SIENOJE PARDUODAMA VILA

15 fotografija

Stovintis pačioje Maremos širdyje, ant kalvos tarp Argentarijo jūros, Terminių vonių, Saturnia įlankos ir Uccellina parko, šis tipiškas prabangus Toskanos dvaras šiuo metu yra parduodamas. “Dvaras”, kurio bendras plotas sudaro 270 kv.m. yra skoningai restauruotas ir paverstas prašmatnia vila. Šalia esanti aliejinė yra 200 kv.m. ploto.

Sienoje esantis šis prabangus nekilnojamas turtas, šiuo metu parduodamas, yra išsidėstęs per du aukštus ir padalintas į 4 apartamentus su atskirais įėjimais, buvo delikačiai restauruotas, su originaliu stogu iš terakotos plytų ir medinėmis sijomis. Kiekvienas apartamentas siūlo geriausius patogumus, tokius kaip židinys, marmurinės grindys, oro kondicionierius ir tiesioginis išėjimas į didelį baseiną, apsuptą alyvmedžių, vynuogynų ir grūdinių kultūrų žalumos, kas leidžia mėgautis natūraliais produktais, užaugintais čia pat vietoje.

Gamtos ir augalų ritmai, jų genėjimas ir maitinimas, nulemia taip pat aliejinės darbo laiką. Žemė ir medžiai yra nuolat analizuojami, nes derliaus surinkimas ir alyvuogių apdorojimas vyksta atsižvegiant į sezoną, taip pat besilaikant higienos ir sanitarijos normų, bet tuo pačiu metu siekiama paryškinti šviežumą, sveikatingumą ir aliejaus skonį. Optimalios gamtos sąlygos palengvina kultivavimą ir produkcijos gaminimą, kuri yra sertifikuota ir tipiška ne tik Toskanoje, bet visoje Amiata zonoje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Siena 

Zona: Monte Amiata 


Tipas: Dvaras Toskana - Vila Siena

Vidaus plotas: 470 kv.m. 

Išorės plotas: 1 ha


Kambariai: 6 

Vonios kambariai: 10 

Svetainės: 2 

Virtuvės: 2 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 7 


Aliejinė: 6 patalpos 


Baseinas Žemė 17,5 ha


TOSKANA: Siena -Monte Amiata 12 km - Montalcino 21 km - Grosetas 41 km - Siena 61 km - Massa Marittima 80 km - Pienza 32 km - Saturnia Termės 31 km - Golfo Klubas Kruger 6 km - Groseto oro uostas 29 km - Autostrada: E78 išvažiavimas Paganico 14 km

Ref: 0091
Kaina: € 1.100.000

parduodama žemės ūkio įmonė

pilis chianti
dvarai toskanoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana-Siena: Monte Amiata (Amiata kalnas), kur yra ši prabangi vila, tai Toskanos masyvas, kuris demonstruoja savo švelnų, bet griežtą profilį net ir per didelį atstumą. Giedromis dienomis jis yra matomas nuo Chianti (Kjančio) kalvų, nuo Maremos, visų tų, kurie plaukia Tirėnų jūra, nuo Lazio (Lacijaus) kalnų ir ramių Trasimeno bei Bolsenos ežerų vandenų. Švarus ir stiprus Toskanos grandinės profilis, kuris iškyla, kaip gigantiška katedra, užima didelį švelnių Toskanos kalvų paviršių. 

Apsupta ir apgaubta klasikinės Toskanos, su Umbrija ir Lacijaus Tuskija, nutolusiom per du žingsnius, Amiata tūkstantmečius išliko teritorija su nuosava geologija, istorija ir kraštovaizdžiu. Sodrūs Toskanos bukų miškai, neįprastų formų uolos, turtingi ir gaivūs šaltiniai, kasyklos bei iššaukiantis kalnų žemės ūkis išugdė kalno šlaitų gyventojams sąmoningą pasididžiavimą įvairove. 

Istorijos ir meno ciklai įvairiai palietė ir įtraukė Amiatą šimtmečių eigoje. Tačiau nei Etruskai, nei Romėnai, nei Longobardai, nei vakarų imperatoriai, nei istorinės Sienos ir Florencijos Respublikos, nei triukšmingas šalia esančio Groseto modernumas, nesugebėjo pakeisti dvasios, charakterio, Amiatos kalno magiškumo, kuris sukūrė simbiozę tarp gamtos, kraštovaizdžio ir žmogaus darbų.