseine su soliariumu, ideali vieta atvėsti karštomis vasaros dienomis.
Pasklidimo dviejų lygių plius rūsyje, ši svajonė namuose yra bendras paviršiaus maždaug 400m2, su dideliais šviesūs kambariai, kokybės apdailos ir pažangiausius sistemas.
Pirmame aukšte rasite didelę ir rafinuotas salę įrengtas su židiniu ir valgomasis. Abu veda į nuostabų panoraminį terasa, ideali vieta atsipalaiduoti ir valgyti ne visapusiškai mėgautis filmo panašus vaizdas į ežerą.
Šiame aukšte yra taip pat namo į miegojimo plotas, susidedantis iš vieno miegamasis su balkonu ir du miegamieji su dvigulėmis lovomis. Didžiausias miegamasis turi savo vonios kambarys ir naudotis jūrą terasa.
Pirmame aukšte rasite prabangią kino salėje su židiniu featuring dideli langai su vaizdu į sodą, poilsio kambarys su biliardo stalas, virtuvė, du vonios kambariai (vienas featuring fantastišką sūkurinė vonia) ir galiausiai už darbuotojų miegamasis.
Prestižinis, elegantiškas, privatus: tai vilos pardavimui yra ideali tiems, kurie nori gyventi Gardos ežero magija atsipalaidavęs ir privačioje aplinkoje.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Miestas: Breša
Plotas: Gardos ežeras

Tipas: Lake View Villa

Vidinis paviršius: 400 m2
Išorinis paviršius: 2500 m2

4 miegamieji
5 vonios kambariai

terasa
Panoraminis vaizdas
Plaukiojimo baseinas
sūkurinė vonia
automobilių stovėjimo aikštelė

Gardos ežeras už 1 km - Breša 40,5 km - Mantui 59 km - Milanas 125 km - Milanas Malpensa oro uostas 172 km - Komo 172 km - Bolonija 181 km - Lugano 200 km
Ref: 1623
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Luxury Villa Brescia

Gardos ežeras vila
lionard VIP nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Gardos ežeras

Gardos ežeras yra didžiausias Italijos ežeras ir yra padalintas tarp trijų Regionų (Venetas, Lombardija Trentinas Alto Adige), kurių bendras plotas 370 km².
Tai turistų par excellence, kasmet aplanko milijonai turistų. Gardos ežeras pasigirti išties įspūdinga kraštovaizdį, kur mėlynas vanduo ežero yra gerai suderinta su žaliais kalvos į apylinkes. Yra 5 maži žavūs salos ežero, visi kvapą grožį.
Su savo vidutinio klimato, dar patobulina vandens masės baseine, tai tikrai idealus sritis, ne tik švenčių, bet ir gyventi ištisus metus. Yra daug prabangių vilų ir prestižas savybės pastatytas siekiant patenkinti didėjančią paklausą rinkoje, su vietove aplink ežerų, kaip vieną iš labiausiai pageidautina Italijos.