Sienoje parduodamas prabangus kompleksas

6 fotografija

Parduodama senovinė ferma, esanti ant žavingų, žaliuojančių Kjančio Sienoje kalvelių, panoraminėje padėtyje, pastatyta aplink vienuolyną, vėliau perdarytą į senovinę fermą, kuriai priklauso 10 ha žemės. Prabangus kompleksas, parduodamas Toskanoje, susideda iš 3 pagrindinių užmiesčio namų bei yra numatyta kitų 2 pastatų statyba, kurių bendras plotas yra  2000 kv.m.

Šiuo metu fermai reikalinga rekonstrukcija, bet neseniai buvo patvirtintas restauracijos projektas, kuris numato komplekso padalinimą į 21  įvairių dydžių su vidiniais privačiais kiemeliais elitinį nekilnojamo turto objektą.

Restauracija šių išskirtinių užmiesčio namų, parduodamų Kjantyje, Sienoje, numato išsaugojimą antikinės pastatų struktūros, statytos Tūkstantaisiais metais, bei naudojimą apdailos priemonių, tokių kaip akmuo ir molinės plytelės, kaip buvo originaliuose pastatuose, tipišku Toskanos stiliumi. Projektas taip pat numato bendrojo baseino statybas.

Prabangaus komplekso gyvenamos patalpos bus įvairios, nuo mažų butų su vienu miegamuoju iki dviaukščių gyvenviečių su keturiais miegamaisiais ir sodu; faktorius, kuris apjungs visas patalpas bus strateginė gyvenvietės padėtis, siūlanti žavingą panoraminį vaizdą į tipišką ir kvapą gniaužiančią Sieną Toskanoje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena

Zona: Kjantis


Tipas: Toskanoje parduodami užmiesčio namai - Parduodamas elitinis nekilnojamas turtas

Vidaus plotas: 2000 kv.m.

Išorės plotas: 10 ha


21 butas


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas

Žemė: 10 ha


Toskana – Siena -  Kjantis: Siena km 18 - Monteridžionis 23 km - Montalčinas 52 km - Voltera 41 km - Montepulčianas 77 km - Florencija 72 km - Trazimeno ežeras 91 km - Arecas 59 km - Etruskų pakrantė 58 km - SPA Asciano 31 km – Golfo Klubas L'Abbadia 18 km - Sienos oro uostas 9 km – Autostrada: išvažiavimas Firenze-Certosa km 46.


Ref: 0284
Kaina: Iki 2,5 Milijono

paladijaus vilos

pilis toskana
Prato Vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana – Siena - Kjantis: Esantis pačioje Toskanos širdyje, šis miestas yra pastatytas ant kalvų ir rodos yra nepaliestas nuo pat viduramžių laikų, su siauromis gatvelėmis ir kilmingais, pilnais istorijos rūmais. Siena yra etruskų kilmės miestas, buvo romėnų kolonija, pavadinta Sena Julia, tačiau pargindinę svarbą įgavo viduramžiais. Po ilgo vyskupų dominavimo periodo, miestas pradėjo vystytis kaip nepriklausomas (1147 m.), besiplėsdamas į aplinkines teritorijas. Priešprieša su Florencija tapo neišvengiama ir vyko karas, su įvairiais netikėtumais, iki 1555 m., kai po ilgos apgulties, Siena buvo užgrobta Florencijos armijos, taip prarasdama savo autonomiją ir tapdama Didžiosios Toskanos Kunigaikštystės dalimi, kur išliko iki pat Italijos suvienijimo. Nesibaiminant suklysti, galime pasakyti, kad Rajonų Palio yra pats žymiausias, gražiausias, giliaučiai jaučiamas Italijos renginys, vykstantis Sienoje, kuris apjungia religinės ir pilietinės šventės charakteristikos ir ją paverčia žavingu, istoriniu-kultūrini spektakliu, kurio metu konkuruojant tarp Rajonų lekiama ant aklių ir jaučiamas pasididžiavimas bei užsidegimo jausmas. Komandos suskirstytos remiatis XV a., kas atitinka šiuolaikiškus  septyniolika miesto rajonų. 

Kiekvienas iš jų turi savo būstinę, savo bažnyčią (atskirtą ir nepriklausomą nuo parapijos), muziejų su laimėtais Paliais; yra pilni antikinių ir šiuolaikiškų relikvijų bei valdomi «Seggio» (Patarėjo), kurį renka gyventojai; kartu su kapitonu prisiima visą atsakomybę už pasirodymą varžybose. Kiekvieno rajono komanda turi savo emblemą ir spalvą. Palio vykzta 2 kartus metusoe: liepos 2 d. "Palio Madonos iš Provencano garbei” ir rugpjūčio 16 d.  “Žolinių Palio".