SIENOJE PARDUODAMAS ŽAVINGAS UŽMIESČIO NAMAS

17 fotografija

Nuostabiame klasikiniame Kjanti kraštovaizdyje, antikiniame Sienos miestelyje yra parduodamas šis nuostabas tipiškas Toskanos užmiesčio namas, statytas XIII a., kurio bendras plotas yra 460 kv.m. su vieno hektaro tipišku Kjanti sodu, apsodintu vaismedžiais, dekoratyviniais medžiais ir šimtamečais riešutmedžiais. Pagrindinis pastatas yra prabangi sodyba Toskanos rustikos stiliumi, kurios bendras plotas yra 260 kv.m. Prieš parduodamos rezidencijos įėjimą yra portikas, kuris vasarą gali būti naudojamas, kaip valgomasis, o žiemą kaip šiltnamis, nes gali būti uždengtas ir apšildomas šiluminiu konvektoriumi. Iš portiko patenkame į erdvią virtuvę su dideliu židiniu, šalia kurio yra malkinė krosnis. Iš virtuvės patenkame į valgomąjį, skaityklą  ir svetainę su židiniu. Prašmatnioje gyvenvietėje parduodamoje Kjanti, be viso kito, yra trys miegamieji, iš kurių vienas yra su vonios kambariu ir masažine vonia, papildomi kambariai, du vonios kambarai ir nepriklausoma patalpa, naudojama kaip darbo kambarys. Į šį kompleksą taip pat įeina parduodamas užmiesčio namas su nepriklausomu įėjimu, kuriame yra mobili virtuvė, vonios kambarys ir lova. Nuosavybę parduodamą Sienoje taip pat papildo pastatas, kurio apatiniame aukšte yra žaidimų salė, garažas ir vonios kambarys, o viršutiniame aukšte yra priestatas su miegamuoju ir virtuve su valgomuoju. Priestatas turi erdvią ir gražią terasą su molinių plytelių grindimis, kurios bendras plotas yra 90 kv.m. Prieš garažą yra erdvus vidinis kiemas, kuris naudojamas kaip automobilių stovėjimo aikštelė. Žavingo užmiesčio namų kompleksą užbaigia priestatai, iš kurių du yra mobilūs šiltnamiai, o du pastovios oranžerijos, rūsys ir privati XVIII a. bažnyčia su varpine, kurios viduje yra  dailininko Marco Borgianni freskos.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Kjantis


Tipas: Toskanoje parduodami užmiesčio namai - Prabangios gyvenvietės

Vidaus plotas: 460 kv.m.

Išorės plotas: 1 ha

 

Užmiesčio namas: 260 kv.m.

Kambariai: 3

Vonios kambariai: 3

Svetainės: 2

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


Priestatas: 48 kv.m.

Kambariai: 1

Vonios kambariai: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


4 šiltnamiai

Baseinas

Garažas

Bažnyčia

Terasa: 90 mq

Sodas: 1 ha


Toskana – Siena – Kjantis: Siena km 30 – Kastelina in Kjanti km 10 – San Džiminjanas km 32 – Montespertoli km 39 - Florencija km 42 - Arecas km 51 Voltera km 53 - Dante Alighieri Golf & Coutry Club km 10 - Florencijos oro uostas km 52 – Autostrada: išvažiavimas Firenze Certosa km 34.

Ref: 2245
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prestižinės vilos

užmiesčio namai toskanoje
parduodamas nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana – Siena: Vieta aplink Toskanos miestą buvo apgyvendinta apie 2000 m. prieš Kristų, apie ką liudija Poggio la Croce archeologiniai radiniai, kur stovi senovinio kaimelio griuvėsiai ir kur pastorojo dešimtmečio kasinėjimų metu buvo atrasta daug radinių. 

Žlugus Romėnų imperjai, Va. prieš Kristų, Toskanos zonoje  susiformavo maži kaimeliai, kurie gyvuoja iki šiol: Kastelvekis, Monterinaldis, Volpaja ir ta pati Rada. Tarp IX ir X a. Rados zonoje šalia Sienos gimė feodalinė bendruomenė, kuri pastatė kaimelių įtvirtinimus. Pirmas dokumentas, kuriame minima Rada, yra 1002 m. diplomas, kur imperatorius Otonas III patvirtina ją, kaip grafienės Willa dovaną Badia Fiorentinai. Iki XII a. Rados kaimelis pasirodo daugeliuose Badia Fiorentina dokumentuose. 1191 m. gegužės mėn. 25 d. imperatorius Enrikas VI perduoda Rados pilį ir dvarą grafams Guidi feodo pagrindu, tas pats feodas buvo iš naujo patvirtintas imperatoriaus Federiko II, nors jau XIII a. Rados teritorija priklauso Florencijai. Toskanos miestelio teritorija, kur stovi išskirtinis užmiesčio namas, 1230 m. buvo užpulta Sienos armijos, o 1268 m. buvo okupuota prancūzų karių, kartu su kitomis Kjanti teritorijomis, kuriems vadovavo Carlo d'Angiò. Nauja okupacija ir žiaurus Toskanos miestelio užpuolimas įvyko 1478 m. antrosios Aragoniečių atakos metu. Administraciškai miestelis šalia Sienos buvo Kjanti Lygos sostinė, apimanti Radą, Gajolę ir Kasteliną. Nuo XIII a. pabaigos miestelis šalia Sienos tapo mero, paskirto Florencijos, centrine būstine, o miesto 1415 m. statute Toskanos miestelis Rada buvo patvirtintas Lygos sostine. Tarp Toskanos miestelio merų išsiskyrė Pranciškus Feručis. 

XVII a., kuomet buvo pasibaigę konfliktai, tvirtovės buvo perdaromos į aristokratines vilas, kuriose savininkai užsiimdavo vyno gamyba. 1773 m. Toskanos miestelį Rada in Kjanti aplankė kunigaikštis Petras Leopoldas, kuris jam pasirodė labai tolimas. Vizito pasekmėje Rados teritorijos gatvės buvo sutvarkytos, tačiau teritorija visad išliko neturtinga ir izoliuota. Tokia situacija savo viršūnę pasiekė penkiasdešimtaisias metais, kuomet teritorijoje labai stipriai sumažėjo gyventojų skaičius (reiškinys buvo būdingas visai Kjanti zonai). Septyniasdešimtaisiais metais ši teritorija buvo atrasta iš naujo ir tvirtovės, vilos bei aristokratiniai užmiesčio namai buvo restauruoti ir pradėti naudoti kaimo turizmui bei kaip žemės ūkio įmonės.