Sienoje parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

22 fotografija

Ant Kjančio kalvelių, žavingame Toskanos kraštovaizdyje, miestelyje, kuriame dominuoja senovinė ir labai prestižinė X a. pilis, stovi šis parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas, anksčiau naudotas kaip parakinė, kurio bendras plotas yra 597 kv.m. Šios parduodamos vilos Sienoje pastatas buvo kruopščiai restauruotas, kas paryškino pastato rustikos stiliaus charakteristikas, kuomet buvo išsaugoti originalūs elementai.

Nuo miestelio atsiveria žavingas panoraminis vaizdas į tipišką Toskanos žemės gamtą bei įžymiuosius Kjančio, Sienos pusėje, kalvelių vynuogynus.

Šis nekilnojamas turtas stovi tarp dviejų svarbių istorinių vietovių, esančių klasikinėje Kjančio zonoje: Rados ir Gaiole in Kjanti. Miestelio kompleksas apima daugiau nei 360 ha, iš kurių 75 yra vynuogynas, Kjanti Klasiko Galo Nero DOCG vyno gamybai, o 25 yra apsodinti alyvmedžiais, aliejaus extra-vergine DOP gamybai. Vilos, pavadintos ”Parakinės”, iš ties yra du užmiesčio namai, šiuo metu naudojami, kaip restoranas. Prieš pirmą užmiesčio namą yra erdvi aikštė, dalinai dengta pavėsine. Įėjus į pirmą aukštą patenkame į priėmimą su baru, o vėliau ir į restorano salę.  Koridoriuje yra vonios kambarys ir kambarys, nuo kurio laiptai veda į viršutinį aukštą. Jame yra vonios kambarys ir salonas iš kur atsiveria vaizdas į  žavingą panoraminę aikštę, dalinai dengtą pavėsine. Nuo šio aukšto nulipus kelis laiptelius patenkame į  pirmą aukštą antrojo užmiesčio namo, kur yra virtuvės ir šaldytuvo patalpos. Antrojo užmiesčio namo, parduodamo Toskanoje, viršutiniame aukšte yra ofisas, baras ir kiti trys valgomieji. Vaizdas, kuriuo galima žavėtis iš visų salių, yra žavingas, nes atsiveria unikalus ir kvapą gniaužiantis, tipiškas Kjančio kalvelių peizažas. 

Miestelyje, kur yra parakinės, taip pat yra panoraminis baseinas ir erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Kjantis


Tipas: Vilos Toskana - vila Kjantyje

Vidaus plotas: 600 kv.m

Išorės plotas: 1930 kv.m. 


1650 kv.m. sodas, iš kurio 255 yra 2 pavėsinės 

280 kv.m. terasa


Toskana – Siena – Kjantis: Siena km 28 – Grevė in Kjantis km 28 – San Džiminjanas km 46 - Arecas km 45 - Florencija km 45 - Montespertolis km 51 - Golfo klubas Ugolino km 26 – Senovinė Kverčiajola termė km 30 - Maniežas km 17 - Florencijos oro uostas km 44 – Autostrada: išvažiavimas Valdarno km 20.

Ref: 0314A
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prašmatnus butas

vyno gaminimo įmonė
parduodamos vilos Florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana – Siena - Kjantis: Kai kurie gyventojai jau prieš 1000 m. buvo apsistoję mažame, aukštai esančiame kaimelyje ant kalvų, Gaiole slėnyje. Tai buvo atvykėliai iš Vertine, Montegrosi, S.Donato ir S.Piero tam, kad įsikurtų palei Maselonės upės tėkmę ir įkurtų Gaiole miestelį Toskanoje, - pagrindinį viso slėnio centrą. Atsiradimas ir vystymasis svarbios Gaiole prekybos aikštės, kuri jau 1215 m. pasirodo kilmingųjų dokumentuose, buvo svarbus motyvas, kas traukė į šį Toskanos miestelį. Iš pirmos aikštės, esančios pakrantės dešinėje, turgus persikėlė į erdvesnę aikštę, kuri šiandien yra Sienos provincijos miestelio gyvenimo centras. Erdvesnė aikštė buvo reikalinga, nes turgus įgavo vis didesnę reikšmę, kuri išliko iki pat mūsų laikų. Nuo 1300 m. Toskanos miestelis Gaiole ir jo apylinkės tapo Kjanti Lygos dalimi kartu su Rada in Kjanti ir Kastelina in Kjanti. Lygos buvo politinis-administracinis suskirstymas, atliktas Florencijos miesto tose dalyse, kurios jai priklausė. Karo ar neramumų atveju, lygos turėjo tiekti Florencijai kareivius ir pinigus. Keturis amžius Toskanos teritorija, kur stovi pilis, buvo konfliktų ir Florencijos susidūrimų su Siena vieta ir abiejų reidai bei pjautynės lydėjo visą šį periodą. Toskanos Gaiole miestelis visuomet buvo Florencijos administraciniu vienetu, bet XIX a. pradžioje trumpo Etrurijos karaliavimo metu, Napoleonas jį įtraukė į Sienos Departamentą ir po to, kai Italija buvo suvienyta ir susiformavimo jos dabartinės provincijos, ten jis išliko iki dabar.