Sienos gamtiniame rezervuate parduodama vila

33 fotografija

Šis gražusis pavyzdinis užmiesčio namas, parduodamas Toskanoje, charakteringoje Kjančio, Sienos pusėje, zonoje, yra apsuptas saugomu 160 ha gamtos rezervuaru, viduryje kelio tarp Florencijos ir Sienos. Žavusis, tipiškas Toskanos, užmiesčio namas buvo pastatytas viduramžių laikais aplink bažnyčią ant kalvos ir perdarytas į svečių namus penkiasdešimtaisiais metais. Esanti Kjančio širdyje, vila Sienoje siūlo galimybę būti apgaubtam gamtos, mėgaujantis vietos ramybe bei rezidencijos patogumais ir kokybe.

Šis nekilnojamas turtas išsiskiria Kjančio vilų ir užmiesčio namų panoramoje dėl savo profesionalios ir kruopščios restauracijos, kuri sugrąžino vilos grožį, išlaikant nepaliestomis originalias charakteristikas, kurios iki šiol paverčia kaimelį ypatingai žaviu, nukeliančiu mus į pilių ir riterių laikus. Medžiagos, naudotos restauracijos metu, tokios, kaip molinės plytelės ir mediena, tipiškos Toskanos tradicijoms, puikiai integruojamasi į supančią rustikos stiliaus aplinką, kuri puikiai susilieja detalėse ir dėmesyje ypatybėms, aiškiai matomoms apdailoje, kas sukuria rafinuotą atmosferą ir visišką žavesį.

Šis užmiesčio namas, parduodamas Sienoje, šiuo metu naudojamas, kaip svečių namai kartu su kitomis sodybomis, esančiomis kaimelyje, kur buvo įrengti elegantiški apartamentai. Skirtingai nei gyvenamos patalpos, užmiesčio namas Toskanoje turi charakteringą restoraną pirmame vilos aukšte su gražiuoju valgomuoju, baro zona, virtuve bei žaviaja terasa ir gerai prižiūrimu sodu, kuriame gausu aromatinių augalų ir spalvingų gėlių. Sodas įrėmina du baseinus, esančius dvejose gretimose terasose, nuo kurių galima žavėtis nuostabia gamta, kurią siūlo Kjantis

Išskirtinė parduodama vila siūlo taip pat ir galimybę treniruotis sporto salėje su panoraminiu vaizdu į Kjančio Sienos kraštovaizdį arba pasivaikščioti komplekso vidiniais takeliais, mėgaujantis visu Toskanos kalvelių grožiu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona:  Kjantis


Tipas: Užmiesčio namai parduodama Toskana - vilos Sienoje

Vidaus plotas: 5265 kv.m.

Išorės plotas: 95 ha


Vila

Kambariai: 8

Vonios kambariai: 8

Svetainės: 5


Užmiesčio namas A

1 apartamentas su kambariu, svetaine ir vonios kambariu


Užmiesčio namas B

2 apartamentai su kambariu, svetaine ir vonios kambariu

2 kambariai su vonios kambariu


Užmiesčio namas C

2 kambariai su vonios kambariu

7 kambariai

5 svetainės

6 vonios kambariai


Užmiesčio namas D

1 kambarys su vonios kambariu

1 gyvenamoji patalpa su virtuve, svetaine, trim kambariais, vonios kambariu


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


2 pastatai

Garažai 

2 baseinai

Sporto salė

Restoranas


Toskana – Siena – Kjantis: Florencija 35 km - Arecas 59 km - Siena 18 km - Etruskų pakrantė 67 km - Kazentino Nacionalis parkas 53 km - Montalčino 55 km - San Džiminjanas 22 km - Voltera 38 km - SPA Rapolano 20 km - Alighieri Golfo Klubas 10 km - Autostrada: E78 išvažiavimas San Donato, 21 km - Sienos oro uostas 23 km.

Ref: 0369
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamas kompleksas

parduodama prestižinis nekilnojamas turtas
kaimiškas užmiesčio namas parduodama

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana – Siena – Kjantis: Kjantis, kur stovi Toskanos užmiesčio namas, yra elegantiška zona, patogi gyventi, kur galima leisti laiką mėgaujantis menu, gastronomija, ramybe tarp užburiančių Sienos ir Florencijos kalvų. Kastelina yra vienas iš pagrindinių Sienos Kjanti centrų, kartu su Radda ir Gaiole, kurios yra susijusios žemės ūkiu ir tuo faktu, kad yra riba tarp Sienos ir Florencijos. Istoriškai dėl jų buvo varžomasi karuose tarp Guelfi ir Ghibellini, o šiuo metu jos tapo nuostabia turistine zona, Kjanti vyno ir Toskanos laukų sinonimu. 

Kastelinos miestelis gimė iš etruskų gyvenvietės VI-VII a. prieš Kristų, bet tik viduramžiais susiformavo šiuolaikinė jos išvaizda. Dėl savo pozicijos tarp Sienos ir Florencijos tapo strateginiu punktu, priklausė Kjanti asociacijai, sąjungai, kurios herbe buvo “juodas gaidys”, kaip vėliau buvo pavadintas vienas įžymiausias ir labiausiai pripažintas juodasis Kjanti vynas. 

Savo nepriklausomybę prarado XVI a. viduryje po karo tarp Sienos ir Florencijos, tapdamas svarbiu žemės ūkio centru. Iki mūsų dienų tai vienas iš varomųjų Toskanos vyno produkcijos centrų. Ypač įdomu pamatyti tvirtovę la Rocca su patarimų kambariu, kaip ir Kapitonų salę, kiemą su šuliniu ir archeologinį muziejų. SS. Salvatore bažnyčioje, kuri buvo atstatyta po karo, galima žavėtis Toskanos mokyklos darbais.