Šiuolaikinė vila pardavimui Castiglioncello

full screen
39 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Iš Livorno pakrantės, trumpu keliu nuo jūros, yra ši nuostabi moderni vila , parduodama Castiglioncello mieste.
Šis labai neseniai pastatytas turtas turi modernias, tvarkingas ir minimalias linijas baltos ir pilkos spalvos tonais.
Ši savybė susideda iš dviejų dviejų šeimyninių vilų, kurias galima lengvai sujungti, kad būtų sukurtas vienas dviejų aukštų namas, kurio dydis yra 500 m2.
Pirmame aukšte yra gyvenamasis plotas su dideliu gyvenamu kambariu, kuriame yra veidrodiniai langai su vaizdu į lauką, erdvi valgoma virtuvė ir tyrimas.
Iš viršutinio aukšto su vaizdu į jūrą yra miegamojo erdvė, kurią sudaro du miegamieji su atskirais vonios kambariais. Terasa ir išorinė lodžija suteikia dar daugiau charakterio šio apartamentų apeliacijai.
Šio turto kambariai buvo suprojektuoti daug dėmesio detalėms, yra šiuolaikiško stiliaus ir yra ypač įdomūs tiems, kurie mėgsta minimalų stilių ir dizainą.
Šioje viloje supa prabangi angliško stiliaus sodas, kurio dydis - 2000 m2. Jame yra nuostabus baseinas su deginimosi zona, kur atsipalaiduoti pavasario ir vasaros dienomis.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Livornas
Savivaldybė: Rosignano Marittimo
Vietovė: Castiglioncello

Vidinis paviršius: 500 m2
Išorinis paviršius: 2000 m2

2 lygiai
Plaukiojimo baseinas
Sodas

Livornas 17 km - balti paplūdimiai 15 km - Piza 40 km - Pizos oro uostas 37 km

Ref: 3329
Kaina: konfidencialios derybos

Castiglioncello

Liūtas
Moderni vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Castiglioncello

Paprastai žinomas kaip " Tirėnų jūros perlas ", " Castiglioncello" yra visiškai apsuptas natūralaus grožio, išlaikančio savo originalias savybes, ir dešimtmečius ji buvo išskirtinė Toskanos paskirties vieta.
Tai senovės etruskų kaimas ant pakrantės, kurį supa aukšti uolos, įlankos ir įlankos, gražūs paplūdimiai ir krištolo mėlyna jūra, kur rasite daugybę prabangių vilų ir prestižinių rezidencijų. Unikalus "Tirėnų jūros perlo" žavesys turi apsakytų rašytojų, poetų, dailininkų ir menininkų, bet taip pat rodo verslo įžymybes, tokias kaip Marcello Mastroianni ir Alberto Sordi, kurie atrado savo vasarnamius ir praleido didelę dalį savo gyvenimo ir laisvalaikio Čia.
"Castiglioncello" siūlo švelnų klimatą ir pavydžią padėtį su įspūdingais kraštovaizdžiais: apsuptas amžių pušynų ir daugybės prabangių namų; Tai puiki vieta tiems, kurie nori susivienyti atpalaiduojančią atmosferą su kultūriniais renginiais ir pramogomis, tuo pačiu išlaikant ramybę ir lėtą ritmą, kurio neįmanoma rasti didinguose miestuose.