SIENOJE PARDUODAMA PRAŠMATNI VILA

48 fotografija

Esanti ant žalių Toskanos kalvelių, šalia Sienos, ši elitinė vila yra apsupta žavingos aplinkos ir mėgaujasi unikalia panorama į įžymų antikinį miestelį.

Aplink rezidenciją yra 10.000 kv.m. žemės, kurios dalis yra kultivuojama, o kita dalis yra miškas. 

Prestižinės nuosavybės bendras plotas yra maždaug 1000 kv.m. ir į ją patenkame centriniais laiptais tiesiai į patį prestižiškiausią kambarį, didelę centrinę svetianę su nuostabiais Venecijos stiliaus intarpais grindyse bei tipiškos Toskanos architektūros lubomis.

Eidami toliau, iš dešinės aptinkame kambarį su vonios kambariu ir mažą studiją, abu jie yra šalia didelės terasos, o kairėje yra virtuvė, valgomasis, vonios kambarys ir koridorius, kuris veda į kitus tris miegamuosius, iš kurių vienas yra su vonios kambariu.

Sraigtinės formos laiptai veda į viršutinį aukštą (palėpę), dalinai apgyvendintą, ir po pagrindiniu salonu esantį kitą miegamąjį su vonios kambariu, skalbimo zoną, tualetą, virtuvę su valgomuoju, didelę svetainę, kuri išeina tiesiai į sodą bei istorinę vyninę, kurioje galima grožėtis senomis statinėmis, kur buvo laikomas vynas, ir tipiškais skliautais iš plytų.

Sienoje parduodamos prestižinės vilos išorėje, gražiame parke yra prabangūs augalai bei baseinas ir priestatas arba sargo namelis, dešinėje su vaizdu į įvažiuojamą kelią. 


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Siena 


Tipas: vila su baseinu

  

Vidaus plotas: 1000 kv.m.

Išorės plotas: 10.000 kv.m.

 

2 aukštai + rūsys

Antikinė svetainė

5 kambariai

5 vonios kambariai

Vyninė

Panoraminės terasos

Baseinas

Priestatas


Voltera 38 km - San Džiminjanas 16 km - Luka 88 km - Montevarki 30 km - Arecas 45 km - Florencija 50 km - Perudžija 90 km.

Ref: 1029
Kaina: € 2.000.000

siena

toskanos nekilnojamasis turtas
vilos sienos mieste

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Siena, Italijos miestas Toskanos širdyje, yra vienas iš labiausiai vertinamų ir įžymiausių regiono miestų. Žinomas dėl gausybės kultūrinio, meninio, kraštovaizdžio ir istorinio paveldo,  Siena taip pat įžymi dėka Palio, kuris vyksta Campo aikštėje.

Sienos istorinis centras 1995 m. buvo įtrauktas į UNESCO  paveldo sąrašą.

Didelį susidomėjimą kelia tiek religinė, tiek civilinė architektūra. Išvardiname tik kelis objektus: Sienos katedra, Stebėjimo bazilika, Šv. Domenyko bažnyčia, Šv. Pranciškaus bažnyčia ir daugelis kitų. Tarp vietų, keliančių didžiausią susidomėjimą, primename ir Popiežiaus bei Pirklių ložes, Medičių tvirtovę ir Romėnų vartus.

Sienos teritorijoje yra daugybė prestižinių vilų ir istorinių buveinių, tiek miesto centre, tiek šalimuose miesteliuose: tai ideali vieta, kur prabanga susilieja su šeimynine šiluma, puiki visiems tiems, kas vertina grožį ir prabangą, neatsisakant ramybės ir tylos, kuri vyrauja šiose vietose.