SIENOJE PARDUODAMA PRABANGI VILA

22 fotografija

Nekilnojamas turtas yra apsuptas nuostabios Toskanos gamtos, charakteringu Montaione miestelio, kur stovi šis parduodamas tipiškas užmiesčio namas, netoli Sienos, peizažu. Jis susideda iš dešimties ervių apartamentų: aštuoni buvo pastatyti viduje tipiškos 1600 m. Toskanos vilos, kurios bendras plotas yra 630 kv.m. Joje buvo išsaugotos paprastos architektūrinės pastato linijos, o taip pat arkos, skliautai ir sijinės lubos. Kiti du apartamentai buvo įrengti daržinėje, kurios bendras plotas 160 kv.m.

Ši žavinga buveinė stovi tarp Sienos Kjanti kalvų ir jau turi projektą bei reikalingus leidimus papildomų pastatų, kurių bendras plotas  400 kv.m., statybai.

Pastatai buvo dalis prestižinės buveinės, kurią poetas Vincenzo da Filicaja, paminėtas Santa Croce tarp didingiausių italų ir kurio protėviu buvo dabartiniai savininkai, gavo dovanų iš de' Medici šeimos.

Vyriški ir moteriški vardai,  kuriais yra pavadinti apartamentai, yra tikri senosios Sienos šeimos narių vardai.

Parduodami du prašmatnūs užmiesčio namai yra apsupti 3 ha žemės, apsodintos pagrinde alyvmedžiais, kurie suteikia zonai tipišką Toskanos žaliųjų Kjanti kalvų, kurios yra apsodintos tvarkingomis linijomis žalių ir sidabrinių augalų, vaizdą. 

Erdviame kieme priešais vilą yra didelis baseinas, susidedantis iš dviejų dalių, kurias jungia mažas baseinas vaikams, komfortabilios erdvės ir barbekiu.  

Dominuojanti ir labai panoraminė buveinės pozicija garantuoja nuostabų vaizdą ir maksimalią ramybę bei atokumą nežiūrint to, kad yra tik kelis žingsnius nutolusi nuo pagrindinių Toskanos meno miestų, kai kurių svarbių religingiems viduramžių laikų vienuolynų ir Via Francigena kelio.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena

Zona: San Gimignano 


Tipas: Vila Kjanti - Vilos ir užmiesčio namai

Vidaus plotas: 1420 kv.m.

Išorės plotas: 3 ha

 

Prašmatni pagrindinė vila 

Susideda iš 8 apartamentų,

kiekvienas iš kurių turi 1-2 kambarius, 

1-3 vonios kambarius, 

Svetainę, 

Maisto gaminimo zoną.


Kaimo stiliaus prašmatnus namas 

Susideda iš 2 apartamentų, 

kiekvienas iš kurių turi  2-3 kambarius, 

1-2 vonios kambarius, 

Svetainę, 

Maisto gaminimo zoną, 

Veranda. 


Baseinas 

Barbekiu 

Alyvmedžiai 

Žemė 30000 kv.m. 


Toskana-Florencija: Florencija: 47 km Siena: 50 km Piza: 51 km San Gimignano: 9 km Golfo Klubas: 5 km Žirgų maniežas: 3 km Autostrada: A11 išvažiavimas Firenze Certosa, 25 km Florencijos oro uostas: 43 km

Ref: 0103
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

toskana vilos

užmiesčio namas toskanoje
namai ir vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana-Siena-San Gimignano: pasak legendos, miestelis apsuptas Toskanos kalvų, buvo įkurtas jauno Volteranos didiko, vardu Ajone, kuris vieną dieną vykdamas tolimu keliu, kuris vedė per gūdų mišką, pamatė Ine namą, kuri verkė dėl savo gražuolės dukters, vardu Figline. Ją pagrobė Gambasso. Ajone nusprendė sugrąžinti Figline į namus ir pasileido į karą prieš Gambasso. Sugrąžinęs Figline motinai, gavo leidimą ją vesti ir įkūrė miestelį "Monte Ajone” bei pastatė Figline pilį. Ajone ir Gambasso palikuonys visada išliko priešiški. 

Kartą Ajone ir Figline palikuonys buvo užpulti priešo karių, kurie po ilgos apgulties sunaikino Toskanos pilį ir nužudė visus jos gynėjus. Toskanos miestelio gyventojai, praradę savo valdovus ir tikėjimą, grįžo prie  stabmeldystės ir nusprendė paaukoti dievams pačią gražiausią miestelio mergaitę, vardu Filli, vardan taikos ir laimės. Raitelis iš Florencijos tai išgirdo ir atvyko į Montaione. Pasibaisėjęs žmogiška auka (o galbūt apžavėtas mergaitės grožio), liepė gyventojams paleisti mergaitę, o jos vietoje paaukoti veršiuką. Dėl to buvo pramintas “Veršiuko valdovu“. 

Išlaisvinta Filli, atsidėkodama, savo gelbėtojui padovanojo apdriskusią raudoną suknelę, kurią vilkėjo ir kurią ritelis su pasididžiavimo naudojo kaip vėliavą. Filli ir Veršiuko valdovas susituokė ir atstatė Figline pilį, kur ilgai gyveno. Veršiuko valdovas buvo taip įsimylėjęs savo žmoną, kad ją vadindavo tik "Filli mano gražuolė”, "Filli trokštamoji”, "Filli brangioji€ (Filli cara)”. Nuo to ir kilo vietovės pavadinimas, kur jie gyveno "Fillicara". Jų palikuonys vadinosi Fillicara ar "Filicaja" ar "da Filicaja" ir kaip emblemą turėjo Filli suknelės simbolį.