Sienoje, Toskanoje parduodama pilis

55 fotografija

Tarp Sienos ir Areco miestų, Toskanos širdyje yra parduodama ši žavinga pilis.

Buveinė buvo pastatyta XV a. ir šiandien tai yra prašmatni, priėmimams pritaikyta struktūra, kurios paslaugomis naudojasi vietinė ir tarptautinė klientūra. Ją praturtina erdvus parkas ir gražus panoraminis sodas, kuriame yra žavus baseinas, apšviestas naktį. 

Kruopšti nuosavybės restauracija atkūrė didelį struktūros žavesį, išlaikant originalias grubaus akmens sienas, vertingus audinius, vertingo kristalo sietynus, kaldintos geležies elementus, baroką primenančius auksinius lapus, kartu su šiuolaikinėmis hidromasažinėmis voniomis, jaukiomis patalpomis, apstatytomis antikiniais baldais ir prestižinėmis detalėmis bei su visais šiuolaikiniais patogumais.

Šio prašmatnaus parduodamo nekilnojamo turto būtinas modernizmas susipina su istorinės buveinės prestižu, kuris dar ir šiandien vyrauja įmantriame salone, skirtame priėmimams, - tipiškame didingų viduramžių pilių.

Daugiau nei 1.000 kv.m. plote yra patalpos svečiams, bet jos gali būti lengvai perdarytos į aukšto lygio privačią rezidenciją, taip, kaip buvo anksčiau.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Siena


Tipas: pilis - poilsiavietė - prašmatni vila


Vidaus plotas:  1.000 kv.m.


Baseinas su hidromasažu

Panoraminis sodas

Automobilių stovėjimo aikštelė


Golf Club 6km - Terme 16 km – Stotis 2 km - Trazimeno ežeras 25 km – Arecas 40 km – Siena 45 km – Perudžija 60 km – Florencija 95 km – Roma 190 km – Piza 190km 

Ref: 1000
Kaina: € 4.500.000

pilis toskanoje

prašmatnus nekilnojamas turtas toskana
parduodamas viešbutis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Siena, Italijos miestas Toskanos širdyje, yra vienas iš labiausiai vertinamų ir įžymiausių regiono miestų. Žinomas dėl gausybės kultūrinio, meninio, kraštovaizdžio ir istorinio paveldo,  Siena taip pat įžymi dėka Palio, kuris vyksta Campo aikštėje.

Sienos istorinis centras 1995 m. buvo įtrauktas į UNESCO  paveldo sąrašą. Didelį susidomėjimą kelia tiek religinė, tiek civilinė architektūra. 

Sienos teritorijoje yra daugybė prestižinių vilų ir istorinių buveinių, tiek miesto centre, tiek šalimuose miesteliuose: tai ideali vieta, kur prabanga susilieja su šeimynine šiluma, puiki visiems tiems, kas vertina grožį ir prabangą, neatsisakant ramybės ir tylos, kuri vyrauja šiose vietose.