Sienoje parduodamas Toskanos užmiesčio namas

18 fotografija

Esantis ant nuostabiųjų Kjanti Sienos žaliųjų kalvelių, apsuptas miškais ir vynuogynais, parduodamas šis charakteringas užmiesčio namų kompleksas rustikos Toskanos stiliumi, susidedantis iš trijų struktūrų, kurių bendras plotas yra 400 kv.m.

Nuosavybė nėra apstatyta nei iš vienos pusės, bet apsupta 4000 kv.m. pilnai aptverta žeme, kurioje auginami alyvmedžiai, vaismedžiai ir aukštaūgiai medžiai. 

Parduodamą Sienoje fermą sudaro trys užmiesčio namai: pagrindinė vila, priestatas ir daržinė, kuri yra pilnai restauruota.

Pagrindinis pastatas yra dviejų aukštų. Apatiniame yra įėjimas, vonios kambarys ir virtuvė, o viršutiniame aukšte, į kurį galima patekti tiek vidiniais laiptais, tiek išoriniais, yra darbo kambarys, svetainė su židiniu, valgomasis su virtuve, miegamasis ir vonios kambarys. Pirmame aukšte taip pat yra trys miegamieji su atskirais įėjimais, daugiafunkcinė patalpa ir sandėlys.

Priestatas yra vieno aukšto ir jame yra erdvi svetainė su židiniu, virtuvė, du vonios kambariai, pagalbinis kambarys ir du miegamieji, iš kurių vienas su palėpe.

Visos vidinės užmiesčio namų, kurie sudaro šią parduodamą Kjanti nuosavybę, patalpos yra įrengtos tipišku Toskanos stiliumi, kuris sukuria tinkamą atmosferą maloniai ir jaukiai viešnagei žavingame ir  niekam neprilygstamam Sienos kraštovaizdyje.  

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Kastelina in Kjanti


Tipas: Užmiesčio namai Toskana - Užmiesčio vilos

Vidaus plotas: 400 kv.m 

Išorės plotas: 4000 kv.m.

 

Užmiesčio namas:

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 2

Svetainės: 2

Valgomieji: 1

Virtuvė: 2


Kotedžas: 

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 2

Svetainės: 1

Valgomieji: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 5


Baseinas

Atrezinis šulinys 

Parkas ir miškas: 4000 kv.m.


Toskana – Siena – Kastelina in Kjanti: Siena km 31 –San Džiminjanas km 21 – Montespertolis km 31 - Florencija km 42 – Voltera km 44 - Arecas km 63 – Dante Alighieri Golf & Country Club km 10 - Florencijos oro uostas km 49 – Autostrada: išvažiavimas Firenze Certosa km 28.

Ref: 0266
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vyno gaminimo įmonė

prestižinis nekilnojamas turtas
parduodami vyno rūsiai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana – Siena – Kjantis: Kjantis, kur stovi Toskanos užmiesčio namas, yra elegantiška zona, patogi gyventi, kur galima leisti laiką mėgaujantis menu, gastronomija, ramybe tarp užburiančių Sienos ir Florencijos kalvų. Kastelina yra vienas iš pagrindinių Sienos Kjanti centrų, kartu su Radda ir Gaiole, kurios yra susijusios žems ūkiu ir tuo faktu, kad yra riba tarp Sienos ir Florencijos. Istoriškai dėl jų buvo varžomasi karuose tarp Guelfi ir Ghibellini, o šiuo metu jos tapo nuostabia turistine zona, Kjanti vyno ir Toskanos laukų sinonimu. Kastelinos miestelis gimė iš etruskų gyvenvietės VI-VII a. prieš Kristų, bet tik viduramžiais susiformavo šiuolaikinė jos išvaizda. Dėl savo pozicijos tarp Sienos ir Florencijos tapo strateginiu punktu, priklausė Kjanti asociacijai, sąjungai, kurios herbe buvo “juodas gaidys”, kaip vėliau buvo pavadintas vienas įžymiausias ir labiausiai pripažintas juodasis Kjanti vynas.

Savo nepriklausomybę prarado XVI a. viduryje po karo tarp Sienos ir Florencijos, tapdamas svarbiu žemės ūkio centru. Iki mūsų dienų tai vienas iš varomųjų Toskanos vyno produkcijos centrų. Ypač įdomu pamatyti tvirtovę la Rocca su patarimų kambariu, kaip ir Kapitonų salę, kiemą su šuliniu ir archeologinį muziejų. SS. Salvatore bažnyčioje, kuri buvo atstatyta po karo, galima žavėtis Toskanos mokyklos darbais.