SIENOJE PARDUODAMA VILA

26 fotografija

Apsupta kaimiškos tylos, tarp Sienos kalvų, miestelyje, kol kas dar neatrastame turistų, stovi ši  parduodama tipiška Toskanos vila, statyta XVIII a. pradžioje, apsupta 7,5 ha žemės. Nuo vilos atsiveria žavinga bei neįtikėtina panorama, kuri apima nuo Četonos kalno iki Amiatos kalno, tarp kurių yra miestelis, San Casciano dei Bagni, įžymus savo prašmatniu SPA, statytu prieš  2000 m. ir neseniai restauruotu. Vilos sode yra puikus šildomas baseinas, šalia kurio yra pavėsinė, kurioje galima vakarieniauti po aviru dangumi. 

Nuosavybė, šiuo metu yra naudojama kaip viešbutis, buvo visiškai restauruota, naudojant tipiškas Toskanos stiliaus medžiagas, jas derinant su moderniais patogumais, pradedant apdaila ir antikinėmis detalėmis, tokiomis, kaip baltos sienos, kesoninės lubos ir medinės grindys, kas sukuria praeities laikų atmosferą bei išlaiko tipišką Toskanos užmiesčio namų achitektūrinį stilių.

Šis prašmatnus kompleksas susideda iš pagrindinės vilos, kurios bendras plotas yra 370 kv.m. ir kitų dviejų struktūrų, t..y. mažos 62 kv.m. vilos, kurioje yra kambarys, svetainė-valgomasis ir vonios kambarys, bei 75 kv.m. priestato.

Parduodama Sienoje vila yra dviejų aukštų. Pirmame aukšte yra valgomasis su židiniu, iš kurio pro spalvotas duris patenkame į pavėsinę ir baseiną. Čia taip pat, be visa ko, yra skalbimo patalpa, virtuvė su išėjimu į sodą ir keturi miegamieji su vonios kambariu, iš kurių vienas gali būti sujungtas su šalia esančiu darbo kambariu tam, kad sukuti erdvų karališką apartamentą su stiklinėmis durimis, kurios veda į sodą. Antrame aukšte yra trys miegamieji su vonios kambariu ir svetainė su židiniu, kurioje yra spalvoto stiklo durys, pro kurias patenkame į dengtą terasą, kurioje galima praleisti ramias ir atpalaiduojančias akimirkas, mėgaujantis Toskanos kalvų vaizdu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Siena


Tipas: parduodami užmiesčio namai Toskanoje - Vilos Sienoje

Vidaus plotas: 507 kv.m.

Išorės plotas: 7,5 ha


Kambariai: 7

Vonios kambariai: 7

Svetainė: 3

Valgomasis: 3

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 4

 

Šildomas baseinas

Garažas: 75 kv.m. 

Žemė: 7,5 ha

  

Toskana – Siena: San Casciano km 2 – Fonte Verde SPA km 2,5 – Montepulciano km 29 – Pienza km 41 – Montalcino km 52 – Orvieto km 32 – Chiusi km 22 – Siena km 68 – Assisi km 76 – Florencijos oro uostas km 156 – Autostrada: išvažiavimas Chiusi Chianciano Terme km 18.

Ref: 2162
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodu vilą

pilis florencija
parduodamas prabangus objektas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana – Siena: San Casciano dei Bagni kilmė ir vystymasis susiję pagrinde su terminių vandenų buvimu. Terminės vonios “Chiusani” buvo įkurtos tarp XVII ir XVIII a. etruskų kunigaikščio iš Chiusi Porsenna bei buvo įvertintos ir lankomos vėliau ir romėnų. Šio Toskanos širdyje esančio centro gyvybingumas yra patvirtinamas taip pat ir ankstyvuoju krikščionybės prasiskverbimu, nes jau IV-V a. San Casciano stovėjo kaimo bažnyčia, pavadinta S. Maria “ad Balneo” (maudyklose). Romėnų imperijos pabaigoje prasidėjo greitas itališkos hidroterapijos kritimas.

Barbarų prasiveržimas, kovos tarp longobardų ir bizantiečių, turėjo poveikį drastiškam Sienos miestelio urbanistiniam ir demografiniam mažėjimui. Penktadaliu sumažėjo gyventojų šeimos ir dingo vienas iš rajonų, minimas senuosiuose dokumentuose, datuojamuose XVI a. Viduramžiais San Casciano buvo valdomas feodalų Visconti di Campiglia ir į jį turėjo išskirtines naudojimosi teises San Salvatore abatija, viena iš galingiausių Toskanoje tuo metu, o taip pat antikinė vyskupija iš Chiusi. XIII a. buvo bendras terminių vonių atsigavimas ir tuo pačiu atgijo ir  Toskanos miestelis San Casciano, žinoma dėka ir to fakto, kad buvo šalia Via Francigena, svarbaus jungiamojo kelio tarp Europos, šiaurės Italijos ir Romos.

Neprisitaikius prie naujų standartų, kurių XIX a. buvo reikalaujam iš terminių stočių, San Casciano ištiko nuosmūkis ir tai privedė prie antrinio vaidmens, lyginant su kitais šalia esančiais terminaisi miesteliais. Po pastangų XX a. atgaivinti kurortą, Sancasciano termės vėl tapo pagrindinėmis šio amžiaus pradžioje, pastačius terminį kompleksą ir viešbutį, kurie yra pripažinti tarp pirmųjų dešimties geriausių visame pasaulyje.