Sienoje parduodamos vilos

30 fotografija

Ant žavingų Kjančio kalvelių Sienoje yra parduodamas šis tipiškas Toskanos užmiesčio namas, esantis senoviniame miestelyje, - šiuo metu tai svečių namai. Nežiūrint to, kad yra netoli nuo svarbiausių patraukliųjų regiono centrų, Sienoje parduodama ferma yra puikioje vietoje, apsupta vynuogynais ir alyvmedžiais, siūlanti žavingą panoraminį vaizdą. Pastatui priklauso 6 ha žemės, kur auga ekologiniai alyvmedžiai ir vynuogės. Parduodamą užmiesčio namą supa sodas, o vienoje pastato pusėje yra erdvi terasa, kur įrengtas gražusis baseinas, nuo kurio atsiveria žavus vaizdas į supančias kalveles. Vyninės kompleksą sudaro trys pastatai: užmiesčio namas, vyninė ir degustacijų patalpa. Pagrindinė vila buvo pastatyta aplink XI a. bokštą, kurio išlikusi iki šiol išorinė dalis ir dalis vidinės sienos. Sienoje parduodamas užmiesčio namas buvo pilnai restauruotas, išsaugant originalias, tipiškas Toskanos stiliaus charakteristikas.

Čia yra keturi butai, kiekvienas su atskiru įėjimu, nuo kurių atsiveria kalvelių supantis vaizdas. Jie buvo įrengti kreipiant dėmesį į detales, naudojant tradicines Toskanos medžiagas: parketinės ir molinės grindų plytelės, akmeninės sienų detalės ir antikiniai baldai. Du butai yra pirmame aukšte ir čia yra du miegamieji su vonios kambariu, erdvi svetainė su virtuve, jiems priklauso įrengta išorės zona. Viršutiniame aukšte yra pagrindinis butas, kuriam priklauso lodžija. Čia yra erdvi svetainė-virtuvė su tipišku Toskanos stiliaus židiniu, du miegamieji ir vonios kambarys. Rūsyje yra moderni vyninė, pritaikyta vyno laikymui.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona:  Kjantis


Tipas: Toskanoje parduodami užmiesčio namai - vila Siena

Vidaus plotas: 623 kv.m.

Išorės plotas: 6 ha


2 butai su 2 kambariais su vonios kambariu ir svetaine-virtuve

2 butai su 2 kambariais, vonios kambariu ir svetaine-virtuve


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Baseinas 7x15 mt

Stovėjimo aikštelė 

Vynuogynas   2,3 ha 

Alyvmedžiai    3,1 ha 

Sodas  0,6  ha


Toskana – Siena – Kjantis: Siena km 38 – Grosetas km 69 - Piza km 101 – Livornas km 98 - Arecas km 132 – Park hotel Villa Gori Golf Club km 18 – Aquaviva SPA km 7 – Florencijos oro uostas km 52 – Autostrada: išvažiavimas Colle Val D'Elsa km 25.

Ref: 0395
Kaina: Iki 2,5 Milijono

istorinė rezidencija

liukso klasės vilos
vilos Sienoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana – Siena: Radikondolis, - viduramžių laikų miestelis stovintis Sienos laukuose, šalia Metalifere kalvelių, palei gatvę, kuri veda prie jūros. Iki šiol čia dar matomi senovinės longobardų kilmės pėdsakai. Senas, ne mažiau kaip du tūkstančiai metų, priklausęs Volteros vyskupams, paskui Aldobrandeschi šeimai, ir galiausiai Sienai, Toskanos miestelis stovi erdviame ir tyliame kraštovaizdyje, išsidėstęs ant supančių kalvelių aukštumos. 

Toskanos miestelio istorinis centras atkartoja kalvos natūralią banguotą formą. Sienos provincijos gyvenvietę kerta kelio ašis, vedanti link Rytų-Vakarų. Lygiagrečiai šitai gatvei, pietų žemumoje, kiti keliai kerta stačią gatvę, vadnamą “Sedice”, kurios pabaigoje yra Ola vartai, vieninteliai išlikę iš trijų vartų, buvusių pilies sienoje, tačiau kurių liekanos iki šiol dar akivaizdžios. Nuo senų laikų vilnos apdirbimas buvo pagrindinė ekonominė nežemės ūkio veikla Toskanos miestelio gyventojų; kuri greičiauis paplito iš gretimo Volteros miestelio, kas davė pradžią tekstilės gamybai namų sąlygomis, išgaunant “vilnos medžiagas”. Vėliau tai peraugo į gamyklinę pramonę, kas sutapo su urbaninių centrų Belforte ir Radicondoli susiformavimu, kurie XIV a. eigoe tapo svarbiais Sienos valstybės tekstilės amatų centrais. Vilnos pramonė buvo reguliuojama 1308 m. statutu. Šios senos tradicijos liudijimai yra išlikę Radikondoli pastatų struktūrose, kuriose yra dvigubos arkinės durys ir akmeniniai portikai, vedantys į gyvenvietę.