SIENOJE PARDUODAMAS ŽAVINTIS UŽMIESČIO NAMAS

20 fotografija

Metalifere Kalvelių širdyje, zonoje įžymioje dėl geoterminių garinių sukūrių ir dėl terminės veiklos, yra parduodamas tipiškas ir senovinis užmiesčio namas aristokratinės XVII a. kilmės, šiuo metu pritaikytas kaimo turizmui, esantis ant ribos trijų Toskanos gamtos rezervuarų, neužterštoje aplinkoje. Parduodamas Sienos užmiesčio namas buvo kruopščiai restauruotas, išsaugant tipišką Toskanos užmiesčio namų struktūrą ir istorines-architektūrines charakteristikas. Prestižinio nekilnojamo turto nuosavybė mėgaujasi įtaigia panoramine padėtimi: yra apsupta Toskanos laukais bei alyvmedžiais. Pastatui priklauso erdvi teritorija, kurioje daug takelių, vedančių skirtingomis kryptimis, ir kuri yra praturtina dideliu sodu su baseinu ir hidromasažine vonia.

Parduodamas Sienos pastatas yra visas iš akmens, o jo bendras 880 kv.m. plotas yra išdėstytas per du lygius. Pirmame aukšte yra bendro naudojimo patalpos, kaip du erdvūs prieangiai ir trys valgomieji, iš kurių vienas turi puikią panoraminę terasą. Tame pačiame aukšte taip pat yra virtuvė, vonios kambariukai ir keturi karališki miegamieji, o kiti aštuoni yra antrame aukšte. 

Prašmatnaus nekilnojamo turto nuosavybė yra papildyta kitu gyvenamuoju pastatu, perdarytu iš senovinės daržinės, kurios visas bendras 116 kv.m. plotas buvo restauruotas. Ji yra dviejų aukštų: pirmame aukšte yra dienos zona su valgomuoju ir virtuvėle bei du vonios kambariai, o antrame yra nakties zona su dviem miegamaisiais ir vonios kambariu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Siena


Tipas: Parduodamos sodybos  - Toskanoje parduodamas užmiesčio namas  

Vidaus plotas: maždaug 1000 kv.m.

Išorės plotas: 6,5 ha

 

Užmiesčio namas: 880 kv.m.

Kambarys: 12

Vonios kambarys: 16

Virtuvė: 1

Svetainė: 2

Valgomasis: 3

 

Žemės ūkio priestatas: 116 kv.m.

Kambarys: 2

Vonios kambarys: 3

Virtuvėlė: 1

Valgomasis: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 2


Panoraminis baseinas

Automobilių stovėjimo aikštelė

Rūsys: 57 kv.m.

Centrinė katilinė: 27 kv.m.

Alyvmedžiai ir vaismedžiai: 6,5 ha


Toskana – Siena: Siena 38 km - Grosetas km 69 - Piza km 101 – Livornas km 98 - Arecas km 132 – Park hotel Villa Gori Golf Club km 18 – Aquaviva SPA km 7 – Florencijos oro uostas km 52 – Autostrada: išvažiavimas Colle Val D'Elsa km 25.

Ref: 0220
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamas užmiesčio namas

pilis toskana
vila sienoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toscana – Siena: Radikondolis, - viduramžių laikų miestelis stovintis Sienos laukuose, šalia Metalifere kalvelių, palei gatvę, kuri veda prie jūros. Iki šiol čia dar matomi senovinės longobardų kilmės pėdsakai. Senas, ne mažiau kaip du tūkstančiai metų, priklausęs Volteros vyskupams, paskui Aldobrandeschi šeimai, ir galiausiai Sienai, Toskanos miestelis stovi erdviame ir tyliame kraštovaizdyje, išsidėstęs ant supančių kalvelių aukštumos. Toskanos miestelio istorinis centras atkartoja kalvos natūralią banguotą formą. Sienos provincijos gyvenvietę kerta kelio ašis, vedanti link Rytų-Vakarų. Lygiagrečiai šitai gatvei, pietų žemumoje, kiti keliai kerta stačią gatvę, vadnamą “Sedice”, kurios pabaigoje yra Ola vartai, vieninteliai išlikę iš trijų vartų, buvusių pilies sienoje, tačiau kurių liekanos iki šiol dar akivaizdžios.  

Nuo senų laikų vilnos apdirbimas buvo pagrindinė ekonominė nežemės ūkio veikla Toskanos miestelio gyventojų; kuri greičiauis paplito iš gretimo Volteros miestelio, kas davė pradžią tekstilės gamybai namų sąlygomis, išgaunant “vilnos medžiagas”. Vėliau tai peraugo į gamyklinę pramonę, kas sutapo su urbaninių centrų Belforte ir Radicondoli susiformavimu, kurie XIV a. eigoe tapo svarbiais Sienos valstybės tekstilės amatų centrais. Vilnos pramonė buvo reguliuojama 1308 m. statutu. Šios senos tradicijos liudijimai yra išlikę Radikondoli pastatų struktūrose, kuriose yra dvigubos arkinės durys ir akmeniniai portikai, vedantys į gyvenvietę.