Sienoje parduodama prašmatni vila

31 fotografija

Elegantiška, prašmatnioji Toskanos vila ir tipiškas viduramžių priestatas yra parduodami ant Sienos Kjančio kalvelės, kurių bendras plotas yra 2.650 kv.m. Juos supa 65 ha žemės su malūnsparnio nusileidimo aikštele.

Ypatingas dėmesys detalėms yra išskirtinė jų charakteristika, kuri išskiria šį žavingąjį XVIII a. nekilnojamąjį turtą iš kitų: kiekviena erdvė, pradedant nuo kambarių iki baseino zonos, atitinka savo rafinuotą profilį. 

Antikinė prašmatnios vilos, parduodamos Kjantyje, struktūra buvo kuopščiai restauruta, atkuriant jos antikinį žavesį. Elegantiška Toskanos vila iš vienos pusės yra manieringa, iš kitos - jauki, koks ir turi būti kaimo namas, kur galima praleisti malonius savaitgalius. Restauracija buvo atlikta ne tik prestižiniam, prašmatniajam nekilnojamui turtui, keliams ir sodams, bet ir žemės ūkio veiklai, kur auginami visos Sienos gyvenvietės alyvmedžiai. Aliejaus gamyba, originalioji senosios fermos veikla, iki šiol yra išlikusi, ir yra gaminamas puikusis D.O.P. Sienos žemių aliejus: tauraus Toskanos žemių skonio. 

Sienoje parduodama išskirtinė nuosavybė susideda iš erdvios prašmatnios vilos ir poilsiavietės priestato, abu Toskanos rustikos stiliumi su matomomis plytomis. Pagrindinė, žavioji, prašmatnioji vila, kuri šiuo metu naudojama, kaip aukšto lygio svečių namai, susideda iš 20 butų, kur yra 30 kambarių ir 6 apartamentai, kai kuriuose iš jų dar iki šiol yra 1800 m. freskos.

Poilsiavietės priestate yra 22 butai, kur yra 32 kambariai, kai kuriuose iš jų yra senieji, iki šiol veikiantys, židiniai. Kjančio vilos vidaus patalpos yra apstatytos kaimiškais Toskanos baldais, kurie puikiausiai atitinka reikliausius poreikius. Toskanos vilos senojoje struktūroje, kuriai specialiai buvo atkurtas antikinis žavesys, buvo įkurtos patalpos, idealios kongresams ir ceremonijoms, t.y. erdvios šventiškos salės ir posėdžių kambariai. Poilsiavietės priestato restoranas, kuriame yra išorinės ir vidinės salės, svečius vaišina aukšto lygio Toskanos virtuve, priderindama geriausius itališkus vynus. Senieji Toskanos žemės kvapai atgimsta tradiciniuose sušiuolaikintuose receptuose, atskleisdami unikalios visoje žemėje teritorijos ypatybes. Prašmatnios, Kjantyje parduodamos vilos išorė driekiasi per 65 ha žemės, iš kurių 6 ha yra apsodinti 1.760 įvairių rūšių alyvmedžiais. Čia taip pat yra baseinas su hidromasažu, teniso kortai, dirbtinis 5000 kv.m. ežerėlis ir malūnsparnio nusileidimo aikštelė. Vietos patogumas leidžia praleisti dienas, mėgaujantis gėrybėmis žavingoje ir atpalaiduojančioje Toskanos panoramoje. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Siena

Zona: Kjantis


Tipas: Vilos Toskana - Ieškau parduodamos vilos

Pagrindinė prašmatni vila ir priestatas: Vidaus plotas 2.650 kv.m.

Išorės plotas: maždaug 65 ha (iš kurių 6 ha su 1760 alyvmedžiais)

 

Baseinas 

Malūnsparnio aikštelė 

Teniso kortai 

Dirbtinis ežerėlis 5000 kv.m. 

Šventinta bažnyčia


Toskana – Siena – Kjantis: Florencija km 117; Siena km 44; Voltera km 96; Arecas km 60; Trazimeno ežeras km 51; Montepulčianas km 24; Folonika km 125; Termė di Asčiano km 15; Golfo Klubas Valdichiana km 23; Sienos oro uostas km 53; Autostrada A1 išvažiavimas Valdichiana - Bettolle Sinalunga km 15.

Ref: 0446
Kaina: Daugiau nei 10M

užmiesčio namai toskanoje

viešbutis toskana
parduodami užmiesčio namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana – Siena – Kjantis: Esanti Ombrone slėnio aukštumoje ir apsupta žavingo Pietų Sienos kraštovaizdžio, Kjantyje parduodama prašmatni vila yra senajame kelyje via Lauretana, kurio pašonėje stūkso molingos kalvos ir kaimiški namai, ąžuolų miškai ir viduramžių pilys, kiparisų miškai ir mažosios kaimo bažnytėlės. Toskanos miestelis, esantis žinomoje Toskanos zonoje, buvo daugelio etruskų gyvenviečių būstine ir svarbiu prekybos centru. Vėliau vieta tapo romėnų kolonija. Longobardų okupacijos metu, kuomet dominavo Karolingai, miestas atiteko Grafams Scialenga.

Atsiradus miestams, Toskanos feodas, kur stovi parduodama prašmatnioji, elegantiška vila, buvo palaipsniui įtrauktas į Sienos Respublikos sudėtį ir tarp Viduramžių bei Šiuolaikinių laikų, vieta įgavo svarbų ekonominį vaidmenį, nes ši vieta žymi tekstilės, odos ir keramikos industrija, kurių produkcija vyko iki XIX a. vidurio. Kjančio miestelis, kur buvo pastatyta prašmatni parduodama vila, atiteko iš pradžių Medičiams, o paskui Lotaringijai. Prie Sardinijos karalystės visuotinio balsavimo metu buvo prijungtas 1860 m. kvo mėn., vėliau tapdamas dinamišku Sienos provincijos centru. Šiuo metu miestelyje gyvena daugiau nei šeši tūkstančiai gyventojų ir vyksta svarbus socialinis-ekonominis gyvenimas: istorinis centras išsaugojo nepakitusį savo viduramžių vaizdą, turtingą atsiminimais bei tradicijomis, tuo tarpu, kai jo gatvėse iki šiol kvėpuojama paprasta ir gryna atmosfera. Netoli nuo Kjančio miestelio yra žavingas Sienos miestas su siauromis gatvelėmis ir kilmingais rūmais, turtingais istorija. Kartusis viduramžių Florencijos priešas, Toskanos miestas, kur stovi prašmatnioji parduodama vila yra iki šiol yra išlaikęs davo griežtą viduramžių žavesį. Vaikštant laiko nepaliestomis istorinio centro gatvėmis galima mėgautis unikaliais stebuklais, tokiais, kaip įžymioji Piazza del Campo, kur kiekvienų metų vasarą vyksta Palio, Katedra, Miesto rūmai su Mangia bokštu ir daugybė mažų bažnyčių, išsidėsčiusių mažose gatvėlėse, iš kurių labiausiai pasižymi Santa Caterina, miesto gynėja.