Sienoje parduodamas prabangus nekilnojamas turtas

19 fotografija

Nuostabiame Toskanos kraštovaizdyje, Sienoje, stovi šis parduodamas elegantiškos prabangos nekilnojamo turto objektas, kruopščios restauracijos dėka perdarytas iš senovinio prašmatnaus užmiesčio namo, statyto XVI a., ir profesionaliai paverstas jaukiais svečių priėmimo namais. Parduodamos nuosavybės bendras plotas yra 1400 kv.m., kurią sudaro keletas struktūrų: pagrindinė vila ir priešais esantis užmiesčio namo priestatas, kuriuose yra įrengtos gyvenamosios patalpos; restoranas, perdarytas iš buvusių arklidžių; vyno baras, įrengtas senoviniame vyno rūsyje. Prestižinį nekilnojamą turtą Sienoje supa 1 ha panoraminis sodas, nuo kurio atsiveria žavingas aplinkinis Toskanos kalvelių kraštovaizdis. Gyvenamos patalpos yra padalintos į 6 kambarius, 3 mažuosius karališkus kambarius, 2 karališkus kambarius ir 2 apartamentus su  virtuvėle, kurie yra visiškai nepriklausomi ir juos atrandame užmiesčio namo priestate šalia pagrindinės elitinės vilos. Visose gyvenamosiose patalpose yra molinių plytelių grindys ir lubos su medinėmis sijomis, - tipiškos Toskanos stiliaus charakteristikos, kurios gerai susilieja su kambariuose esančia šiuolinkinių patogumų technologija. 

Pagrindinės vilos pirmame aukšte svečiai gali naudotis erdvia svetaine su biblioteka ir židiniu, kur galima maloniai praleisti laiką skaitant. Be restorano ir vyno baro, viešbučiui taip pat priklauso ir SPA, kur yra maža treniruoklių salė su šiuolaikiškais įrengimais, arbatos gėrimo salonas ir masažų zona: ideali vieta praleisti poilsio dienas žavingoje Toskanos atmosferoje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Siena


Tipas: Toskanoje parduodamas užmiesčio namas - Parduodamos vilos ir namas

Vidaus plotas: 1400 kv.m 

Išorės plotas: 1 ha 

 

6 kambariai su vonios kambariu

3 mažieji karališki kambariai su vonios kambariu ir svetaine  

2 karališki kambariai su vonios kambariu

2 apartamentai su vonios kambariu ir virtuvėle 


Valgomasis: 1

Vonios kambariai: 6

Svetainės: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas 

SPA

Restoranas 

Vyno baras 

Sodas: 1 ha


Toskana €“ Siena: Siena km 38 €“ Montepulčiano km 18 €“ Kortona km 34 - Trazimeno ežeras km 39 - Arecas km 46 €“ Perudžijos oro uostas km 74 €“ Golfo Klubas Valdikjana km 10 €“ San Kasčiano dei Banji km 32 €“ Autostrada: išvažiavimas Valdichiana-Bettolle-Sinalunga km 86.

Ref: 2257
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodami užmiesčio namai

pilis sienoje
parduodama žemės ūkio įmonė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana Siena: ant kalvelės gaubos tarp Valdikjanos ir Aso lygumos, atokiame gamtos kampelyje, turtingu miškais ir kultivuojamais laukais, kur vynuogynai, alyvmedžiai bei sėjamieji laukai kaitaliojasi su žemės ūkio pastatais, stovi Toskanos miestelis Trekvanda su tvirtu akmeninės pilies cilindriniu bokštu. 

Pavadinimas Trekvanda kilo nuo etruskų ”Tarkonte", mitinio etruskų herojaus arba nuo "terram quandam" - tam tikra žemė… t.y. ypatinga. Be abejonės pirmieji gyventojai buvo etruskai, kaip tą įrodo archeologiniai radiniai ir vietų pavadinimai (Čenanas, Sičilė, Malkensis, Asas). Vėliau miestelis priklausė romėnams, Longobardams ir Frankams. Toskanos miestelis pirmą kartą yra paminėtas istoriniuose dokumentuose 1198 m., kaip Kačiakonti dela Sčialenga, feodas. Šiai šeimai, kilusiai iš franko-salikų, imperatorius Otonas IV 1211 m. suteikė leidimą rinkti rinkliavą Trekvanda žemėje. 

Dėl savo dominuojančios padėties į Trekvandos, Toskanos miestelio netoli Sienos, reikalus nuolatos kišosi Sienos respublika, kol 1255 m. jį prisijungė. Tuo metu, kai tarp Florencijos ir Areco vyko karas, tvirtovė buvo užuovėja  gibelinams ir kai Arecas pralaimėjo Kampaldino mūšį 1289 m., guelfų Siena pagrąsino sugriauti tvirtovę. 1297 m. Kačiakončiai pardavė tvirtovę ir 1309 m. jis tapo Sienos provincijos dalimi iki kol austrų-ispanų kariai, pasamdyti Medičių, okupavo žemes, kurios buvo prijungtos prie Toskanos Didžiosios kunigaikštystės. Po Italijos susivienijimo Trekvandos provincijai buvo priskirtos Kastelmucio ir Petrojo žemės.