Sienoje parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas

40 fotografija

Tarp Sienos kalvelių stovintis yra parduodamas šis prašmatnus, labai žavus, tipiškas Toskanos nekilnojamas turtas

Nuosavybė, prestižinė gyvūnų medžioklės įmonė, yra apsupta 220 ha žemės, pvz. medelyno, vaismedžių, miško, ežerų, alyvmedžių, sėjamosios žemės ir priestatų, o 80 ha skirti išskirtinai medžioklei. 

300 ha žalumos ir augmenijos gerai derinasi su prašmatniuoju nekilnojamuoju turtu rustikos, bet prabangiu stiliumi, kuriame viskas kruopščiai apgalvota iki minimalių detalių. Visa nuosavybė turi charakteringą rato formą su centre stovinčiu pagrindiniu sodybos namu, į kurią patenkame pro galingus vartus dėka privataus 2,20 km kelio. Parduodamas nekilnojamas turtas stovi maždaug 350 metrų aukštyje ir tai yra išties išskirtinė nuosavybė, esanti  nuošaliai dėka to fakto, kad nėra arti bendro naudojimo kelių. Tai prestižinį nekilnojamąjį turtą paverčia išties privačiu ir idealiu tiems, kas trokšta maksimalaus privatumo ir nuošalumo.

Be to, kad nuosavybę supa vešli augmenija, parduodamoj viloj yra taip pat ir puikios lauko zonos, idealios vietos, kur galima praleisti šventiškas akimirkas kartu su šeima ar draugais arba pailsėti portiko šešėlyje karštomis vasaros dienomis. 

Ir vidinis plotas yra gerai paskirstytas, erdvios parduodamo nekilnojamojo turto dienos zonos primena prabangųjį rustikos stilių, o dideli miegamieji puikiai derinasi su vilos Toskanos stiliumi. 

Šiltos ir jaukios prestižinio nekilnojamojo turto spalvos tiek viduje, tiek išorėje puikiai derinasi su ryškiai žalia ir gyvybinga supančia augmenija, sukurdamos idealų paveiksliuką tarsi iš atvirutės, kuris puikiai derinasi su tipiška vila Toskanoje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena

Zona: Siena


Tipas: prašmatnus nekilnojamas turtas - prestižinis nekilnojamas turtas - vila Toskana

Parduodama pilis Toskanoje


Vidaus plotas: 400 kv.m.

Išorės plotas: 300 ha žalumos ir augmenijos

 

Lauko zonos

Portikas

Erdvios vidaus salės

Dideli miegamieji


Vaismedžiai

Miškas

Medelynas

Ežerai

Alyvmedžiai

Sėjamoji žemė

Priestatai


Toskana - Siena. Siena: 20 km - Florencija: 50 km  Piza: 90 km - San Džiminjanas: 25 km - Voltera: 28 km.


Ref: 2531
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vila toskana

parduodama vila
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Siena, Italijos miestas Toskanos širdyje, yra vienas iš labiausiai vertinamų ir įžymiausių regiono miestų. Žinomas dėl gausybės kultūrinio, meninio, kraštovaizdžio ir istorinio paveldo,  Siena taip pat įžymi dėka Palio, kuris vyksta Campo aikštėje.

Sienos istorinis centras 1995 m. buvo įtrauktas į UNESCO  paveldo sąrašą. Didelį susidomėjimą kelia tiek religinė, tiek civilinė architektūra. 

Išvardiname tik kelis objektus: Sienos katedra, Stebėjimo bazilika, Šv. Domenyko bažnyčia, Šv. Pranciškaus bažnyčia ir daugelis kitų. Tarp vietų, keliančių didžiausią susidomėjimą, primename ir Popiežiaus bei Pirklių ložes, Medičių tvirtovę ir Romėnų vartus.

Sienos teritorijoje yra daugybė prestižinių vilų ir istorinių buveinių, tiek miesto centre, tiek šalimuose miesteliuose: tai ideali vieta, kur prabanga susilieja su šeimynine šiluma, puiki visiems tiems, kas vertina grožį ir prabangą, neatsisakant ramybės ir tylos, kuri vyrauja šiose vietose.