Sienoje parduodamas tipiškas Toskanos užmiesčio namas

23 fotografija

Apsuptas Kjanti Klasiko žalumos, Sienoje yra parduodamas šis tipiškas Toskanos stiliumi pastatytas užmiesčio namas: akmeninis namas su lubomis iš medinių sijų bei plytų. Ši ferma buvo statyta XVII a., bet neseniai buvo kruopščiai restauruota, kas išryšino jos tradicinį Toskanos užmiesčio namų grožį. Parduodama buveinė yra papildyta 4 ha žemės, kur yra didelis gražus baseinas, ir dviem sodybomis, pagrindine vila ir senovine trobele, kurių bendras plotas yra 500 kv.m.

Parindinėje viloje, apsuptoje Kjanti Sienos minkštomis kalvelėmis, yra keturi butai bei papildomos patalpos, - šiuo metu ji naudojama kaip svečių priėmimo namai. Pirmame aukšte yra butas su molinių plytų grindimis ir skliautinėmis lubomis  bei gegnėmis. Čia yra virtuvė, du miegamieji ir vonios kambarys. Gyvenvietė sujungta su asfaltuota terasa, nuo kurios atsiveria puikus vaizdas į sodą ir baseiną. Šis butas gali būti sujungtas su kitu butu, esančiu viršutiniame aukšte, kuriame yra svetainė su židiniu, virtuvė, miegamasis ir vonios kambarys. Jam priklauso privati terasa. Dėka dengtos ložės patenkame į kitus du butus, kurie yra šiame parduodamame prabangiame užmiesčio namų komplekse. Pirmasis, pirmame aukšte, susideda iš įėjimo, kuris veda į vonios kambarį ir į miegamąjį ir iš kurio galima tiesiai patekti į atvirą terasą, į kurią taip pat išeina ir erdvūs virtuvės langai-durys ir nuo kurios atsiveria puikus vaizdas į sodą ir baseino zoną. Viršutiniame aukšte esantis antrasis apartamentas, kuriame yra svetainė su židiniu, virtuvė, sandėliukas, trys miegamieji su vonios kambariais. Vilos vidinės patalpos yra charakterizuojamos tipišku Toskanos stiliumi su ąžuolinėmis sijomis, molinių plytelių Tosknaos grindys, šiltomis spalvomis dažytos sienos ir vietinio smiltainio apvadais. Parduodamame užmiesčio name pirmame aukšte be papildomų erdvių ir techninių patalpų yra taip pat vieno kambario butas su virtuve ir valgomuoju kampu bei poilso kampelis su sofa. Labai romantiška yra nakties zona su papildomu vonios kambariu, kurią nuo virtuvės skiria baltos užuolaidos. Išorės erdvi terasa su sodo baldais yra puiki vieta žavėtis nuostabia Sienos kalvelių supančia kraštovaizdžio panorama.

Antras parduodamos buveinės užmiesčio namas yra akmeninė dviejų aukštų trobelė, kurioje yra butas: pirmame aukšte yra svetainė su kampiniu židiniu ir erdviom durimis-langais, virtuvė, miegamasis ir vonios kambarys; viršutiniame aukšte, bokštelyje, yra antras miegamasis su vonios kambariu. Virtuvės ir svetainės langai išeina į erdvią terasą, nuo kurios atsiveria vaizdas į sodą ir į supančias žaliuojančias Toskanos kalveles.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Kastelina in Kjanti


Tipas: Toskanoje parduodamas užmiesčio namas - Parduodamos fermos

Vidaus plotas: 500 kv.m 

Išorės plotas: 4 ha 

 

Pagrindinis užmiesčio namas:

Butas A Užmiesčio namas: maždaug 50 kv.m.

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 1

Virtuvė: 1


Butas B Užmiesčio namas: 54 kv.m.

Kambariai: 1

Vonios kambariai: 1

Svetainės: 1

Virtuvė: 1


Butas C Užmiesčio namas: 42 kv.m.

Kambariai: 1

Vonios kambariai: 1

Virtuvė: 1


Butas D Užmiesčio namas: 110 kv.m.

Kambariai: 3

Vonios kambariai: 3

Svetainės: 1

Virtuvė: 1


Kambarys su vonia: 26 kv.m.


Antrasis užmiesčio namas: 76 kv.m.

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 2

Svetainės: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas 

Žemė: 4 ha


Toskana – Siena – Kastelina in Kjanti: Siena km 31 –San Džiminjanas km 21 – Montespertolis km 31 - Florencija km 42 – Voltera km 44 - Arecas km 63 – Dante Alighieri Golf & Country Club km 10 - Florencijos oro uostas km 49 – Autostrada: išvažiavimas Firenze Certosa km 28.

Ref: 0265
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodama vila

kaimo turizmas toskana
pilis siena

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana – Siena – Kjantis: Kjantis, kur stovi Toskanos užmiesčio namas, yra elegantiška zona, patogi gyventi, kur galima leisti laiką mėgaujantis menu, gastronomija, ramybe tarp užburiančių Sienos ir Florencijos kalvų. Kastelina yra vienas iš pagrindinių Sienos Kjanti centrų, kartu su Radda ir Gaiole, kurios yra susijusios žems ūkiu ir tuo faktu, kad yra riba tarp Sienos ir Florencijos. Istoriškai dėl jų buvo varžomasi karuose tarp Guelfi ir Ghibellini, o šiuo metu jos tapo nuostabia turistine zona, Kjanti vyno ir Toskanos laukų sinonimu. Kastelinos miestelis gimė iš etruskų gyvenvietės VI-VII a. prieš Kristų, bet tik viduramžiais susiformavo šiuolaikinė jos išvaizda. Dėl savo pozicijos tarp Sienos ir Florencijos tapo strateginiu punktu, priklausė Kjanti asociacijai, sąjungai, kurios herbe buvo “juodas gaidys”, kaip vėliau buvo pavadintas vienas įžymiausias ir labiausiai pripažintas juodasis Kjanti vynas.

Savo nepriklausomybę prarado XVI a. viduryje po karo tarp Sienos ir Florencijos, tapdamas svarbiu žemės ūkio centru. Iki mūsų dienų tai vienas iš varomųjų Toskanos vyno produkcijos centrų. Ypač įdomu pamatyti tvirtovę la Rocca su patarimų kambariu, kaip ir Kapitonų salę, kiemą su šuliniu ir archeologinį muziejų. SS. Salvatore bažnyčioje, kuri buvo atstatyta po karo, galima žavėtis Toskanos mokyklos darbais.