Sienoje parduodama prašmatnioji istorinė vila

full screen
63 fotografija

Apsupta Sienos kraštovaizdžio, tarp apdirbamų laukų, taip tipiškų šioms zonoms ir mylimų visame pasaulyje, yra parduodama ši išskirtinė istorinė vila.

Šis nekilnojams turtas buvo pastatytas XVII a. iš akmens, pagal senovinę Toskanos tradiciją, naudojant vietines medžiagas, o jo architektūrinė struktūra yra tipiška Toskanos užmiesčio namų. Vila buvo pastatyta ant viduramžių XII a. gynybinio bokšto liekanų, kurio pamatai dar matomi ir šiai dienai pačios vilos rūsyje. Buveinė buvo kruopščiai restauruota ir šiuo metu yra puikios būklės bei papildyta aukštos kokybės patogumais, kaip pavyzdžiui žavusis šildomas baseinas ir teniso kortai, o jos išvaizda iki šiol dar aiškiai atspindi šių vietų kultūrą.

Prestižinės parduodamos vilos vidaus plotas yra 2.200 kv.m. Jis yra išdėstytas per kelis aukštus, turi keturis nepriklausomus įėjimus bei yra apsuptas privačiu parku, kuris yra apjuostas tvora, o jo plotas yra 4 ha, kur yra gerai prižiūrimi sodai su vešliais krūmais, aromatiniais augalais bei žydinčiais gėlynais. Čia stovi oranžerija, sandėlys įrankiams, yra daržas ir auga vaismedžiai. Likuosiuose 18 ha nuosavybės žemės auga maždaug 250 alyvmedžių ir yra sėjamoji žemė.

Grakšti akmeninė pavėsinė sudaro idealią poilsio zoną, kur galima ilsėtis lauke bei organizuoti vakarienes ant baseino krašto.

Buveinės viduje aptinkame: pirmame aukšte erdvų 60 kv.m. saloną, virtuvę, tris restauruotos patalpas, grakščią koplyčią, įvairias paslaugų patalpas ir garažą. Antras aukštas atsiveria erdviu prieangiu, kuris veda į svetainę su židiniu, už kurios yra salonas, tv salė, valgomasis, dvi virtuvės, iš kurių viena yra antikinė, darbo kambarys, penki žavūs miegamieji, iš kurių keturi su vonios kambariais, balkonas ir vietinė skalbykla. Paskutiniame aukšte yra svetainė, salonas, biblioteka, šeši miegamieji, iš kurių penki su vonios kambariu.

Didelės ir erdvios vidaus ir išorės patalpos, kurios vyrauja šioje viloje, plius ypatinga vieta netoli nuo Sienos istorinio centro, ją paverča didelės prabangos ir vertės nekilnojamuoju turtu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Siena


Tipas: istorinė vila - prašmatni vila


Vidaus plotas: 2.200 kv.m.

Išorės plotas: 22 ha 


Aptvertas parkas: 4 ha

Žemės: 18 ha

Šildomas baseinas

Teniso kortai

Pavėsinė 

Sodas

Daržas

Vaismedžiai

250 alyvmedžių

Didelis portikas

Namas įrankiams

Oražerija


Siena – Kampo aikštė 7 km - San Džiminjanas 50 km - Florencija 80 km - Voltera 50 km - Piza 145 km - Arecas 80 km 

Ref: 1195
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vilos siena

toskana
vilos ir užmiesčio namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Siena, Italijos miestas Toskanos širdyje, yra vienas iš labiausiai vertinamų ir įžymiausių regiono miestų. Žinomas dėl gausybės kultūrinio, meninio, kraštovaizdžio ir istorinio paveldo,  Siena taip pat įžymi dėka Palio, kuris vyksta Campo aikštėje.

Sienos istorinis centras 1995 m. buvo įtrauktas į UNESCO  paveldo sąrašą. Didelį susidomėjimą kelia tiek religinė, tiek civilinė architektūra. 

Išvardiname tik kelis objektus: Sienos katedra, Stebėjimo bazilika, Šv. Domenyko bažnyčia, Šv. Pranciškaus bažnyčia ir daugelis kitų. Tarp vietų, keliančių didžiausią susidomėjimą, primename ir Popiežiaus bei Pirklių ložes, Medičių tvirtovę ir Romėnų vartus.

Sienos teritorijoje yra daugybė prestižinių vilų ir istorinių buveinių, tiek miesto centre, tiek šalimuose miesteliuose: tai ideali vieta, kur prabanga susilieja su šeimynine šiluma, puiki visiems tiems, kas vertina grožį ir prabangą, neatsisakant ramybės ir tylos, kuri vyrauja šiose vietose.