Sienoje parduodamas prestižinis kompleksas

33 fotografija

Žavingame Carline nell’Alta Val di Cecina gamtos parke, Sienoje, stovi šis parduodamas ramus Toskanos 400 kv.m. kompleksas, kuris driekiasi per 1 ha žemės. Prestižinė nuosavybė yra viduryje gamtos, apupta kedrų ir kaštonų giria, kur veisiasi dygliakiaulės, stirnos ir kiškiai, kuriuos galima pamatyti pasivaikščiojimo metu. 

Gamta susilieja su prašmatnaus užmiesčio namo elegancija, sukurdama rafinuotą, o tuo pačiu ir šeimyninę bei paprastą atmosferą.

Parduodamas Sienoje vilos kompleksas yra pastatytas iš smiltainio akmens aplink vidinį kiemą, iš kurio patenkame į panoraminę svetainę ir tris miegamuosius su nepriklausomais įėjimais. Pirmame aukšte yra vieno kambario butas, kuriame yra virtuvė, vonios kambarys ir svetainė palėpėje. Išoriniais akmeniniais laiptais patenkame į antrą aukštą, kur yra erdvi profesionali virtuvė ir svetainė su senoviniu židiniu. Iš šito kambario patenkame į tris miegamuosius, iš kurių kiekvienas turi privatų kambarį.

Visos parduodamos Toskanos komplekso gyvenvietės yra su šiuolaikiniais patogumais ir sukuria šiltą bei jaukią atmosferą, kuri primena tradicinį užmiesčio Toskanos namų stilių. Prie to prisideda apstatymas ir vidaus apdaila, kaip pavyzdžiui parketinės ar molinių plytelių grindys, medinių sijų lubos ir akmeninės sienos. Prestižinį kompleksą supa didelis sodas su baseinu, kur galima atsipalaiduoti gamtos ramybėje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona:  Siena


Tipas: Sienoje parduodamos vilos - parduodama užmiesčio namai Toskana

Vidaus plotas: 400 kv.m.

Išorės plotas: 1 ha


6 miegamieji su vonios kambariu

1 vieno kambario butas su virtuve, svetaine ir vonios kambariu

1 virtuvė-valgomasis

1 svetainė


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Malkinė krosnis

Skalbykla

Panoraminė svetainė

Stovėjimo aikštelė

Baseinas

Sodas

Žemė: 1 ha


Toskana – Siena: Grosetas km 69 - Piza km 101 – Livornas km 98 - Arecas km 132 – Park hotel Villa Gori Golfo Klubas km 18 – SPA km 7 – Florencijos oro uostas km 52 – Autostrada: išvažiavimas Colle Val D'Elsa km 25.

Ref: 0383
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vila fortė dei marmi

liukso klasės nekilnojamas turtas
Pilys Kjantis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana – Siena: Radikondolis, - viduramžių laikų miestelis stovintis Sienos laukuose, šalia Metalifere kalvelių, palei gatvę, kuri veda prie jūros. Iki šiol čia dar matomi senovinės longobardų kilmės pėdsakai. Senas, ne mažiau kaip du tūkstančiai metų, priklausęs Volteros vyskupams, paskui Aldobrandeschi šeimai, ir galiausiai Sienai, Toskanos miestelis stovi erdviame ir tyliame kraštovaizdyje, išsidėstęs ant supančių kalvelių aukštumos. 

Toskanos miestelio istorinis centras atkartoja kalvos natūralią banguotą formą. Sienos provincijos gyvenvietę kerta kelio ašis, vedanti link Rytų-Vakarų. Lygiagrečiai šitai gatvei, pietų žemumoje, kiti keliai kerta stačią gatvę, vadnamą “Sedice”, kurios pabaigoje yra Ola vartai, vieninteliai išlikę iš trijų vartų, buvusių pilies sienoje, tačiau kurių liekanos iki šiol dar akivaizdžios. Nuo senų laikų vilnos apdirbimas buvo pagrindinė ekonominė nežemės ūkio veikla Toskanos miestelio gyventojų; kuri greičiauis paplito iš gretimo Volteros miestelio, kas davė pradžią tekstilės gamybai namų sąlygomis, išgaunant “vilnos medžiagas”. Vėliau tai peraugo į gamyklinę pramonę, kas sutapo su urbaninių centrų Belforte ir Radicondoli susiformavimu, kurie XIV a. eigoe tapo svarbiais Sienos valstybės tekstilės amatų centrais. Vilnos pramonė buvo reguliuojama 1308 m. statutu. Šios senos tradicijos liudijimai yra išlikę Radikondoli pastatų struktūrose, kuriose yra dvigubos arkinės durys ir akmeniniai portikai, vedantys į gyvenvietę.